Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vettem egy csizmát vissza szeretném vinni szerintetek jogos? fórum

Vettem egy csizmát vissza szeretném vinni szerintetek jogos? (tudásbázis kérdés)


28. pista55 (válaszként erre: 27. - Beautykiss)
2012. okt. 16. 23:22
Sajnos ez volt a legvalószínűbb.
2012. okt. 16. 23:19

sziasztok!

Köszi a válaszokat de visszavittem és semmi..:( számítottam rá így marad a cipész:S azért köszi..

26. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Beautykiss)
2012. okt. 15. 00:02

Én a helyedbe elő venném a dobozát,papírját és elolvasnám ,mi áll benne.

Ha "alkalmi csizma" szerepel benne akkor megpróbálnám megjavíttatni magán úton.

Ha "mindennapi viselet" ,sajna akkor sincs sok esélyed,csak a jó indulatuk .

25. 5427edee11 (válaszként erre: 21. - Timycat)
2012. okt. 14. 23:54
Volt már ilyen bokacsizmám, de az nem volt ennyire kényes.
2012. okt. 14. 23:52
Lehet, hogy az ilyen csizmák rendeltetési használata az operabál.:)))
23. globus (válaszként erre: 21. - Timycat)
2012. okt. 14. 23:50
Még ha meg sem sérülne, megöli a sólé.
22. pista55 (válaszként erre: 20. - 5427edee11)
2012. okt. 14. 23:47
Nem veszít vele semmit, de nem is nyer, csak az idejét pocsékolja az borítékolható.
21. timycat (válaszként erre: 20. - 5427edee11)
2012. okt. 14. 23:46
Aki bőrborított sarkú csizmát vesz, az számoljon ezzel. Nekem eszembe sem jutna, mert télen a bőrrel borított saroknak rendesen odavág a hó, víz, latyak, pl fel fog pörögni, elengedi a ragasztás :S Nekem nyári papucsom, szandim volt bőrborított sarokkal, lehetetlenség rájuk vigyázni, kivéve ha tényleg csak otthon hordod és jól átléped a küszöböt :D
2012. okt. 14. 23:43

Remélem nem fizettél ki nagy összeget ezért az ócska csizmáért!!

Nem is azért, de ami 5 nap hordástól így néz ki, milyen lesz a tél közepén????????????


Én biztosan visszavinném!!! Egy lábbelit hordunk, betonon, kavicsos, murvás úton... De bírnia kellene, gondolom nem nézegetni vetted!


Vidd vissza semmit sem veszítesz vele!

19. pista55 (válaszként erre: 15. - Hami)
2012. okt. 14. 23:35
Megér ennyit? Nem egyszerűbb elvinni egy cipészhez aki pár száz forintért megjavítja?
18. Cucicsillag (válaszként erre: 15. - Hami)
2012. okt. 14. 23:33
Ezzel azert ovatosan , mert ha elkuldik bevizsgaltatni es a cegnek adnak igazat (marpedig eleg valszinu, mert nem a csizma xar minoseg,hanem hasznalatbol eredoen megserult) akkor fizetheti a bevizsgalas dijat is a vevo!
17. globus (válaszként erre: 10. - Beautykiss)
2012. okt. 14. 23:32

Szerintem mindegy, hogy milyen alatta az anyag, az ilyen "eltaposott" sarok mindenképpen ronda.

Vannak a saját bőrrel bevont sarkak, ezekre úgy kell vigyázni, mint hímes tojásra. Aztán van az eltérő sarok, általában fekete, jobban bírja a strapát.

Nem valószínű, hogy ezért kártalanítanának.

16. Hami
2012. okt. 14. 23:32
Ja most látom, hogy letapostad..akkor nincs mit tenni sajna.
15. Hami
2012. okt. 14. 23:29
Ha a ragasztás vált le, akkor nyugodtan vidd vissza. Lehet, hogy nem neked adnak igazat, de akkor se hagyd magad. Ha javítható és normális a hozzáállásuk, akkor általában elküldik javításra..ha nem, és nem neked adnak igazat, akkor elviszik "megvizsgáltatni" (szakvéleményt készíttetnek róla), hogy mi okozhatta a gondot(ez csak akkor ha számukra nem egyértelmű vagy kötekednek). A szakvéleményből te is kapsz majd egy példányt. Neten nézz utána, hogy akkreditált cég készítette-e a szakvéleményt, ezt ugyanis törvény írja elő. Ha nem, akkor reklamálj. Ha elsőre is neked adnak igazat vagy a szakvélemény azt hozza ki, hogy a cipő a szar, akkor viszont tudnod kell, hogy ha ugyanazon csizma cseréjét biztosítani nem tudják, vagy megjavíttatni valamilyen okból nem lehet, akkor levásárlásra már nem kötelezhetnek. Akkor elállhatsz a vásárlói szerződéstől és vissza kell adják a pénzed. Neten utána tudsz ezeknek nézni.
14. Cucicsillag (válaszként erre: 10. - Beautykiss)
2012. okt. 14. 23:29
Gondolom a tavalyi csizi sarka sotet volt es azon nem latszott a serules ennyire. Sajna, majdnem 100% ,hogy elhajtanak.
13. timycat (válaszként erre: 10. - Beautykiss)
2012. okt. 14. 23:28
na most erről hadd ne a gyártó tehessen :DDD Nekem is általában az 50 ezres csizmámt tiporja le a gyerek, ez van, fene az ízlését
12. forgatos (válaszként erre: 10. - Beautykiss)
2012. okt. 14. 23:28
Erre azt fogják neked mondani, hogy kaptál leírást a termékről, illetve megkérdezhetted volna vásárlás előtt is az anyagát.
11. Annie1130 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2012. okt. 14. 23:28
Osztom a véleményedet!Egy cipőt nem lehet nem rendeltetésszerűen használni...
10. Beautykiss (válaszként erre: 6. - Cucicsillag)
2012. okt. 14. 23:27

Hát igen de nem tudtam,hogy alatta milyen az anyag..

meg a másik,hogy a tavalyi csizmámat is hordtam hónapokig magas az is és semmi baja..tehát pont ezzel és pont ebben az öt napban léptem bele valamibe vagy pattant fel valami??

9. timycat (válaszként erre: 4. - Beautykiss)
2012. okt. 14. 23:26
hát ez mechanikai sérülés :S el fognak hajtani
2012. okt. 14. 23:26
Max. A jo oreg koromlakkal tudsz javitani a latvanyon...
7. forgatos (válaszként erre: 4. - Beautykiss)
2012. okt. 14. 23:26
Kár próbálkoznod, ezzel nem fogják visszavenni, mert nem gyártási hiba.
6. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Beautykiss)
2012. okt. 14. 23:25

Haaat, az a baj, hogy az hordasbol eredo. Megkerdezheted, de nem garis dolog.

Tudom, hogy total mas kategoria, de jarolap eseten is van hasonlo pelda, leesik egy kulcs, felpattan a ko es a kipattant resz feher. Ugyhogy a mostani valasztasunknal ez az egyik fo szempont volt, hogy azonos anyag legyen az egesz.

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Beautykiss)
2012. okt. 14. 23:23

Nem jogos.

Nyilván valamire/be ráléptél, amivel feltoltad a bőrt. Erre hogy lenne garancia?

4. Beautykiss (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2012. okt. 14. 23:21
Igen az utóbbi csak nem tudtam leírni:D igen , feltolódott a bőr és az alatt fehér. nem tudok fotózni de csúnya elég feltűnő nem izgatna ha ázsiacenteres lenne..
3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Beautykiss)
2012. okt. 14. 23:19
A saroknal valt el a ragasztas vagy a sarok reszen feltolodtt a bor es azalatt feher? Fotot nem tudsz rola feltenni?
2012. okt. 14. 23:17
jogos,de hiába sztem.
2012. okt. 14. 23:15

Sziasztok.

Múlt héten vettem egy bőrcsizmát magassarkú de a kényelmes fajta nem tűsarkú.

Egész pontosan 5 napot volt rajtam és most vettem észre,hogy a sarkán feljött egy kis darab elég gázul néz ki mert a sarok barna az alatta lévő rész fehér. Bőrcsizma tehát nem szobában szeretném hordani hanem utcán és mivel utcán vannak kavicsok meg rámléphetnek stb ez benne van de szerintem egy jó minőségű cipőnek nem kéne így kinézni.

Előre is köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook