Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Világos kanapém nagyon foltos, mivel tisztítsam ki? fórum

Világos kanapém nagyon foltos, mivel tisztítsam ki? (tudásbázis kérdés)


7. csapoari (válaszként erre: 4. - 7934d1ac97)
2008. nov. 18. 13:37
Mindegy az arány? Milyen ariel kell?
2008. nov. 18. 13:36

Köszi a válaszokat. Bocs, hogy csak most jelentkezem, de pici babám időnként nagyon lefoglal.

A kanapém szövet.

Vanisht már próbáltam, de nagyon foltos lett tőle, pedig kiszívtam a vizet, szerencsére van porszívóm. Bár tény, hogy nem port használtam. Azt nedves kefével dörzsöljem bele?

2008. nov. 18. 11:23

Az én bevált ajánlatom,bármilyen huzat esetén.Vegyél Vanish por tisztító szert.Szórd a piszok felületre,kefével dörzsöld be a kárpitba,majd

egy 5-10 perc múlva porszívózd ki.

Különben a leghatásosabb a kárpit tisztító gép itt is Vanish-t használok.Bevált! Sok sikert.

2008. nov. 18. 10:09
Jól pórszívózd ki, tegyél egyél egy lavórba meleg vizet + arielt + sót + ecetet. Aztán egy ruhakefét ebben az elkészített tisztítószerrel mártogass és úrold ki vele az ülőgarnítúrádat. Ha van vizes porszívód, vagy takarítógéped, (esetleg tudsz kölcsönkérni) akkor utánna nem árt ha a felesleges vizet kiszívatod, mert akkor hamarabb megszárad.
2008. nov. 18. 08:19

Ha textil:

Trisót enyhén nedvesíts be.

Szórd rá a kanapéra,enyhén dörzsöld bele,hagyd rajta 20 percig,porszívózd ki.

Ha bőr:

Tiszta,puha rongyot dörzsöld meg szappannal/nem folyékony/és azzal töröld át.

2008. nov. 18. 08:11
Milyen anyaga van?
2008. nov. 18. 08:08
Világos kanapém nagyon foltos, mivel tisztítsam ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook