Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vicces helyzetek/szituációk fórum

Vicces helyzetek/szituációk (beszélgetős fórum)

2017. szept. 19. 18:31

Pasival főzögetünk.

Mondom neki, hogy vágjuk el az oldalast bárddal. Mondjuk úgy, hogy én fogok egy nagyobb kést, ő meg középre üt...

Műanyag vágódeszkán történt a művelet. Háromra egy erős csapás. Egy, két, há...Oldalas ketté, meg a vágódeszka is.

Meglepődve nézünk egymásra, majd oltári röhögésbe fulladt a főzés! :D

5. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Radica947)
2017. szept. 19. 18:22
Ez joooo !!!! :DD es belefozted?
2017. szept. 19. 12:59
Fiatal asszony voltam, anyóséknál laktunk, apósom főzött és igen jól. Nem voltunk közös konyhán, de volt pár étel, amiből mindig kaptunk. Karácsony után én akartam főzni a kocsonyát mindenkinek, jártam a Lehel piacot, és teljesen elvette az eszemet, hogy olyan legyen mint a Papáé, soroltam magamban, köröm, bőrke, csülök, fül, füstölt, a hentesnél eszembe jutott, hogy farkat is szokott beletenni, úgy megörültem, hogy milyen okos vagyok, hogy szemrebbenés nélkül megkérdeztem az előttem álló hentest, "farka van?" csak akkor tértem magamhoz, amikor a két hentes egymásnak dőlve hangosan röhögve közölte, "van kezitcsókolom,Odaadhatom?"
2017. szept. 16. 01:07

Átírták a címet, de maradt a topik a Diéta & fitness/ 90 napos diéta alatt.


Ennél viccesebb nem történt ma velem sajnos.

2017. szept. 15. 22:56

Tobb is volt :)

A No1: Nagyobbik kisfiam kiallt a kerites tetejere es a mellettunk epitkezoknek orditotta,hgy: "kukukkurikuu,torok csaszar, add vissza a gyemant krajcarkamat!"

Megzabaltuk! A melosok meg pislogtak, aztan rohogtek.

2017. szept. 15. 22:37
gyűjtsünk ide vicces helyzeteket és nevessünk együtt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook