Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés, valakinek hatott a Progesterone Exeltis? fórum

Vetélés, valakinek hatott a Progesterone Exeltis? (beszélgetős fórum)


7. sztaren (válaszként erre: 6. - Ámami)
2019. júl. 19. 21:30

Szia!

Megvan. Aktuális még?

6. Ámami (válaszként erre: 5. - Sztaren)
2019. júl. 9. 09:17
Szia! Igaz,már egy hónapos a kiírásod,de ha megvan még a progesterone exeltis tablettád,én megvenném 😊
2019. jún. 17. 14:48

Én szedtem. A kisfiam már 5 hónapos :)

Van kimaradva 1,5 doboz ha valakit érdekel. Kiváltottam egyszerre 3 havit.

2019. márc. 9. 14:40
Nekem korábban vetélésem volt. Most 5+4 napos vagyok, utrogesrant is szedek 2x200 mg és progesteron exeltist is 1x200 mg. Hiszem, hogy segít😊
3. 585a7aa9ec (válaszként erre: 1. - Adnil22)
2019. márc. 9. 14:04
Szia , nekem a jelenlegi terhességemnél 6 -7 hétben véreztem, egy hematóma miatt, és progreszteron pótlást kaptam, a terhesség sikeresen megmaradt, most 23 hetes vagyok, és előtte volt már 2 vetélésem. Hiszem hogy segít, határozottan.
2019. márc. 8. 14:25
A progeszteron pótlás mindenképp jó és szükséges ha volt már vetélés. Segít megtartani a terhességet. Persze sajnos lehet ezer más oka is a vetélésnek amihez nem elég ez. De minden második nő életében van legalább egy vételese reméljük neked is csak olyan miatt volt ami nem ismétlődő probléma. Ha netalántán újra előfordulna érdemes pár dolgot megnézetni ha az orvos nem mondja ne hagyd magad igenis legyenek már kivizsgálások hogy esetleges probléma kiderüljön és kezelve lehessen.
2019. márc. 8. 11:45
Sziasztok!Valakinek hatott a progi, ha korán, 4-5 hetesen elkezdett barnázni és szedte a prog.exeltist?Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook