Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen egy vetélés, mi a menete? fórum

Milyen egy vetélés, mi a menete? (beszélgetős fórum)


2020. dec. 30. 23:29

Igen értettelek a tágítást csak megjegyeztem mert szóba került itt.

Mondtam neki, amiket itt írtatok.

köszönöm szépen a segítségeteket, nem lehet erről könnyű beszélni még így utólag sem😔

2020. dec. 30. 22:23
Nem a tágítástól magától kezdtem el vérezni, hanem mert beindult a vetélés, úgyhogy mire a műtőasztalra kerültem, már jóformán kész voltam.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Fildus)
2020. dec. 30. 22:16
Koszonom megmondom neki akkor h menjen be inkabb
2020. dec. 30. 22:15

Tágítás nála nem lenne, már szült.

Rendben mondom akkor ezt neki.

Koszonom

10. fildus (válaszként erre: 8. - VendrinerPiroska)
2020. dec. 30. 21:56
Nekem nem volt tágítás, mert én már szültem!
9. fildus (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 30. 21:55
Én elkezdtem vérezni bementem.
2020. dec. 30. 21:54

Menjen be a kórházba, ha vérzik. Nem mindenki vérzik egyformán. Van aki könnyen megússza, de előre nem lehet megjósolni, hogy ő is ebbe a kategóriába tartozik-e.

Nálam a tágítás után indult be a vérzés, de akkor elég csúnyán, úgy hogy szabályszerűen patakban folyt belőlem. Utána a fejem alig tudtam megemelni, mert annyira szédültem.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Fildus)
2020. dec. 30. 21:53
De akkor ha elkezd verezni nem kell egybol korhazba menni hanem ha abba marad a verzes ujra vizsgalatra kell menni ugye?
2020. dec. 30. 21:45

Kétszer voltam, egyszer elkezdődött otthon, de nem ürült ki rendesen magától, orvosi segítség kellett.


A másodiknál elhalt a terhesség. És mivel nem véreztem, nem görcsöltem, az uhura egy hétttel műtöttek meg.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2020. dec. 30. 21:31

:(

Uhh ezt inkább most nem másolom be a Hugomnak:(

Sajnálom nagyon rossz lehetett.

2020. dec. 30. 21:23

Kétszer vetéltem, nem volt egyforma.

Az elsővel nem kellett orvos, a másodiknál komolyabb volt, ott kórház kellett. Nem szeretném részletezni, de nem volt megoldható a dolog egy nagyobb betéttel.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Magdi985)
2020. dec. 30. 20:59
De kórházba nem kelet rohanni miután beindult a vérzés?Akkor a 2. doki mondja jól?
2020. dec. 30. 20:57

Én is voltam ilyen helyzetben sajnos. Nálam reménykedtek abban, hogy magától beindul. Így is történt, hosszú erős vérzés, fájt is, de annyira nem volt vészes, mint amire számítottam.

Utána vizsgálat, akkor már rendben volt minden.

2020. dec. 30. 20:52

Sziasztok!


Húgomnál ma derült ki, a 8 hetes UH-on, hogy üres a petezsák.

2 doki is megerősítette.

Ami viszont ellentmondás és emaitt nem tudja hogyan tovább:

Első doki azt mondta, amint elkezd vérezni menjen a kórházba,ha nem kezd el vérezni jövőhéten műtét.

Másik doki azt mondta:

Amikor elkezd vérezni és abba marad jelentkezzen nála, hogy megvizsgálja (kórházba nem kell menni)

ha pedig nem kezd vérezni jövőhéten kórház és műtét.


Melyikre hallgasson?


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook