Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veszprémi kórház szülészetéről van valakinek véleménye, tapasztalata? fórum

Veszprémi kórház szülészetéről van valakinek véleménye, tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2008. febr. 2. 14:49

van itt jó orvos bőven, nem győz az ember válogatni. :)


Egyébként szerintetetk nagyon gáz, ha tíz év után váltok orvost? Olyan cikinek gondolom. Meg attól félek, mi van, ha mégis megbánom. Akkor meg ciki visszamenni.

2008. febr. 2. 14:46
Tényleg közvetlen,ráér válaszolni a kérdéseidre, mikor bent voltam minden nap bejött érdeklődni.
2008. febr. 2. 14:46
Kiszely, Bagarus
2008. febr. 2. 14:44
ti kinél szültetek?
2008. febr. 2. 14:41
benne az tetszik, hogy olyan közvetlen a "betegeivel", mintha családtag lenne. Legalábbis akivel láttam beszélni.
2008. febr. 2. 14:39
én a Jósa Elemérhez járok, nagyon jó.
21. kataanya (válaszként erre: 20. - Fd47e3a793)
2008. febr. 2. 14:39
igen, a Jósát is hallottam. Török? Én csak uh-on találkoztam vele, nem volt sem bunkó, sem kedves. Pontosan olyan mufurc.
2008. febr. 2. 14:34
szerintem a török is jó doki...igaz hogy kicsit mufurc de szakmailag nagyon jó,meg a Jósa Elemért dicsérik még.
2008. febr. 2. 14:33
ezzel szemben Bagarus ismeretlenül mindent elmagyarázott, hogy mit miért csinál, meg ilyenek. Nagyon tetszett
2008. febr. 2. 14:33
Kiszelyhez csak azért járok, mert hozzá kedtem el, anyával még mikor anno mentem. Viszont amellett, hogy jó orvos, sztem nem mindig kielégítőek a válaszai
17. kataanya (válaszként erre: 15. - Pmjudit)
2008. febr. 2. 14:30
oroszról s hallottam jókat
2008. febr. 2. 14:29
még mindig nem vagyok elég határozott, de megfordult a fejemben, hogy váltok
2008. febr. 2. 14:29
A választott a dr.Tiboldi, az ügyelete az Orosz Tamás - tőle nagyon tartottam, ő volt az akinél nem szerettem volna szülni, de minden rendben volt.
2008. febr. 2. 14:28
igen azt sejtettem..őt ismerem én is,szerintem is kedves,a Kiszely nem valami szimpi :(
2008. febr. 2. 14:27
Elsőnél fogadott Kiszely, másodiknál ügyeletes Bagarus. Azért annyit hozzáteszek, hogy Bagarus 1000x aranyosabb volt.
2008. febr. 2. 14:24
szia kata...neked ki volt a dokid?
2008. febr. 2. 14:24
Én nem tudok rosszat mondani. Saját tapasztalatból legalábbis nem. Remélem, hamarosan megint oda jutok én is.:)
2008. febr. 2. 14:20
szia...megkérdezhetem hogy ki volt az a 2 doki?
2008. febr. 2. 14:19

Sziasztok!

Én márciusban és 2002-ben szültem Veszprémben,egyszer fiút, egyszer lányt. Az elsőt választott orvosnál /akkor még lehetett/, a másodikat az ügyeletesnél.Mindkettőről csak csodálatos élményem van.Kérdezzetek, szívesen válaszolok.Nagyon jól élem meg az anyaságot, rengeteget olvastam a témában és imádom a gyerekeimet.

2008. jan. 29. 11:44

Szia!

2007 júliusában szültem ott.

Én kifogtam egy nagyon aranyos dokit, (Dr.Tallai Zsolt) az enyém továbbképzésen volt.

Van egy két doki, aki nem igazán oda való,a nővérek hát nem is tudom...

A lányom a PIC-re került kis súly miatt, ott viszont le a kalappal a cscsemős nővérek előtt.

7. panka2 (válaszként erre: 6. - Jem)
2008. jan. 20. 14:11
fuujj ne má...én most megyek oda szülni párnap mulva..blááá és ráadásul most van látogatási tilalom is így gondolom kaját sem hozhatnak be..meg kéne ennem amit ott adnak így????
6. jem
2008. jan. 16. 15:40

szia

én júliusban szültem ott

mivel túlhordtam, ezért 2 hetet töltöttem bennt, kérdezz nyugodtan

azért röviden: a nővérek és a csecsemősök angyalok!!! (na persze van 1-1 kivétel ott is)

a dokikkal is rendben volt minden, szintén van 1-1 kivétel, de nem sok vizet zavartak a viziteknél

viszont az ellátás! első felfedezésünkkor a közös zuhanyzóban apró kukacokat találtunk, pici kis feketéket, "oké" megemésztettük a dolgot nagynehezen, de amikor egyik ebédnél a kenyeremen volt egy olyan kis izé!!!!! :(((((( szóval akkor minden kedvem elment!!!!!!!!!!!!!

2007. dec. 13. 18:13
Amikor én szültem nem volt semmi gond,csak az volta baj,hogy sokan szültünk egyszerre! Kevés ágy volt, pedig amikor hazajöttem akkor szüntettek meg helyeket! Reform....
2007. dec. 13. 17:14
Én a családommal a Balcsinál nyaraltam 2002 augusztusában. 8 hónapos terhes voltam,addig semmi gondom nem volt,de a 2. napon elkezdtem vérezni és oda kerültem.Készségesek voltak és csak jót mondhatok róluk,annak ellenére,hogy a nyaralásomnak lőttek.
2007. dec. 13. 13:29
Helló!Én is vpben szültem.Hát nem is tudom,hogy mondjam finoman!A szülésznők előtt le a kalappal,nagyon segítőkészek az tuti,de sajnálom őket,hogy itt tart az egészségügy.Csak azért,mert a 4 nap,míg bent voltam beszélgettünk velük a szobatársaimmal és kiderült,hogy ők varják a babákra a pongyolát saját pénzükből vett anyagokból és még ilyesmik.Na mindegy,ha szülni mész,megnyugodhatsz,ők mindent megtesznek érted!!!Az orvost utálom a mai napig(akinél én szültem)tiszta böszme volt,de úgyis csak a kitolásnál volt bent.
2007. dec. 13. 13:08
Szia! Én mind a két gyermekemet ott szültem. lányomnál csak rossz tapasztalataim voltak, 7 éve. De most, nagyon jó volt ott szülni! Kedves volt a szülésznő, apás szülés volt, és nem zavart minket a szülésznő, csak néha jött be megnézni, minden rendben van-e. Kaptam labdát, ajánlotta a "gázt", kaptam inni is. Az orvos akinél szültem, tőle féltem, mert mindig olyan mogorva, de benne is kellemeset csalódtam!!! Minden nagyon szép, és jó volt, bármikor vissszamennék újra szülni.
2007. dec. 13. 13:02
Veszprémi kórház szülészetéről van valakinek véleménye, tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook