Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vibrációs szolárium-barnulás közben fogyni? fórum

Vibrációs szolárium-barnulás közben fogyni? (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 23. 11:13
Az igaz, hogy akinek spirálja van, nem használhatja?
2012. máj. 23. 18:30
Én is kipróbáltam és nekem nagyon bejött:) edzés és barnulás egyben szerintem ez tök jó:)
26. cézé
2012. máj. 2. 12:40

Én ma ilyenben voltam, Miskolcon a Metropol üzletházban lévő szoliban, meglepett, hogy tud ilyet a gép :) 60 ft volt egy perc, ami olcsó, szerintem, viszont alig volt meleg, színem olyan, mint amilyen előtte volt, viszont a vibráció vicces volt, azonban az ötödik -hatodik perc körül már fájt a hátam tőle. Összességében pénz és időpocsékolás volt.

Egyébként Miskolcon tud valaki olyan helyet, ami tényleg jó? Úgy értem, ami fog is... Nekem ezek a hiper-szuper 0.3-as csövek nem jöttek be.

2012. máj. 2. 11:03

Tök jó én szoktam olyan állógépbe menni !

Összehúzza az izmokat,állóképeségget javitja beinditja a vérkeringést és jó celulitisz ellen is :)

24. wewewe (válaszként erre: 23. - Agnesss0129)
2010. ápr. 3. 10:05
Igen,csak az álló szoliban van ilyen.
23. agnesss0129 (válaszként erre: 22. - Kangaroo)
2010. márc. 3. 21:07

most már legtöbb helyen ilyen van ,ahol álló szoli is van!

mert ugy tudom,csakannál lehet alkalmazni...

2010. márc. 3. 20:41

Hol található ilyen "csodaszoli" Bp-en?

Én is kipróbálnám! :-)

21. Titánia83 (válaszként erre: 20. - Agnesss0129)
2010. márc. 3. 20:35

Mondtam, hogy nem kötekedés a cél.

Egyébként annyira mindegy ez a kisbetű-nagybetű. :D

Azért máshol nem fognak szólni, de pl. csetszobában ki is hajintanak a csupa nagybetű miatt a moderátorok. Meg fórumokon is láttam már, hogy beszóltak a Capslockos emberkének.


De te tudod. :)

20. agnesss0129 (válaszként erre: 17. - Titánia83)
2010. márc. 3. 20:22

bocsi,de ezt még senkitől sem hallottam!

de ezen túl oda figyelek,ha ekkora jelentősége van!én azért irok igy,mert sokszor elfelejtem a mondatot nagy betűvel irni,és igy nem feltünő,ha az egészet azzal irom...ennek csak az volt a "bibi"-je,semmi más célom nem volt...

2010. márc. 3. 19:30

Sziasztok,


Nem ide kapcsolódik, de szoli téma.


Vannak az Ergoline Prestige gépeiben joystick-ok. Azzal lehetne állítani az aqua és aroma funkciót? Sajnos a gombok le voltak kopva és csak úgy nem szerettem volna nyomogatni őket. Használati útmutatót neten nem találtam.

18. wewewe (válaszként erre: 17. - Titánia83)
2010. márc. 3. 19:29
:) lehet úgy maradt a Caps Lock..
17. Titánia83 (válaszként erre: 15. - Agnesss0129)
2010. márc. 3. 19:27
Nem kötekedésből mondom, de egyes fórumokon a kiabálással egyenlő, ha valaki csupa nagybetűkkel ír. :)
16. wewewe (válaszként erre: 14. - Agnesss0129)
2010. márc. 3. 19:14
Megkérdem majd hogy van e fokozat.Kérdeztem hogy működik es akkor mondtak hogy van 3 program.Fokozatot nem említettek es en sem láttam kiírva sehol.Lehet ez ilyen gep hogy nincs fokozat rajta.
15. agnesss0129 (válaszként erre: 13. - Wewewe)
2010. márc. 3. 19:13
LEHET,HOGY NÁLAM IS IGY VOLT,CSAK ÉN ANNYIRA EL VOLTAM "ÁJULVA"A JÓTÉKONY HATÁSÁTÓL,HOGY ERRE AZ "APRÓSÁGRA"NEM IS FIGYELTEM!DE TÉNYLEG MEGÉRI HASZNÁLNI,FESZESEDIK IS A BÖRÖD TŐLE!
14. agnesss0129 (válaszként erre: 10. - Wewewe)
2010. márc. 3. 19:11
HÁT FEL KELLETT VOLNA ELÖTTE VILÁGOSÍTANI,HOGY HÁNYASON PRÓBÁLD KI,MILYEN FOKOZATON ÉRDEMES.EZ A MUNKÁJUKHOZ TARTOZNA ELVILEG!LEHET,HOGY NEM BIRTAD,TÚL ERŐS VOLT MÉG NEKED ÉS AZÉRT IS FÁJT A SZÍVED IS,MERT HIRTELEN MEGTERHELTE!LEGKÖZELEBB HA ODA VAGY MÁSHOVA MÉSZ,KÉRD MEG MAGYARÁZZÁK EL,HOGY IS MÜKÖDIK,MENNYINÉL ÉRDEMES KEZDENI,ÉS FOKOZATOSAN HOGY LEHET NŐVELNI!HIDD EL,HA TISZTÁBA VAGY MÁR VELE,ÉLVEZNI FOGOD!MÉG AZT A KIS FÁRADSÁGOT IS UTÁNA!
13. wewewe (válaszként erre: 12. - Agnesss0129)
2010. márc. 3. 19:10
Nem hasznaltam krémet és nem eloszor voltam ebben a szoliban es ugyanennyi percen.ÉS csak ott voltam piros ahol ereztem hogy vibrált.Nem vagyok vékonyka szoval volt mi rezegjen rajtam.Biztos attol volt.Mar nem latszik csak mikor kijöttem akkor latszodott.
12. agnesss0129 (válaszként erre: 7. - Wewewe)
2010. márc. 3. 19:08
SZERINTEM NEM ATTÓL PIROSODTÁL KI,HOGY BE VOLT KAPCSOLVA!VAGY SOKÁIG VOLTÁL SZOLIBA,VAGY KRÁM NÉLKÜL,VAGY NEM KIBRÓBÁLT KRÉMMEL,ÉS A BÖRÖD NEM BIRTA.IGAZ EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM.AZ,HOGY MIKÉPP ÉREZTED MAGAD,ATTÓL IS FÜGG HÁNYAS FOKOZATON CSINÁLTAD,ELÖSZÖR NEM SZABAD MAGASON,KI KELL TAPASZTALNI MENNYIT BIRSZ...
11. wewewe (válaszként erre: 6. - Dorottya84)
2010. márc. 3. 19:07
Nekem pl a szívem kicsit fájt közben mert igen rázott és felment a pulzusom,de szédülés nem volt.
10. wewewe (válaszként erre: 5. - Agnesss0129)
2010. márc. 3. 19:06

Igen,arra gondolok.Csak itt nem lehetett fokozatot alittani csak 3 program kozul valasztani-ha jol tudom.Aztan lehet hogy lehetett fokozatot is csak en nem tudtam rola.

Nagyon ráz és fáj is.De ha jo akkor meg megyek:).Narancsbőrre lehet használ mert azt igen rázta és rajtam van mit..

És most tényleg ugy erzem magam mintha minimum futottam volna.

9. agnesss0129 (válaszként erre: 6. - Dorottya84)
2010. márc. 3. 19:05
AZ ÁLLÓ SZOLIBAN MÁS KÜLÖMBEN IS NEHEZEBBEN BARNUL A LÁB...ÉN A LEGMAGASABBON CSINÁLTAM MÁR A MÁSODIK ALKALOM UTÁN ÉS SEMMI BAJOM NEM VOLT TŐLE,IGAZ ELÖTTE NEM ETTEM SOSEM...NEKEM PL.TETSZETT,DE NEM VAGYUNK EGYFORMÁK!
8. agnesss0129 (válaszként erre: 5. - Agnesss0129)
2010. márc. 3. 19:02
JA,ÉS ADDIG MIG SZOLIZOL ADDIG RÁZ EZ A GÉP IS,HA BEKAPCSOLOD!IDŐT,FOKOZATOT LEHET RAJTA ÁLLÍTANI.VAGY IS ERŐSSÉGET!
2010. márc. 3. 19:02
Én ma próbáltam.Nagyon vibrál és hát fáj is.Alig birtam már állni,mikor kijottem akkor meg a labam+hasam tiszta piros foltos volt.Olyan mikor le peelingezem magam kesztyűvel+meg jol megcsipkedném a bőröm.Szóval szerint ha fogyni nem is de esetleg centikben lehet vele fogyni vagy feszesedni.Van 3 program.
2010. márc. 3. 19:01

Szia :)

Én próbáltam már sőt külön is voltam már flabélos azaz testvibrációs tréningen én szerettem mert valóban megmozgat de azért jobb akülön álló vibragép.De van aktől az is hallottam hogy nem barnult a lába miközbe ment a vibráció......nekem alig alig barnul a lábam függetlenűl mindentől........fogyni ha nem is fogysz szolizás közbe de a narancsbőrre valamelyest jó.De elég kemény ha 30-as fokoztra állítod+ ha m ég csukva van a szemed szolizás közbe lehet tőle szédülni is............nem mindenki bírja :)

2010. márc. 3. 19:00

AZ MILYEN???

HA ARRA GONDOLSZ AMIRE PL.ÉN,AHOL RÁÁLL AZ ÁLLÓ SZOLINÁL EGY "TALPAZATRA"ÉS AZON ÁLLITANI LEHET A FOKOZATOTT,HOGY MILYEN ERŐSEN "RÁZZON",AKKOR AZ SZUPI!TAVALY ÉN JÁRTAM EGÉSZ ÉVBEN,OLYAN VOLT UTÁNA MINTHA VAGY 1ÓRÁT TORNÁZTAM VOLNA,KELLEMESEN FÁRASZTÓ,ÉS MEGMOZGATJA A DEREKAT,CSIPŐT,COMBOT,POPSIT.DE HA RÁ JÖSZ,TE IS TUDOD IRÁNYITANI MELYIK TESTRÉSZED MOZGASSA MEG JOBBAN,ÉS A FOKOZATOTT IS LEHET NŐVELNI,CSÖKKENTENI!ÉN CSAK AJÁNLANI TUDOM,JÓ!!!

4. 3bc5b5c25c (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2010. márc. 3. 18:59
én is!azt hallottam hogy rákkeltőbb hosszútávon,mint a legrákkeltőbb anyag az azbeszt,vagy mi!:)
2010. márc. 3. 18:58
én még nem is hallottam:)
2010. márc. 3. 18:56

2in1, mit ki nem találnak?

Mondjuk én nem hiszek benne, de ha valakinek bevállt, akkor lehet elhiszem. :D

Amúgy szoli ellenes vagyok!

2010. márc. 3. 18:54
Próbálta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook