Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vibrációs edzőgép tapasztalatok fórum

Vibrációs edzőgép tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 13. 10:53

Sziasztok!


Nekünk flabélosunk van. Én csak ajánlani tudom, bár nem olcsó. Mindenkinél mám-más pozitív tünetet produkálhat. Nekem pl. a terhességi csíkjaimat is elhalványította. :) Ja és ők még tréningeket is szerveznek, ha tovább akarsz lépni a használatában.

2013. dec. 15. 11:32
Sziasztok !!! Sűrgős segítséget kérnék bárkitől aki használ vibrációs gépet !!! Nekünk othonra kellene csak lazítás és maszírozás miatt.Első kérdésem az lenne hogy tényleg olyan jó mint ahogy írják róluk? Mire kell figyelni kiválasztásakor ? Vajon miért van annyi szinte újszerű az online picon eladó ? Vagy talán mégsem olyan jó? Köszönöm a segítséget .
31. Mari20 (válaszként erre: 4. - Guzmi)
2013. dec. 10. 10:12

szia drága

irtál a vibrációs trénergépnél

megirnád nekem neked milyen géped van amivel meg vagy elégedve

most szeretnék venni én is egy jót

elöre is köszi Mari

30. jucusmucus (válaszként erre: 28. - Mari20)
2013. nov. 11. 13:24

Szia.


Nagyon sok fajta van.


Nekem van 1 eladó L.anaform gépem, ha érdekel, írj privátban.


Üdv.

29. Mari20
2013. nov. 11. 12:40

Flabélos és Revibers márkákról hallottam

otthoni használatra keresek, egy kis kedvcsinálót is várnék Tőletek, és előre köszönöm

28. Mari20
2013. nov. 11. 12:39
Vibrációs trénergépet vennék melyik márkát ajáljátok
27. Szöszcilla (válaszként erre: 7. - Guzmi)
2013. jún. 24. 23:02

Szia Guzmi!

Tőled is megkérdezhetem milyen géped van? Mennyiért vetted és hol?

És még egy kérdés. Szerinted vékony emberkéknek is hasznos lehet egy ilyen gép? Fogyni semmiképpen sem szeretnék. Inkább hízni, erősődni, gömbölyödni, formásodni.... Mi a véleményed?

26. Szöszcilla (válaszként erre: 5. - Hbbea)
2013. jún. 24. 22:57

Szia!

Engem is érdeklne milyen gépet vettél, hol és mennyibe kerül? Köszönöm.. :)

25. grizus
2013. ápr. 18. 05:57
Szerintem semmit sem ér. Vicc.
24. Dyus33 (válaszként erre: 15. - Hbbea)
2013. ápr. 5. 22:37

Szia!


Segítenél nekem? Pár napos inSPORTline Charles gépem van, egyelőre P1-es programmal szoktatom magam az új mozgásformához. Nem mondom, hogy nincs izomlázam...

A kérdésem az lenne, hogy mennyi ideig használgattad az alap programokat, míg ki nem tapasztaltad, illetve, hogy egy-egy programot mennyi ideig használtál, mire hozzászoktál ?

23. Szanus
2013. márc. 11. 09:40
Sziasztok! Én eladnám a gépemet vivamax crazy fit. Teljesen jól működik. Karban volt tartva. Privátban érdeklődjetek!
22. cosmo
2013. febr. 9. 22:59

Sziasztok! En angliaban elek es most vettem egy gepet, nem tudom otthon ez kaphato e.

[link]


Az utobbi ket evben 2 babat szultem, sajnos maradt is rajtam 25 kg felesleg, szerintetek ez segit? Persze a taplalkozasra is figyelek, az a baj hogy a gyerekek miatt nem sok idom van tornara, este amikor lenne akkor meg nagyon faradt vagyok mar, ezert gondoltam hogy ez jo otlet.


Ti fogytatok vele?

21. Beus31
2013. jan. 9. 14:53
Sziasztok! Ma próbáltam a Casada vibrációs trénerét.Nagyon szuper jó, de az ára is.Sajnos.
2013. jan. 5. 10:04

Sziasztok!

Nekem vertikális edzőgépem van.10napja használom minden nap kétszer 30percre.Van valakinek tapasztalata ilyen géppel kapcsolatban?Lehet fogyni a segitségével?

Vállaszotokat előre is köszönöm!

2013. jan. 1. 23:13

Sziasztok!

Segítsetek, kérlek! Nem tudom eldönteni melyiket vegyem: a vertikálisat, vagy a 3D-t?

18. hbbea
2012. dec. 23. 20:02
Óóóó, vak vagyok: 3D ÉS vertikális... az amplitúdó kicsit kicsinek tűnik, de egyébként tuti :)
17. hbbea
2012. dec. 23. 20:00
Beus, a Fiore 3D-s, Lotosból van vertikális és KÜLÖN 3D-s, nem igazán értem a 3D-t ebben az esetben, de én a vertikálisra esküszöm... Nézz körül alaposan :)
16. Beus31 (válaszként erre: 15. - Hbbea)
2012. dec. 21. 10:21
Köszönöm a válaszodat én is néztem és még a Fiore-t, ugyanattól a cégtől.
15. hbbea
2012. dec. 19. 09:43

Szia!

Mivel a jobb felső sarokban ott a reklámja, így le merem írni: inSPORTline-tól a Lotos-t.

Egész nap gép előtt ülök, de amióta használom, nem fáj a hátam, holott előtte masszázsra jártam, ami havi 2-3-4 alkalommal számolva elég költséges volt, nem beszélve a maceráról, időpont egyeztetés, gyors tus előtte, rohanás. Itt is teljesített :) Fogyásról most nem írnák, mert augusztus óta "leszoktam" (e-cigit szívok) ezért visszajött az, ami az első 3 hónapban lement, de lassan normalizálódik a helyzet, és újra csökken a súlyom.

14. Beus31 (válaszként erre: 5. - Hbbea)
2012. dec. 13. 17:48
Szia! Megkérdezhetem, hogy melyik gépet használod és milyen rendszerességgel? Köszi.
2012. dec. 3. 19:36

A leírás alapján a Crazy Fit is jónak tűnik. Az alábbiakat nézd:

- a motor erőssége

- az amplitúdó legyen minimum 10 mm, ez a billenés mértéke

Kérdezz rá külön amit venni akarsz, hogy billeg-e vagy csak ráz. Olyat vegyél ami billeg, és legyen minimum 10 mm a billegés.

12. Beus31
2012. dec. 3. 17:31
Köszönöm szépen.Kedvező áron láttam Kiokey Vibro Plate-et, Fiore és Crazy Fit. Ezekről mi a véleményed? em nagyon értek hozzá, annyi féle van már.
2012. dec. 3. 15:31

itt egy babaműsorban is szó volt róla

[link]

10. megryan (válaszként erre: 9. - Beus31)
2012. dec. 2. 14:57

Most jelent meg egy cikk itt a hoxán, egy másik vibrációs trénerről, Reviber Plusz a neve. Ugyanolyan erős a motorja mint a flabelosnak, ugyanolyan az amplitúdója (azaz a billegés mértéke mm-ben) és ugyanúgy 2-5 év garancia van rá.

Nem gagyi kínai, hanem angol behozatal.

Nagyon jó darab, én próbáltam a flabelost is, pont olan érzés. ki is lehet próbálni a szalonjukban.

Ja, és az ára 104.000 ft, ha a hoxára hivazkozol még kapsz kedvezményt. Én is vettem és nagyon szeretem.

2012. dec. 1. 18:51
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni, hogy milyen gépet érdemes venni? Már sok gép adatait tanulmányoztam de nem tudom eldönteni melyik lenne jó. Mit kell nézni a mozgásnál, Van amelyik csak horizontális. Van amelyik spirális, van amelyik csak függőleges és van ami 3D. Különböző teljesítménnyel 150W-500W-ig. Mennyit számít a hertz? És mennyit az amplitudo? Vannak árkülönbségek de nem lényegesek, ezért nem tudom, hogy mit kéne vegyek? Én konkrétan a flabelost próbáltam, em esett jól. S egy bérletet lejártam Power Plate edzésre. Na az egy álom volt.Olyasmi gépet szeretnék, ami hasonlóan működik, és nem milliós nagyságrendbe kerül, mert nekem annyi nincs. Szóval ha valaki ellátna a tanácsaival azt megköszönném.
2012. nov. 3. 14:02
Sziasztok, nekem az insportline lotos markaju gepe valt be, a flabin nagyon fajt a fejem meg a derekam. Most ezen felbuzdulva vettem a vateran egy lotost, 4 ev garancia van meg ra es 60.000 ft volt, otthonra evekig Jo lesz. Bocs, a tabletemen nincsen magyar billentyuzet.
2012. júl. 24. 19:26
Nagyon köszönöm, hogy írtál, legalább valaki tanúsíthatja velem együtt, hogy a flabi nem egy kivételes csodagép, lehet ugyanolyan jó vagy jobb is más gép. Az enyém is kiválóan működik.
2012. júl. 24. 10:56
Nem jól írtam az árról: kicsit kevesebb, mint harmadába került... bocs
2012. júl. 24. 10:55

Sziasztok! Átolvastam a Flabis fórumot és valóban elég érdekesen reagáltak Guzmi hosszászólásaira, nem értem az okát. Kicsit olyan, mintha piedesztálra emelték volna a Flabit, és minden más gagyi...

Nem hinném, hogy egy ilyen egyszerű gépnél - egy platót billegtet különböző sebességgel - akkora különbségeket lehet felfedezni. Ha nem hullik szét, nem ad ki gyanús hangokat, megfelelő az amplitúdó, akkor mi más kellene még? Én kipróbáltam a Flabit, aztán kipróbáltam guzmi gépének a forgalmazójánál/gyártójánál még néhány gépet, osztottam-szoroztam, és vettem egy gépet, ami kicsit több, mint harmadába került a flabinak, és alapból 5 év garancia van rá. Két hónapja használjuk a férjemmel együtt, mindketten napi 2*30 percet, elégedettek vagyunk, a férjem szerint eszméletlenül jó találmány - pedig szkeptikus mérnökember - ha szalonáron számoljuk, kvázi már megkereste a gép az árát :)

4. guzmi (válaszként erre: 2. - 0fe386f42e)
2012. jún. 23. 18:26
Szerintem a legjobb amit tehetsz magadért amit Te csinálsz. Én is biciklizek, sétálok a kutyámmal, de én már idősebb vagyok, és jól esik 10 perc a gépen, jól átmozgat, megmasszíroz. Nagyon bevált. Az elején próbáltam írni az itteni flabi fórumra, de kiutáltak mert az én gépemet máshogy hívják, bár ugyanazt, vagy többet is tud, csak sokkal olcsóbb. Gondoltam, indítok egy olyan fórumot ami márkafüggetlen, hogy mindenki elmondhassa a tapasztalatait, ha akarja.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook