Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vinnéd a 1-4 éves gyermeked magánbölcsibe havi 40 e Ft-ért? fórum

Vinnéd a 1-4 éves gyermeked magánbölcsibe havi 40 e Ft-ért? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 13. 20:42
Igen
2010. márc. 6. 17:19
ha az állami nem felelne meg, és anyagilag fedezni tudnám, igen.
2010. márc. 6. 17:16

Nem!

Ha annyi pénzem lenne, hogy ezt "megengedhetném magamnak", akkor akár otthon is maradhatok vele... Nyilván milliókat keres a férjem...

2010. febr. 27. 20:14

Sziasztok! Tapasztalatból ,60-80 ezer a magánbölcsőde amivel találkoztam. Amikor a kicsim elérte azt a kort és vártak vissza dolgozni:)..akkor azt az ajánlatot kaptam, hogy kifizetik a bébiszittert és az épületben nem távol az irodámtól kialakítanak egy szobát erre csak az Én gyermekemnek..vagy lefedezik a magán bölcsődét. Kb.1 hét volt erre adva , hogy átgondoljam s megnézzem mi a helyesebb.. Ekkor néztem a bölcsődéket át...de Én nem mellettük döntöttem. S amint láttam maximális ellátást nyújtottak volna ők is. Tehát nem bánja meg aki magánbölcsi mellett dönt...


Minden szépet ....

12. Grácia (válaszként erre: 11. - _kleo_)
2009. ápr. 21. 20:29
Nálunk nem is az a baj hogy milyen a kettőnek a minősége... hanem hogy a sima bölcsibe már terhesen helyet kéne foglaltatni ha szeretnéd a gyerekedet két évesen beíratni....
11. _kleo_
2009. ápr. 21. 14:36
Én nem vinném, ezeket a magánovikat, bölcsiket olyan versenyistállónak érzem. Túl steril közeg, túl sok foglalkozás, elvész a gyerek a sok inger között. Nekem egy 4 és egy 2 évesem van, anno megnéztem magán és sima állami intézményeket is, de végül az állami mellett döntöttem. Ki tudtuk volna fizetni a magánovit is, de nem tetszett a légkör.
2009. ápr. 21. 13:19
Ez az ár nem sok felénk sokkal több, ha vissza tudsz menni dolgozni és van értelme így is hogy 40et kifizetsz szerintem nagyon is elfogadható az ár. Valószínű én is visszamegyek dolgozni május 1től nálunk a nagyszülőkre nehezedik a "teher" nagy szerencsém van hogy tudnak segíteni....
2009. ápr. 20. 21:32
Ha nincs más és van miből kifizetni,de szerintem az se jobb mint a többi csak többe kerül.
2009. ápr. 20. 21:03
Én azt hittem, hogy jóval többe kerül...
2009. ápr. 20. 21:01
Én úgy gondoltam, h az anyukának muszáj visszamenni dolgozni.
2009. ápr. 20. 20:46
Természetesen nem lenne muszáj végig ott maradni, csak van akinek délelőtt, van akinek délután van dolga:)
2009. ápr. 20. 20:43

Elájulok,ilyen árak!?!?!?


Na szóval,én nem vinném.És nem az ár miatt.Az a 3 év felejthetetlen és megismételhetetlen.

Reggel 6-tól este 5-ig ott legyen a kicsi?Na neeeem,csak ha nagyon-nagyon rálennék kényszerülve./ez úgy általánosságban vonatkozik a bölcsire,legyen az magán vagy állami/

4. gabi0630 (válaszként erre: 3. - Veroosh81)
2009. ápr. 20. 20:38

Szia!


felénk 1 van, 1 db 8 fős csoporttal, 70e.

2009. ápr. 20. 20:37
Ha csak 40e lenne igen, erre felénk 60tól kezdődik...
2009. ápr. 20. 20:36

Szia!


Ha lenne rá pénzem, vinném.

Ismerős gyereke járt magánbölcsibe, megtehették a szülők, hogy oda hordják. És tényleg minőségileg nagyon sokat foglalkoztak a gyerekkel. Gyönyörűen beszélt, verseket mondott, 4 évesen írt-olvasott, és sokkal többet tudott, mint a kortársai.

Sajnos a nem magán bölcsikbe, ahol egy gondozóra 15-20 gyerek jut, nem tudnak, mégha akarnak sem, annyira odafigyelni minden egyes gyerekre. Nem biztos, pl, hogy idejében tisztába rakják, vagy tényleg segítik a szobatisztaságát. Mert nincs rá idő sok ygerek mellett, hogy egyesével mindenkire odafigyeljenek, hogy sűrűn üljön bilire, ne ázzon át.

Szóval ha tehetném, vinném.

2009. ápr. 20. 20:31

Ha csak pelenkát kéne vinned igény szerint.

Ebben benne lenne minden más felszerelés és reggel 6-tól este 5-6-ig akár a hónap minden hétköznapján.

A helység rengeteg fejlesztő játékkal lenne tele, egy nagy kert is lenne.

A maximum 7-8 fős csoportra 2 dadus vigyázna.

Napi 5-szöri étkezéssel, amiből minimum 1 meleg.

Ilyen körülmények között beíratnád a gyermeked?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook