Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veszprémiek segítségét kérném! fórum

Veszprémiek segítségét kérném! (beszélgetős fórum)


9. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Mucucica)
2014. okt. 8. 16:12
Szeles is és ködös is néha, de amúgy gyönyörű város. A legjobb választás.
2014. okt. 8. 11:46
:)
2014. okt. 8. 11:39

Nem tudom megmagyarázni, oda születtem..Egyszerűen tudom, hogy ott vagyok Otthon.. ez a hely csak az itthon... ez a dal mindent elmond hallgasd meg..


[link]

6. Mucucica (válaszként erre: 5. - Tamtamano)
2014. okt. 8. 11:37

Ez már egy kiindulópont lehet a megfelelő pillanatban. Köszönöm!

Megkérdezhetem te miért szerettél ott lakni? Mi még nem ismerjük a várost csak nyaralás közben volt egy rövid sétánk a vár köröl, állatkert de átfgó képet természetesen ez messze nem ad.

2014. okt. 8. 11:30

Dózsa városrész,Egyetem környéke, Cserhát lakótelep, Munkácsy környéke... Állatkert környéke, mind mind egy nagyon jó városrész.. Nem igazán tudnék választani, h ha visszaköltözhetnék, hogy hova menjek.. mindegy csak Veszprém legyen...


Talán a Haszkovó lakótelepet hagynám utoljára ...

4. Mucucica (válaszként erre: 3. - Tamtamano)
2014. okt. 8. 11:17

Még nagyon gyerekcipőben jár a dolog, ezért is szeretnék előre tudakozódni, hogy ha nem "nekünk való " akkor ne is éljem bele magam.

Melyik rész az mit kizárjak vagy épp ellenkezőleg, előnybe részesítsünk szerinted?

3. tamtamano (válaszként erre: 1. - Mucucica)
2014. okt. 8. 10:58

Azt szokták mondani, hogy Veszprémben vagy a szél fúj, vagy harangoznak...

Persze előfordul köd is, mint mindenhol, de Veszprém a lehető legjobb választás. :)


Melyik környékre költöznétek?

2. e74b8e1a7f (válaszként erre: 1. - Mucucica)
2014. okt. 8. 10:48
Szelesnek is mondanám meg ködösnek is... Ma reggel épp jó nagy köd volt...
2014. okt. 8. 10:46

Egy lehetséges költözés előtt állunk Veszprémbe. Aszthmás gyerekeim állapota sokat romlik amikor a ködös időjárás beköszönt.Sajnos a mostani lakhelyünk elég rossznak mondható ilyen szempontból. Veszprémiektől érdeklődnék ilyen szempontból milyennek ítélik a várost. Szeles gyakrn, vagy inkább ködös....?

Előre köszönöm ha valaki tud segíteni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook