Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vir sziget fórum

Vir sziget (beszélgetős fórum)


13. nyári szellő (válaszként erre: 12. - Ad04b33206)
2011. máj. 15. 08:53

Úgy érted,hogy ott a szigeten vannak nudista strandok?

Mondjuk annak biztos nincs párja,ha nincs körülöttetek senki:)

2011. máj. 14. 21:45

hat hogy büntetik-e...nem tudom. De vannak kimondott nusista reszek is, bar ott mas is pucer ugye :D

en mondjuk mindig felül semmi nelkül napoztam :) dehat nem is volt körülöttünk senki :)

11. nyári szellő (válaszként erre: 10. - Ad04b33206)
2011. máj. 14. 21:29

A fürdőszoba tusolós,úgyhogy valamilyen víz tuti van..

Valószínű,hogy mi is eldugott részeket keresünk,nem szeretjük a tömeget.Inkább pihenni szeretnénk...

Ezeken az eldugott részeken akár ruhátlanul is napozhatunk?Vagy azt büntetik ott??

10. ad04b33206 (válaszként erre: 9. - Nyári szellő)
2011. máj. 14. 21:25

hat szerintem erre azert kerdezz ra. Mar hogy van-e vezetekes vize, bar gyanitom hogy van, ha mas nem kutviz felhozva szivattyuval, de az nem ihato. Altalaban. De azert kerdezd meg. Mondjuk minden boltban kaphato gallonos viz eleg olcson. Ekkora gyerekkel siman mennek. Szerintem jo. Sök jo eldugott helyek vannak fürdeni. A rendes strandolos reszeket nem szeretem mert sokan vannak. De ez persze csak en vagyok, es ugyan ezert nem szeretek Balatonra jarni - pedig azert Viren annyien nincsenek :D - vagy fürdökbe.


Ha jo aron tudtok elmenni, en mennek. Nekem bejött es mint mondtam ha akkorak lesznek a gyerköceim, megyünk ujra nyaranta :)

9. nyári szellő (válaszként erre: 8. - Ad04b33206)
2011. máj. 14. 17:56

Nekünk egy gyerekünk van,vele mennénk,ő már 13 éves.

Nincs viszonyítási alapom más helyekhez képest,mert még nem voltunk a tengerparton.

Nem is kérdeztem a srácot,akinek a nyaralójába mennénk víz ügyileg mi a helyzet(eszembe se jutott,hogy ezzel akár gond is lehet).

Azt mondta,hogy az ő apartmanjuk 5 háznyira van a strandtól.

2011. máj. 14. 15:45
egyebkent ha konkret kerdesed van szivesen megkerdezem aposom, ö kicsit jobban kiismeri magat, egy evben többször lemennek.
2011. máj. 14. 15:45

a kozjak egy strand. En ott meg nem fürödtem, de en nem is vagyok az a tipus aki egy ilyen helyen a kijelölt strandokon fürdik :) mivel az egesz sziget tökkicsi, mi allandoan baragoltunk kocsival es ahol olyannak talaltuk, fürödtünk. VAnnak gyönyörü sziklas reszek, alul fürdesi lehetöseggel, vannak eldugott, földes dimbes-dombos uton bejuthato helyek ahol tök szep kis öblök vannak, es elönyük hogy csak te vagy ott!

A legtöbb strand köves, kavicsos, en tul sok homokos resszel meg nem talalkoztam. bar az ilyen eldugott öblöknel vannak.


kerdes hogy gyerekkel vagy gyerek nelkül mennetek? aposomnak van Viren nyaralojuk - Vir varosban - es mig nem volt gyerekünk voltunk parszor. Akkor szerettem. Most hogy ket kicsi gyerköcünk van - 1 es 3 - nem megyünk, mert nincs vezetekes viz. Illetve nem sok helyen. Most epitik ki a halozatot. En pedig kaniszteres vizzel ket picur gyerekkel nem szivesen vagyok el. A sziget amugy nekem tetszik. Vannak kajaldak, eleg jok, a gyümölcsösök is jok, van ket tök jo kis beülös baros iszogatos hely is ami nekem nagyon tetszett. Ezek mind Vir varosban vannak.

Szoval en csunyanak nem mondanam, de termeszetesen nem egy Pula vagy hasonlok. Arrol nem beszelve hogy kocsiba ülve visszamenve a szarazföldre nem messze van Zadar, utközben van egy nagy Kaufland (német ceg, olyan nagy mint a Tesco vagy hasonlok), bevasarlasra tökeletes! Zadar pedig szinten szuper kirandulni, enni, stb.


Nem tudom mennyit kell erte fizetnetek, de egy nyaralast szerintem meger. Nekem anno bejött. Ha a lanyom is mar 3 körül lesz, ujra menni fogunk mi is :)

6. nyári szellő (válaszként erre: 2. - Ad04b33206)
2011. máj. 14. 11:40

A neten olvasgattam,nem túl jó dolgokat írtak róla:(

Van egy ismerősünk,az ő nyaralójába mennénk,azt mondta,hogy ez az "elit" részén van a szigetnek.

Vir kozjak.Mond ez neked valamit?És tényleg csúnya ez a hely???

Írj légyszi!Köszönöm!:)

5. nyári szellő (válaszként erre: 4. - Db78bacc4f)
2011. máj. 12. 14:46
ilyen kérdésekre gondoltam:)
2011. máj. 12. 12:34
Milyen a tengerpart? Kavics, vagy homok? Van valami látnivaló? Hova lehet elmenni? Jó kajálási lehetőség?
3. nyári szellő (válaszként erre: 2. - Ad04b33206)
2011. máj. 12. 11:01
Mindent,ami hasznos lehet:)
2011. máj. 12. 09:46
en voltam mar parszor, mit szeretnel tudni?
2011. máj. 12. 09:37
Szívesen venném tapasztalataitokat Vir szigetről

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook