Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vettünk ma egy lábost, BACHMAYR SOLINGEN van ráírva. Mit jelent a fedő fogantyúján a kék, a zöld, illetve a piros szín? fórum

Vettünk ma egy lábost, BACHMAYR SOLINGEN van ráírva. Mit jelent a fedő fogantyúján a kék, a zöld, illetve a piros szín? (tudásbázis kérdés)


7. cipa (válaszként erre: 6. - Potyek)
2009. jan. 30. 18:25

Szia!


Ne haragudj, csak most jártam erre. Mi 7200 forintért vettük, 8 literes. Nagyon jó, szerintem sokkal hamarabb megfő benne az étel, mint egy sima lábosban. Amikor már a piros jelben van kb. 10-15 perce, akkor kikapcsoljuk alatta a gázt és meg is fő benne az étel.

2009. jan. 7. 22:26
Nekem is van,én is most kaptam...de én sem tudom sajn.A fogót lehet tekerni,egészen rá lehet szorítani.Szerintem a lábosban lévő hőt jelzi....megkérdezhetem,hogy mennyiért vetted?Olyan változatos árakon hirdetik....
5. cipa
2008. dec. 4. 23:19
Egy kis mutató (mint az óramutató) is van rajta, de számok nincsenek.
4. cipa
2008. dec. 4. 23:18
Köszönöm a válaszotokat, már próbáltam keresgélni, hogy hogyan kell használni, de nem találtam semmit.
2008. dec. 4. 23:03
Google-ott van leírás is
2008. dec. 4. 23:00
A hőfokokat jelöli, ilyen a Zepter is, de azon vannak számok is.
1. cipa
2008. dec. 4. 22:43
Vettünk ma egy lábost, BACHMAYR SOLINGEN van ráírva. Mit jelent a fedő fogantyúján a kék, a zöld, illetve a piros szín?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook