Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vichy dezodorok. Használtátok már? fórum

Vichy dezodorok. Használtátok már? (tudásbázis kérdés)


29. linda777 (válaszként erre: 26. - Gine)
2010. aug. 11. 20:52
Légy'szi, írd meg melyik az a pasidezodor, amit használsz. Már én is nagyon sokféle nőit kipróbáltam, de sajnos egyik sem vált be. Régebben még volt a Secret, ami púderes hatású volt, és az bevált, de most ehhez hasonlót se találok.
28. Anka71
2010. júl. 8. 11:52
Lányom is szenvedett az izzadástól. Most kipróbáltuk neki a Bionsen nevű deo stiftet, nagyon dicséri, azt mondja, mindig ilyet szeretne (és alut sem tartalmaz, úgy emlékszem.)
2010. júl. 8. 08:57

Még nem találkoztam olyannal dezodorral, stifttel, akármivel, ami magát az izzadást csökkentené. Talán a botox.


Én Antisudorica hintőport /gyógyszertári, 600 Ft/ használok hónaljba, mell alá, lágyékhajlatba (és cipőbe) csak esténként zuhany után, másnap noname golyós deo, és ugyan izzadok, de soha nincs izzadság szagom. Pedig 35 kg pluszt cipelek.

Golyós deóbol nekem a Lidl-ben kapható illat nélküli Cien jött be, baromi olcsó, nem fogja meg a ruháimat, és ettől nem viszket a hónaljam (a többitől, még a menőktől is, sajnos igen).

Vichy-ből a deo krémet használtam régebben, sztem nem tud többet, mint bármelyik másik.

26. Gine (válaszként erre: 25. - Marylu93)
2010. júl. 7. 23:13

Ha magadra kened,szinte nincs is illata,rajtam még senki nem vette észre,hogy pasi stiftet használok,sőt,rászoktattam sok barátnőmet:)

Reggel bekened magad,s még este sincs semmi gond.

Én nem szeretem a női stiftek illatát,mindegyikbe csembésznek egy kis púderes illatot,olyan fura édeskéset,s ettől könnyebben is szagosodik az ember:D

Rengeteg olcsóbb,drágább dolgot kipróbáltam,erre teljesen véletlenül jöttem rá.Évek óta használom,nem is térek vissza a női deókra soha:)

Kíváncsi leszek Neked milyen lesz

25. Marylu93 (válaszként erre: 24. - Gine)
2010. júl. 7. 23:08

:)

szia

néha rájárok a pároméra. Tényleg használ. Csak azoknak tényleg elég fiús illatuk van. De akkor megszagolom a zöld rexonát.

24. Gine (válaszként erre: 21. - Marylu93)
2010. júl. 7. 22:55

Szia!


Lehet nevetni fogsz,de próbáljad ki a férfi stifteket.Van uniszex illat is,pl.rexona(zöld),meg még egy-két szín.Sokkal hatásosabbak,mint a női stiftek.

A vichy semmit nem ért nekem!

23. Marylu93 (válaszként erre: 22. - Zebracsikó)
2010. júl. 7. 22:54

szia!


köszi a választ! :) Akkor asszem megspórolom magamnak azt a pénzt.

22. zebracsikó (válaszként erre: 21. - Marylu93)
2010. júl. 7. 22:52

nekem nem jött be, azt vettem, amelyikben nincsen magnézium klorohidrát (vagy mifene)

de semmit nem ér.

2010. júl. 7. 21:14

Sziasztok!


egy kicsit feljebb hozom a témát.

Szülés óta eszméletlenül izzadok. Semmi nem használ. Valakinek bevált valami tutira? Néztem én is a vichy-t, de több mint háromezer forintért csak akkor venném meg ha tuti.

20. Anda39
2010. ápr. 12. 20:41
Mikor elkezdtem használni, jó volt, de egy idő után nem ért semmit. Ugyanúgy izzadtam, mintha nem kentem volna magamra.
2009. okt. 26. 10:25
Amit kifelejtettem, reggel-este bekenve a hónom vele kb 1 hónapig tartott ki, de a spórolás végett éjszakára most már mást használok, így már nem is olyan drága.
2009. okt. 26. 10:24
Sziasztok! Én a fehér kupakosat, az illatmenteset használom, azt, ami 48 órás. Tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Bár büdösre ezelőtt se izzadtam meg, de a hónom mindig nedves volt, ami foltot hagyott a ruhán, viszont ezzel a Vichy dezodorral nincs ilyen problémám. Nekem nagyon megérte, először csak egyet vettem, aztán akciósan 4-et egybe, így olcsóbb volt.
17. bared (válaszként erre: 16. - Haaeen)
2009. ápr. 23. 08:15
hát, ha lemoshatatlanul megtapad, akkor nekem már nem kell((
16. haaeen (válaszként erre: 15. - Bared)
2009. ápr. 22. 21:14

talán mert nem a bőr felszínén tapad meg, hanem a pórusok mélyére hatol, és ott két napig hat.

de ehhez én nem értek :)

15. bared (válaszként erre: 14. - Kriszti40)
2009. ápr. 22. 16:45
elhiszem, csak nem rétem miért jó, ha csak 2 naponta keni valaki...akkor, hogyan hat? a köztes napokon nem izzad?
14. Kriszti40 (válaszként erre: 6. - Bared)
2009. ápr. 22. 16:09
Én sem két naponta tisztálkodom, bármilyen meglepő:(
2009. ápr. 22. 16:06
Én is nagyon izzadós voltam,a zöld kupakost próbáltam.Eleinte nagyon jó volt aztán hozzászokott a bőröm és ugyanúgy izzadtam mint korábban.De volt kb.3 jó hetem! :)
12. bared (válaszként erre: 11. - Ági82)
2009. ápr. 22. 16:03
igen, pontosan erre céloztam... egyébként a patikában is kevernek izzadásgátlót, vattával kell felkenni, nekem anno segített...próbáltad már?
11. ági82
2009. ápr. 22. 15:56
Olvastam róla, de ez nyilván borzasztó drága. Ráadásul Önszántamból, mérget fecskendeztetni magamba??? Kihagynám.
10. bared (válaszként erre: 9. - Ági82)
2009. ápr. 22. 15:54

ha nagyon nagyon rossz a helyzet, van rá megoldás, ami 100%od hatású, bár én nem vagyok híve ennek...

Az utóbbi években a hónaljba botoxot szúrnak, ezáltal blokkolják az izzadást... a siker biztos, kérdés menyire tudsz azonosulni ezzel az eljárással...

2009. ápr. 22. 15:50
Sajnos a rexonák sem segítenek rajtam, bár az összes közül talán ezek a leghatékonyabbak. Konkrétan a stiftek.
8. bared (válaszként erre: 7. - Ági82)
2009. ápr. 22. 15:46
a deok nekem sem váltak be...a golyósok sem....egyedül a rexona stiftje, abból viszont mind, bár én az aloésat kedvelem a leginkább az illata miatt...
2009. ápr. 22. 15:42
Ez engem is elgondolkodtatott...Mi értelme a 48h-s védelemnek? Mindegy .Én a terhességek előtt és után is izzadtam a hidegben is, és ezért gondoltam, ha már ilyen drága, talán hatásos is. Mert a hagyományos deok nem segítenek rajtam, pedig szerintem mindent kipróbáltam.
6. bared (válaszként erre: 5. - Krisztinka1)
2009. ápr. 22. 15:32
ha 2 naponta keni magát, az nyilván azt jelenti, hogy 2 naponta mosdik..((( mert nem hallottam még olyan izzadásgátlóról, ami hat úgyis, ha lemossák....
2009. ápr. 22. 15:29
Én is csak jót hallottam róla. Egyik ismerősömnek nem sokat használtak az egyéb, egyébként nem rossz minőségű golyós dezodorok, és mióta ezt használja elég két naponta kennie magát vele, még fürdés után is illatos marad és védelmet nyújt az izzadás ellen.
4. sinkoneeszter (válaszként erre: 3. - Kriszti40)
2009. ápr. 22. 15:26
Minden terméke jó a terhesség alatt, de eléggé borsós áron! Aki érzékeny bőrű, annak kiválló.
2009. ápr. 22. 15:20
Szia. Igen, én a zöld kupakos golyós deot.Mikor 3 évvel ezelőtt terhes voltam,. pokolian izzadtm, még hidegben is. Mindent kipróbáltam, de csak ez vált be. Nem olcsó, de sokáig elég, s 48 órás garantált védelmet bíztosít-és ez így is van.
2009. ápr. 22. 15:12
Milyen tapasztalatokkal?
2009. ápr. 22. 15:11
Vichy dezodorok.Használtátok már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook