Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés - egy doki szerint nem lenne ennyi vetélés, ha .... fórum

Vetélés - egy doki szerint nem lenne ennyi vetélés, ha .... (beszélgetős fórum)


1 2
14. tötyi (válaszként erre: 9. - Anbene)
2009. nov. 5. 17:25
Ezt én is láttam csak a fókuszban és ezért határoztam el,hogy megkeressük a párommal.
13. bec1f7f165 (válaszként erre: 9. - Anbene)
2009. nov. 5. 17:25
thx. rákeresek.
12. bec1f7f165 (válaszként erre: 7. - Baricszsuzsi)
2009. nov. 5. 17:24

Van, amikor nincs más ma ismert módszer.

De nem csak akkor adnak gyógyszereket, ha szükséges. És a gyerekét mindenki félti, és bármit megadna érte.

11. anbene
2009. nov. 5. 17:24

Nekem is Utrogestant kellett szednem.

A doki a műsorban nem beszélt egy bizonyos gyógyszerről.

10. tötyi (válaszként erre: 8. - Baricszsuzsi)
2009. nov. 5. 17:23
A sárgatest és a progeszteron ugyan az tudomásom szerint.De néz utána a neten.Én azért kaptam az utrogestant,hogy ne haljon meg a baba de sajnos szeptemberben derült ki,hogy meginz nem él:-(
2009. nov. 5. 17:22

Lehet, hogy nem első terhességnél mondta a gyógyszerezést, hanem egy vetélés után. Bár belegondolva, ha vérvételből tisztán látszik, hogy baj van a sárgatesttel, nem hiszem, hogy kockáztatni kellene...

Azt hiszem az r.. klubon volt a 1/2 2-ben egy riport. Az a baj, hogy nem sokáig tartott, de amit mondott, azzal megfogott. Sajnos sok vetélés után ugyebár az ember feladja, pedig azt is mondta, hogy mindenképpen csak pozitívan szabad hozzáállni. Volt, akinél 4 vetélés volt. :(

8. baricszsuzsi (válaszként erre: 6. - Tötyi)
2009. nov. 5. 17:19
Nálam úgyan ez volt a sárgatest okés. Viszont most csináltak a ciklusom harmadik napján vérvétel és majd a 21. anpon is fognak mert úgy néz ki hogy progeszteron hiányom van emiatt nem alakult ki a méhlepény és ezért vetéltem el. Ha ez így van kapok rá hormon kezelést (gyógyszert) és akkor talán nem lesz gond.
2009. nov. 5. 17:17
Szerintem ha valamilyan hormonból kevés van akkor ahhoz kell a gyógyszeres segítség. Vagy esetleg te hallotál valami más módszerről?
6. tötyi (válaszként erre: 1. - Anbene)
2009. nov. 5. 17:16

Szia.

Én is ehhez a dokihoz szeretnék eljutni mert én már 4x vetéltem el egymás után és nem találták meg az okát:-(Nekem semmi gond nem volt a sárgatest hormonommal és még is elvetéltem vagy is mind a 4 baba a 12-dik héten halt el:-(Ráadásul én az utrogestant is szedtem,hogy még csak véletlenül se legyen gond még sem maradt meg a baba.

2009. nov. 5. 17:14

Szerintem meredek, hogy egy korai terhest egyből gyógyszerezzenek. Én azt sejtem emögött, hogy a gyógyszergyáraknak arra spekulálnak, hogy ez egy biztos bevétel lenne.

De etől még érdekel az elmélet.

2009. nov. 5. 17:12
A dokik nem szeretnek kivizsgálni csak három vetélés után nekem már két vetélésem volt az idén én kikönyörögtem a kivizsgálást a dokimtól de más orvosok nem vizsgálnák ki csak ha még egyszer elvetélnék. Ezt a riportot nem láttam. Mi volt benne?
2009. nov. 5. 17:11

Szia!Magát a dokit nem ismerem,de egy másikat igen,aki személy szerint nekem mondta,h nem ad gyógyszert,mert úgysem használna..(Mondta ezt mindenféle vizsgálat nélkül,3 hónappal az előző vetélésem után).

vagyis pro és kontra..

2009. nov. 5. 17:10
Kicsit bővebben kifejtenéd mit mondott? Hol láttad ezt?
2009. nov. 5. 17:06

Ma egy műsorban beszélgetés volt Dr. Siklósi Györggyel, aki 30 éve praktizál. Ő azt mondta, nem lenne ennyi vetélés, ha mindenkinek vérvétele lenne, aki korai terhes (és szeretne babát) ugyanis a sárgatest hormon a felelős többnyire a vetélésért. És ezt megfelelő gyógyszerrel és kontrollra járással kezelni lehet!

A korai születéseket is lehetne ezzel csökkenteni.

Ismeri valaki a dokit? Vagy hallott erről?

Érdekes mód azt mondta, ezt nagyon kevesen fogadják el a dokik közt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook