Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Videót is készítő fényképezők, milyet vegyünk? fórum

Videót is készítő fényképezők, milyet vegyünk? (beszélgetős fórum)


7. MMea
2010. nov. 20. 08:32
Köszönöm a hozzászólásokat. Persze nem a legdrágább gépeket nézzük, kb 50-60 Ft-ért. Első terva kamera volt, mert van egy kis régi gépünk, de inkább rövidebb filmeket készítenénk, ezért javasolták a videót is készítő kamerát, ami azért is lenne jó, mert biztos többet fogjuk a születendő kisfiunk fotózni, mint videózni, de fontos, hogy a videófelvétel is jól működjön.
2010. nov. 20. 07:01

Javaslom ami;

Mire akarod hasznalni? annak megfeleloen hozz hatarozatodat.

1, AA typusu toltheto elemeket hasznaljon,

2, legalabb 10 szeres zumja legyen,

3, SD memoria kartyat hasznaljon,

4, jo fogasa legyen a kezedben,[ne csusszon ki konnyen belole]

5, beepitett rezges csillapitoval ellatott,

6, sokat eladtak mar belole, mert hatha tovabb fog hibatlan lenni, [Nem le ejteni!!!!!]

7, a kep rezoluciojat ra lehessen allitani 3 Megapixel-re,(az egy A4 es tiszta kepet nyomtat)

A nagy kepnagysagot reklamozok sok memoriat hasznalnak el a kepek tarolsara, de ha nem vagy Professional, sosem hasznalod ki az 5Mega folotti megapixeles camerakat, mert a "Poster" nagysagu kepeket az atlag nyomtato nem tudja ki nyomtatni. Az atlag nyomtatok az A4-es meretu papirt hasznaljak. Mielott megvenned, az interneten nezd meg a kivalasztott modelrol talalhato osszes informaciot. Gondold at es utanna hozzal hatarozatot. Persze az ar hasonlitasad se feledd ki hatarozatodbol. A fontiek figyelembe vetelet javaslom...

2010. nov. 20. 06:10
Szia ! Tudnám neked a FujiFinepix s1800-ast ajánlani ez egy fél profi gép semmi nélkül 50000 ft-ból kijön !Öröm vele fotózni én ezt használom .A keresőbe írd be FujiFilm FinePix s1800 itt mindent megtudsz róla . Jó fotózást üdv Varga Péter
2010. nov. 20. 01:25
Nekem pentax van, a videófelvétele nagyon jó. Már a képekkel nem vagyok annyira megelégedve. Persze függ a gép típusától. Ma már szinte teljesen mindegy melyiket veszed (a korábban felsoroltak közül), amatőr szinten mind jó.
2010. nov. 20. 00:19

nekem egy tök egyszerű Canon van, videót is csinál hanggal (több perceseket csinálok, de ez memóriakártya-függő), a képekkel meg vagyok elégedve.

Sokszor csak előkapom, és ellövök egy rakat képet (pl. szülinapokon), aztán válogatok

Geraldine-nak igaza van: nem mindig a drága a legjobb.

Tesóméknak 11akárhányezres gépük van, de még mindig alig bírjék kezelni :o)

2010. nov. 19. 23:39

Szia!Én nemrég kaptam a kedvesemtől egy fényképezőt ,videó és hangfelvétel van benne 12mp és gyönyörű képeket készít:-)

Kodak Easy Share

Igazából még nem nagyon tudom kezelni ,csak fotózásra használom.

Nem biztos,hogy a legdrágább a legjobb:-)

1. MMea
2010. nov. 19. 23:11
Nézegettünk párat, de nem tudunk dönteni, hozzáértő véleményét várjuk vagy olyat akinek van valamelyik típus, hogy mennyire vagytok vele megelégedve, milyen fotót és videót készít. Pentax Optio X90, Nikon Coolpix L110, Olympus SP-800.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook