Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vibráló folt van néha a szemem előtt, mi ez, mitől lehet? fórum

Vibráló folt van néha a szemem előtt, mi ez, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
5. emagdi (válaszként erre: 4. - Nestha)
2009. febr. 12. 10:16
szerintem mindenképpen menj el orvoshoz, nem baj ha pont akkor nem tudod produkálni a tüneteket, szerintem elég, ha elmondod, úgy, ahogy itt leírtad.
2009. febr. 12. 10:13

Érdeklődnék, hogy volt-e valakinek közülletek az alábbi tünetekhez hasonlója:

Időnként, de tényleg nagyon ritkán, kb évente 1-2-szer előfordul velem, hogy nagyon rosszul kezdek látni. Valami vibráló foltok vannak a szemem előtt, először egészen kicsi, majd egyre növekszik. Pont azt nem látom tőle amire ránézek, és nem lehet megmondani, hogy melyik szemem, mert mind a kettővel pont ugyanazt látom, ill. nem látom.

Az egész nem tart tovább 10-15 percnél, ezért még sosem tudtam vele orvoshoz fordulni pont akkor amikor ez van.

Ráfoghatnám, hogy a sok TV és számítógép miatt, de ez nem igaz, mert 17-18 éves koromban ez sokkal sűrűbben előfordult és akkor még számítógép sem nagyon volt. Sokszor ezzel egyidejűleg egy zsibbadás jellegű dolog is elindul, változó hogy a kezemben, az arcomon, a nyelvemen és egyre jobban terjed. Ami bizony elég ijesztő tud lenni, mert úgy érzem, hogy le fogok bénulni, vagy meg fogok fulladni. Szerencsére ez sem tart 15 percnél tovább. Mi lehet ez? Volt valakinek hasonló tünete?

2009. febr. 12. 10:10
Biztos még írod mit értesz pontosan ezalatt. kíváncsi vagyok!
2009. febr. 12. 10:07
szemészet
2009. febr. 12. 10:05
Vibráló látás
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook