Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vett már valaki ruhás bálát? fórum

Vett már valaki ruhás bálát? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 25. 07:20

Szia.

Én csak válogatott első oszt. ruhát veszek.

Volt már, hogy én is megszívtam. Mikor nem a megszokott helyről vettem a ruhát.

Lehet, hogy ez drágább valamivel,mint az ömlesztett bálák, de nincs vele probléma.

Ha csak nadrág kell, akkor azt veszek, ha csak gyerekruha, akkor azt. Nem nagyon kell mosogatni stb..

2011. márc. 25. 07:12
Egy közeli barátnőm vett tavaly szeptemberben. Lehet, rossz embertől vette, pedig krém minőséget vett 150e Ft-ért. Szerintem megszívta. A ruhák a bála bontását követően koszosak voltak, nagyon sok szakadt is. Azóta töltögeti az egyik aukciós portálra. Iszonyatosan sok ideje elmegy vele, sok pénze/ideje elment a tisztításra, varratásokra. Nagyon macerás meló, ráadásul még mindig dobozok között élnek a ruhák miatt. Abban biztos vagyok, hogy ő ilyenbe többet nem nyúl bele. Rajta keresztül van nekem is rossz tapasztalatom. Másik két barátnőm csak "kis csomagot" vettek, szintén krém gyerekruhákból, de amikor kibontották, én majdnem elhánytam magam, egyet se tudtak a gyerekre adni, olyan undorítóan néztek ki, ráadásul 100 éve kimentek már a divatból. Persze volt pár jó darab, de nagyon elenényésző a kirívó ekkora mennyiségű ruháknál... Bocsi a kisregényért, de friss a tapasztalat.
2011. márc. 25. 06:29

Szeretnék vele kereskedni. Pár jó tanácsot szeretnék.

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook