Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vettem egy csizmát és mint utólag kiderült bele van építve a talpába egy "jelző". Hogyan lehetne eltávolítani? fórum

Vettem egy csizmát és mint utólag kiderült bele van építve a talpába egy "jelző". Hogyan lehetne eltávolítani? (tudásbázis kérdés)

2009. ápr. 22. 17:15

én a farmerommal jártam így, de az első mosás hál' istennek megoldotta a problémát.

És szerencsére a boltokban sem volt nagyobb gondom, mert már akkor sípoltam, amikor bementem és senki nem gondolta azt, hogy valamit be akarok lopni :o)

2009. ápr. 22. 14:14
Nekem könyvtári könyvek sípoltak a táskámban egy ideig.
2009. ápr. 22. 11:32
én egy gyerek szabadidővel jártam így. Otthon vettük észre, és hiába próbáltuk leszedni a műanyag vackot, nem lehetett. Vissza kellett vinni és egy másodperc alatt leszedték....
22. zsuzso100 (válaszként erre: 12. - Boszika66)
2009. ápr. 22. 10:33
Biztos van a közeledben is Deichman, menj be a nyugtával és mondd meg, hogy itt és itt vetted, legyenek szívesek kivenni....bár lehet azóta megoldódott a probléma.
21. Regős (válaszként erre: 19. - Csókica)
2008. dec. 31. 10:07
Nem volt ciki annyi ember előtt egy szál bugyiban?:D
20. haaeen
2008. dec. 30. 19:50

nálunk a párom kezdett el "sípolni" kb. 2 hete. nem tudjuk mitől lehet, először vicces volt, aztán bosszantó. magyarázkodni kell, és úgy néznek rád, mintha tolvaj lennél.

de, pár éve az egyik táskám sípolt minden alkalommal, és az egyik üzletben, mikor jött a biztonsági őr, elpanaszoltam, hogy mi a gond, és ő "kikódolta". szerintem Te is kérj meg egy eladót a kedvenc boltodban, hogy próbálja meg "kikódolni".

2008. dec. 30. 19:46
Én bársonynadrággal jártam igy,de a biztonsági őr lehuzta a pénztárnál.
2008. dec. 30. 19:42
Hát igen ezek nagyon ciki dolgok. Én a Metróban vettem egy szandit. Tolom ki a kocsit erre elkezd berregni az ajtó. Ráadásul siettem volna. A kocsi tele mindennel. Azt hittem valamit nem számoltak. Mire nagy nehezen kiderült a szandiba van valami beépítve. Kivitte a dobozt és be is riasztott, nem lehet eltávolítani. A szandit nem vettem fel, ott áll a dobozban. Jó hogy megvettem mi!
2008. dec. 17. 17:21
Simán lehet,h egy kis matrica van beleragasztva valahol. Anno én jártam úgy,h a MediaMarkt-ban besípoltam (extra ciki volt),mire kiderült,h a korábban használtan vett telefonom belsejében felejtették a lopásgátló matricát. Hátha te is megtalálod benne vhol!
16. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 12. - Boszika66)
2008. dec. 17. 17:18

Írjál a boltnak (címük a blokkon van) vagy hívd fel őket, hogy ha azonnal nem tesznek valamit, feljelented őket a Fogyasztóvédőknél. Most nagyobb a hatalmuk, mint valaha és minden üzlet retteg tőlük.

És hogy neked mennyi károd származott ebből. Mint ahogy így is volt. Erkölcsi károd...

2008. dec. 17. 17:14
Köszi a válaszokat!!!!!!
2008. dec. 17. 17:13
mindenesetre, amíg le nem rendeződik, legyen nálad a blokkja, nehogy kitalálják, hogy máshonnan van.
13. b9662b68b3 (válaszként erre: 12. - Boszika66)
2008. dec. 17. 17:08
és arra nem gondoltál hogy elvidd egy cipészhez?Hátha ő is ért hozzá
2008. dec. 17. 17:06

DEICHMANN Cipõ üzlet !!

Nem látszik rajta semmi, hogy benne lenne, csak az a gáz, ha megyek más üzletben és épp rajtam van , akkor megszólal a riasztó...

Én is arra gondoltam, hogy vissza viszem, de az a baj, hogy a lakóhelyünktől 100 km- re van az az üzlet:(

2008. dec. 17. 17:03
LEhet hogy csak egy műanyag lapocska van beleragaszta valahova, ha megtalálod akkor ki lehet szedni mert csak fel van ragasztva(olyasmi mint egy matrica).Úgy szokták "hatástalanítani" hogy áthuzzák a mágnes fölött
2008. dec. 17. 16:59

nem csak a gyártó a gáz, hanem az üzlet is néha.

anno épp a gyermeknek kellett venni egy cipőt gyorsan, mert épp megadta magát az előző cipője, és utaztunk el.

bontjuk ki a dobozból, a guta majd megütött, mert alig tudtuk róla leszedni, idő nem volt rá, hogy visszavigyük, azóta erre nagyon figyelek, hogy levegyék a pénztárnál:)

9. b9662b68b3 (válaszként erre: 8. - Boszika66)
2008. dec. 17. 16:58
De hova?A bolt sem tudja?
2008. dec. 17. 16:57
Igen, lopásgátló, csak épp bele van építve...
2008. dec. 17. 16:56

Nagyon kellemetlen volt, hogy bementem egy üzletbe és röktön jelzett, mintha loptam volna...

Jött a biztonsági őr és Ő már sejtette, hogy a csizma a bűnös és kifele is szólni kellett , hogy most jelezni fog , mivel sz.r a csizma, a gyártó hogy tehet ilyet????

2008. dec. 17. 16:56
mert én már jártam úgy egy cipőüzletben, hogy a pénztárnál fizetés után rajtamaradt a lopásgátló, amit valami kütyüvel szednek le róla, vissza kell vinni az üzletbe.
2008. dec. 17. 16:54
Szerintem vidd el a boltba ahol vetted, és megnézik,lehet hogy ők is leszedik neked
2008. dec. 17. 16:54
Szerintem vidd vissza oda, ahol vetted és biztosan kiveszik belőle.
2008. dec. 17. 16:54
Mi?csak nem követnek?:P
2008. dec. 17. 16:54
a jelző, az a lopásgátló?
2008. dec. 17. 16:53
Vettem egy csizmát és mint utólag kiderült bele van építve a talpába egy "jelző". Hogyan lehetne eltávolítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook