Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Viccek, vicces mondások, vicces idézetek, elgondolkodtató, játékos érdekes gondolatok, akár felelni is lehet az előzőre, de ne legyen bántó! fórum

Viccek, vicces mondások, vicces idézetek, elgondolkodtató, játékos érdekes gondolatok, akár felelni is lehet az előzőre, de ne legyen bántó! (fórumjáték)

1 2 3 4 5
2015. jan. 25. 20:34

Két szőke barátnő Amerikában utazgat. Egyszer eltévednek, nagy nehezen bekeverednek egy városkába. Bemennek az első étterembe, egyikük nézi a térképet, a másik megkérdezi a pincérnőtől:

- Elnézést hölgyem, el tudná mondani nekünk, de szép lassan, hogy hol vagyunk?

Mire a pincérnő:

- Bbbbbbuuuuurrrrgggggeeeerrrr Kkkkkiiiinnnngggg!

2015. jan. 25. 20:34

A nőgyógyászhoz hasi fájdalmakkal érkezik a szőke nő.

- Kisasszony, Ön aktív szexuális életet él?

- Nem, doktor úr, én mindig csak hanyatt fekszem az ágyon - feleli a lány.

A vizsgálat aztán kideríti, hogy a lány terhes.

- Hölgyem, ön kismama lett. Tudja ki az apa? - kérdi a doki.

- Nem, ki az?

2015. jan. 25. 20:34

Egy kabaréban hasbeszélő lép fel, a térdén egy kis bábu, a mutatvány lényege, hogy a bábu válaszol a művésznek. Emelkedik a hangulat, a hasbeszélő egymás után mondatja bábujával a jobbnál jobb szőke vicceket, amikor felháborodva feláll egy szőke nő:

- Na idefigyeljen! Elegem van abból, hogy a férfiak a humor ürügyén semmibe veszik a nők jogait és méltóságukat! Miből gondolják, hogy a hajszínnek bármi köze lenne az intelligenciához? Ezt kikérem magamnak a többi nő nevében is!

A hasbeszélő meghökken, majd elkezd szabadkozni. A szőke ráförmed:

- Uram, maga maradjon csendben! Ahhoz a kis szarházihoz beszélek ott a térdén!

2015. jan. 25. 20:33

Szőke nő áll a buszmegállóban. Esik az eső, busz meg sehol. Hirtelen elegáns Merci fékez le előtte, és kiszól egy jóképű férfi:

- Hölgyem, hazavihetem?

- Nem bánom - feleli a nő. - De hol lakik?

2015. jan. 25. 20:33

Képzeljétek, – mondja a fekete – tegnap este, ahogy keféltünk a Bélával, véletlenül megfogtam a golyóit, hát tisztára hideg volt!

Másnap a barna is mesél:

- Képzeljétek, tegnap este mi is keféltünk a Zolival, és kíváncsiságból én is megfogtam a golyóit, hát neki is totál hideg volt!

Harmadnap megint összejönnek, hát a szőke feje bucira van verve, kék, zöld, meg lila.

- Hát veled mi történt? -kérdezik.

- Az úgy volt, hogy mi is keféltünk tegnap este a Jocival, és én is megfogtam neki, és neki is hideg volt…

- És?!

- És mondtam neki:

- Jé, a te golyóid is hidegek kefélés közben, mint a Béláé, meg a Zolié!!!

2015. jan. 25. 20:32

Egy szőke pszichológusnő az iskolában kap állást. Rögtön az első nap meglát egy fiút, aki nem futkározik a többiekkel, csak áll magában.

Odamegy hozzá és megkérdezi:

- Jól érzed magad?

- Jól.

- Akkor miért nem futkározol a többi fiúval?

- Mert én vagyok a kapus.

2015. jan. 25. 20:32

Az anyós azt mondja Ivánnak:

- Iván, drága fiam. Ha meghalok temessetek a Kreml falába!

- De anyuka - hökken meg Iván -, oda csak a nagy embereket temetik!

Az anyós nem nyugszik bele, minden nap ugyanezt mondogatja. Végül Iván nem birja tovább, és bosszúsan elrohan.

Két óra múlva visszajön és lelkesen közli a mamával:

- Na, mama! Elintéztem, hogy a Kreml falába temessék. Ma délután ötkor lesz a temetés!

2015. jan. 25. 20:32

Rádiós kívánságműsorban:

- "Anyósom bent égett a házban, ennek emlékére szeretném kérni a Romantic együttestől a "Szeretem a bőröd illatát..." című számot!"

2015. jan. 25. 20:31

Két cigány megy az úton. Szembe jön velük a pap. A papnak el van törve a keze, a lába. Kérdi tőle az egyik cigány:

- Hát Plébános Úr, mi történt magával?

- Tudjátok gyermekeim, tegnap este elcsúsztam és beleestem a kádba.

Jól van, megy tovább a két cigány. Megszólal az egyik:

- Hé, te! Mi az a kád?

Mire a másik:

- Honnan tudjam, nem járok én templomba!

2015. jan. 25. 20:31

Egy cigány pasi lelkesen leselkedik a női zuhanyzó kulcslyukán át.

Arra megy a barátja és megkérdezi:

- Hát te meg mit leskelődsz?

- Bent fürdik a feleségem!

- És? Nem láttad még meztelenül?

- De igen, csak még fürödni nem láttam.

2015. jan. 25. 20:30
Olyan rosszul nézel ki, iszol te rendesen? :D
2015. jan. 25. 20:06
Összehozza, mint lottóötös a rokonságot.
2015. jan. 25. 18:12
Aki legutoljára nevet valószínűleg nem értette a viccet.
2015. jan. 25. 17:58
Ez a sok bunkó részeg összetöri az üvegeket a járdán, én meg amikor jövök hazafelé, összevissza vagdosom a tenyeremet!
2015. jan. 25. 16:33
Ne higgyétek el, hogy a férfiak szívéhez a gyomrukon át vezet az út. A férfiak nem azzal a szervükkel gondolkodnak.
2015. jan. 25. 16:32
Amikor az ivás veszélyeiről olvastam, azonnal leszoktam az olvasásról. :D
2015. jan. 25. 16:30
Ha ülne egy láthatatlan macska a széken, a szék üresnek látszana; a szék üresnek látszik, tehát egy láthatatlan macska ül rajta. :D
2015. jan. 25. 15:17
Kicsi a bors, de tényleg.
2015. jan. 25. 15:15
Az embernek három korszaka van: ifjúság, felnőttkor és a "remekül nézel ki"
2015. jan. 25. 12:27

:)

-Miért iszol annyit?

-Mert már többet nem bírok!

2015. jan. 25. 12:27
Ne feledd,ha valaki felbosszant,az arcodon 42 izom rándul össze.De csupán 4 izom kell ahhoz,h kinyújtsd a kezed,és pofán vágd vele az ilyen se**fejeket. :D
2015. jan. 25. 12:26

Ez a kisugárzás, ez a mosoly, ez az intelligencia... Ez a helyes arc... és mindenek előtt ezek a gyönyörű szemek... De most már elég rólam! Te hogy vagy?

:DD

2015. jan. 25. 12:25
A bánatomat italba akartam fojtani, de tud úszni az a bestia!
2015. jan. 25. 10:48
Az élet olyan, mint a motor. Be kell rúgni, másképp nem megy…
2015. jan. 23. 20:27
Notebook akart lenni, de tablet.
2015. jan. 23. 18:26
Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?
2015. jan. 23. 18:25
Kétféle titok van. Az, amelyik túl unalmas ahhoz, hogy továbbadjuk, és az, amelyik túl érdekes ahhoz, hogy magunkban tartsuk.
2015. jan. 23. 10:06
A nagymamám hatvanéves korában elkezdett napi hét kilométert gyalogolni. Most kilencvenhét, és fogalmunk sincs róla, hogy hol a fenében lehet.
2015. jan. 22. 20:41
A csúcson túl csak lejtő van.
2015. jan. 22. 18:42
Nálunk most szabadság van. (Ugye jól mondtam, őrmester úr?)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook