Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vidám történetek arról, ki mikor esett teherbe fórum

Vidám történetek arról, ki mikor esett teherbe (beszélgetős fórum)


2013. márc. 4. 06:34
Azt hiszem nyáron fesztiválra kell menni...:D
2013. márc. 1. 15:02
15 évi házasság után váratlanul lett a baba persze retttntően örültünk
12. Mazsinka (válaszként erre: 10. - Meise)
2013. márc. 1. 15:02
Egy volt osztálytársam is ott esett teherbe véletlenül, miközben otthon hónapok óta görcsöltek, hogy összehozzák a babát. :)
2013. márc. 1. 14:56

Szeptemberben házasodtunk, de nekem új otthon, új munkahely, így nem volt idő elmenni nászútra, csak következő nyáron. Akkor jött össze a lányom, napra tudom, hogy mikor:)

18 éve vagyunk együtt, és jó így együtt:)

10. Meise (válaszként erre: 7. - 6b006fc769)
2013. márc. 1. 14:37
Zsír! :D mióta mi eldöntöttük hogy szeretnénk babát, azóta több fesztiválon is voltunk, én mindig reménykedtem hogy hátha... de sajna nem, azóta sem, de jó ezeket olvasgatni! :)
2013. márc. 1. 13:58
Húgom az esküvője előtt egy hónappal esett teherbe, és nem is tudta, hogy terhes a nagy napon, de akkor már ott bulizott a baba a pocakjában. :)
2013. márc. 1. 13:52
ja asszem az ötödik évünket tapostuk együtt, ki tudja kivel:))
2013. márc. 1. 13:51
Én egyébként egy fesztiválon estem teherbe, egy kedves fórumtárs szerint "felelőtlenül, ki tudja kitől" amiben igaza van, mert én tudom kitől, s tényleg felelőtlenül, mert azon a nyáron még akartunk menni néhány fesztiválra, nem gondoltuk, hogy elsőre összejön a gyerek a védekezés abbahagyása után:)
6. 6b006fc769 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2013. márc. 1. 13:48
aha:)))
2013. febr. 28. 07:44

Mi 4 év együttjárás után döntöttük el, hogy babát szeretnénk, januárban abbahagytam a bogyót és a következő év januárjában (amikor már azt hittük, beavatkozásra lesz szükség) megfogant az első lányunk.Októberben megszületett és úgy döntöttünk jöhet is a kistesó, de ő nagyon nem siette el a dolgot, a "nagylány" 1,5 éves volt, mikor megfogant a kishuga. Ő januárban született.

Férjem úgy gondolta, ha fél éven belül megfogan egy harmadik baba, akkor jöjjön, aztán, ha nem, akkor kettőnél megállunk. Januárban ugye megszületett a középső gyerkőcünk és áprilisban már pozitív lett a teszt, így egy év alatt két gyerkőcünk is született:januárban és decemberben.

És mindannyian lányok!!!! :)

2013. febr. 28. 07:08
Vidám történetek arról, ki mikor esett teherbe?
2013. febr. 27. 21:27

Januárban megismerkedtünk és következő év március végén megszületett a fiúnk:)

És azóta is boldogan élünk:)))

2013. febr. 27. 21:02
Nekünk nagyon hirtelen jött az elhatározás.Már 7 éve együtt voltunk,én titkon már vágytam rá,irigyeltem a várandósokat,kisbabás ismerősöket,de sem a körülmények nem voltak még olyanok,sem a páromon nem éreztem még azt,hogy készen állna rá,így vártam.Aztán egyik éjszaka én dolgoztam,ő elment bulizni,és nagyjából egyszerre értünk haza.Be volt csípve,és elkezdtünk beszélgetni az élet nagy kérdéseiről :) meg a jövőről mire benyögte,hogy ő most már gyereket akar.Persze azt hittem viccel.Másnap mikor kialudtuk magunkat,megint rákérdeztem,és azt mondta teljesen komolyan gondolta,és hogy jövőre próbálkozzunk.Ez volt februárban,na mi úgy beleéltük ebbe magunkat,hogy a jövő év helyett júliusban belevágtunk,szeptemberben pozitívat teszteltem :) de jó volt...:) májusban lesz 2 éves a kis szemünkfénye :)
2013. febr. 27. 20:47

Azért indítottam a témát, hogy megtudjuk: ki, mennyi ideje volt együtt a párjával, mikor elkezdtek beszélgetni a babatémáról...és mikor lett belőle lurkó?:)

/A baba-mama cikkek között sajnos rengeteg szomorú cikket olvastam, szeretném ha ide olyanok írnának, akiknél minden klasszul ment!/

:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook