Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Villám Enci jötte fórum

Villám Enci jötte (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Villám Enci jötte

2013. jún. 18. 20:41

Kedves Kriszta!

Gratulálok és sok boldogságot, jó egészséget Nektek! :)

2013. jún. 18. 13:54

Gratulálok!!! Sok boldogságot nektek a lányokhoz!

Én hajnalban mentem be a kórházba, 4-5 között, 9-kor volt burokrepesztés, és 10.20-kor született a kislányunk. :) Gyors és fájdalommentes szülésem volt nekem is. Ez volt az első. :)

2013. jún. 18. 10:22
Köszi mindenkinek! :)
2013. jún. 17. 21:28

Kedves Kriszta! Gratulálok én is és nagyon sok boldogságot kívánok az új jövevényhez is.


Nagyon meghatódtam az utolsó mondatodon:))



Az én kisfiam mindennel együtt 3/4 óra alatt született meg itthon, a mentősök éppen időben ideértek, hogy elkapják a kis fejit:))


Az első mondataiddban írtad, hogy voltak kisebb rosszullétek és az a fiúknál van. Az eddigi tapasztalataim szerint akinél vannak, azok lányosak. (Sokat voltam szül.-nőgyógy UH- asszisztens:)))

Nekem semmi nem volt még csak egy kis háyinger sem. :)


Puszilunk benneteket és vigyázz nagyon a kis Encire és testvérére:)

2013. jún. 17. 16:18
Gratulálok és millió boldogságot Nektek! :) Én lányos-fiús anyuka vagyok, Petikém is nagyon sietett kifelé a pociból. :) Estefelé fél 6 után elfolyt a magzatvíz, hirtelen jöttek a görcsök, fél 8-ra pedig meg is lett a babum. :)
2013. jún. 17. 11:59

Gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek!

Az én fiaim között is csupán szűk másfél év van, de mi éppen így terveztük.

2013. jún. 17. 11:09

Kedves Kriszta!


Nagyon gratulálok Encihez (is)!

Olyan jó mindig ilyeneket olvasni. :)

Sok boldogságot Nektek! :)

2013. jún. 17. 09:08
Encikém második/harmadik lánykaként érkezett a családba (nekem második, férjemnek harmadik), villámgyorsan, ügyesen, spártai méretekkel: 3050 grammal és 50 centivel.
Nem terveztük, de annál jobban vártuk és örülünk neki, a család (egy darabig biztosan) vele együtt lehet csak teljes.

Ugrás a teljes írásra: Villám Enci jötte

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook