Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veszprémi kórház szülészetéről van valakinek véleménye, tapasztalata? fórum

Veszprémi kórház szülészetéről van valakinek véleménye, tapasztalata? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
867. Alma86
2013. júl. 5. 20:56
egy másik forumon azt olvastam, h már átköltöztették a szülészeti kortermeket a nőgyogyi részre a felujitás miatt..szoval csak elkezdődött vmi...
866. eec2089081 (válaszként erre: 865. - Ba7da9cfc0)
2013. jún. 26. 12:15
Ez nem jó hír, köszi...:(
2013. jún. 26. 11:51
Még semmi nincs felújítás ügyben, így apás is csak 1 van. Minden évben csak ígérgetnek....
2013. jún. 26. 11:36
Hello! 2 éve szültem Veszprémben, történt azóta bármi is az évek óta ígérgetett felújítás ügyében? Még mindig csak 1 apás szoba van stb?
863. Kirantra (válaszként erre: 862. - Pmjudit)
2013. márc. 30. 19:37
köszi
862. pmjudit (válaszként erre: 861. - Kirantra)
2013. márc. 30. 16:51
Szerdán délután van magánrendelése.
2013. márc. 29. 20:28
Sziasztok! A Bagarus doktorhoz szeretnék menni mert nagyon sok jót hallottam róla. szerda 6:45re kaptam idő pontot a kórházba csak azt felejtettem el kérdezni hogy reggel vagy este? de szerintem estére gondolt. szerintetek ? jár hozzá még valaki?
860. Alma86
2013. márc. 9. 22:20
Barmikor lehet hivni. Amikor en jartam kedden volt,de volt rola szo h kedd mellett meg csutortokon is lesz...abbol nem tudom h lett-e vmi...
859. Karnik (válaszként erre: 854. - Alma86)
2013. márc. 8. 10:24

A honlapján lévő telszámon bármikor lehet időpontot kérni? A magánrendelése csak kedden van?

Köszönöm a válaszod!

858. Karnik (válaszként erre: 857. - Levelunda)
2013. márc. 8. 09:54

Igen! :)


Akkor még a Vincze doktor is szóba jöhet, hogy hozzá megyek a 6 hetes vizsgálatra.

857. Levelunda (válaszként erre: 853. - Karnik)
2013. márc. 8. 09:16

358 ?

:)

856. Levelunda (válaszként erre: 854. - Alma86)
2013. márc. 8. 09:15

ez pontosan így van, Vincze doki még ha csak kuttyafuttában, de akkor is szól két kedves szót és azért a két szóért én nagyon hálás vagyok neki. mert amikor elfolyt a magzatvíz és megvizsgált előtte egész északa ügyelt, mégsem úgy nyúlt belém, mint a Lővei, hogy tudomást sem vett rólam, hanem megkérdezte, hogy "eljött a nagy nap?" Mire én viccesen válaszoltam, hogy "sajnos még nem olvastam ki a könyvem." És ez a két szó nekem nagyon sokat jelentett, úgy sajnáltam, hogy végetért a műszakja. És ő volt az, aki a gyerekem iránt is érdeklődött, megint csak két kedves szó a folyosón, aztán már rohant is a szülészetre, de olyan nagyon jól esett.


Lővei nem igen akart jönni, amikor a szülésznő hívta, amikor meg megjelent, káromkodott, hogy miért hívta, még nem tágultam eléggé. Pedig ha akkor felméri, hogy fájásgyengeség van, talán más döntést hoz.

855. Alma86 (válaszként erre: 840. - Rachel81)
2013. márc. 5. 21:23
igen, én az előtti nap szültem mikor megszülettek az ikrek természetes uton nála! :-)
854. Alma86 (válaszként erre: 845. - Levelunda)
2013. márc. 5. 21:20

Én a Löveinél szültem, vagyis hát mivel cseszett időben jönni, ezért mire odaért fájás gyenge lettem és vákuumozni kellett...soha nem bocsátom meg neki!

Vincze dokihoz jártam magánrendelésre és sztem tök jofej, neki mindig van az emberhez pár kedves szava!!!

853. Karnik
2013. márc. 5. 11:49
Levendula, mi lehet, hogy szobatársak voltunk? :)
852. Karnik (válaszként erre: 850. - Muslinca1)
2013. márc. 5. 11:46
A Bagarust tényleg sokan dícsérik. A 6 hetes vizsgálatra kéne visszamennem és gondolkodom, hogy a Gáspárt inkább elkerülném.
851. Karnik
2013. márc. 5. 11:43

Örülök, hogy megtaláltam ezt a topikot, mert már nagyon érett bennem, hogy leírjam a veszprémi kórházról, azon belül a szülészetről a véleményemet.

Harmadik gyerekemet is a veszprémi kórházban szültem, viszont most tapasztaltam meg, hogy ha komplikáció van, akkor a kórházban töltött idő milyen is. Először is, amiért be kellett feküdnöm a 37. héten, az a magzatnál észlelt szívritmuszavar. Majd néhány nap múlva derült ki, hogy nekem vészesen emelkedett a májenzim értékeim.

Egy csütörtöki napon kellett a nőgyógyászati osztályra befeküdnöm. Pénteken vettek vért tőlem, teljes labor vizsgálatra. Eltelt a hétvége, majd egy hétfő is. Senkinek, de senkinek nem tűnt fel, vagy egyszerűen nem akart foglalkozni a dologgal, hogy emelkedett a májenzim a szervezetemben. Arról nem beszélve, hogy amíg ezt nem tudtam azért izgultam, hogy a gyerekkel ne legyen gond, mert napi kétszer volt NST, de egyetlen doki sem mondott semmit a magzat állapotával kapcsolatban. Amikor kérdeztem az volt a válasz, hogy még nem látta az aznapi eredményeket.

Aztán jött a kedd. Szabó Kinga tett először megjegyzést a laboromra, másnapra újabb vérvételt kért. Másnapi (szerdai) eredményem még rosszabb lett (én persze ezt csak utólag tudtam meg). Majd csütörtökön a Körmendi doktorúrnak szúrt szemet ez az eredmény, aki nem hagyta annyiban a dolgot. Belgyógyászt küldött át hozzám, genetikai uh-ot csinált, teljes hasi uh-ot kért, majd délután indította a szülést.

Burokrepesztés után két órával oxitocin infúziót kaptam és onnantól számítva 3,5 óra alatt megszültem. Nehéz szülés volt. A kisfiam nagyon szenvedett már odabent. 4/9-es apgarja lett. Ha még egy napot várnak, lehet, hogy most nem itt lennénk a kisfiammal. Mert, a Help-szindróma egy nagyon veszélyes betegség mind a magzatra, mind az anyára nézve. Igaz nálunk csak kezdődő volt, de így sem úszta meg a fiam, mert szívproblémái vannak, amit remélhetőleg el fog nőni idővel, addig is kontrollra járunk a kardiológiára.

Az, hogy a szülés után mit műveltek a dokik, az megint egy kabaré. Szülés után egy nappal ismét vért vettek. 3 nap telt el, mire közölték, hogy a májenzim értékeim tovább nőttek. De ettől függetlenül a Gáspár doktorúr (hozzájárok magánrendelésre) haza engedett volna, majd másnap reggel a Turcsányi doktorúr újabb belgyógyászati konzíliumot kért. A belgyógyász diétát javasolt és kontroll vizsgálatot a hepatológián. Úgy volt, hogy másnap hazamehetek. Aztán megint eltelt egy nap, jött a Jósa Elemér, aki újabb labort kért, és hasi uh-ot és újabb belgyógy vizsgálatot. Ekkor már eldurrant az agyam és azt mondtam, hogy fogom a gyereket és hazamegyek. Erre a Jósa jött, hogy májtranszplantáció várhat rám, vagy akár meg is hallhatok. De az újabb laborvizsgálat csökkenő májenzimet mutatott. Kérdem én, ha szülés után tovább emelkedett, akkor nem az lett volna a feladat, hogy akkor minden nap vért vegyenek, hogy ellenőrizzék?! És miért mondanak ellent egymásnak az orvosok. Egyik orvos felülbírálja a másikat. Sőt a belgyógyász szakvéleményét is felülbírálják.

A Turcsányi arra a kérdésemre nem tudott válaszolni, hogy miért kell belgyógy vizsgálat, ha előtte nap volt. Az a vélemény nem számit? Erre nem tudott válaszolni, csak hebegett-habogott.

Kissé hosszúra nyúlt a leírásom. Nem tudom, hogy ez máshol is így megy-e, de hánynom kell a veszprémi kórháztól, ha csak rá gondolok. Vannak nagyon jó orvosok itt a kórházban, csak ha épp nem ő van, akkor akár az életével, vagy a gyereke életével játszik az ember.

2013. febr. 19. 21:43

Sziasztok!


Első babámat Bagarusnál szültem. Jó fej volt, és nagyon szépen vart, meg bíztatott a gáz szívásásra varrás közben. Tök jó volt...nem fájt...


2. babám doki nélkül született, mert Gáspár nem ért oda, hiába kiabált a szülésznő. Ja és mikor vart is bunkó volt, ráadásul a köldökvéres csomagba is elfelejtette az egyik vérhigítót felhasználni...szóval nagyon megalázóan szart rám...


Ennyi...

Akivel kapcsolatom volt még egy vetélés, és a szülések során:

- Szabadka: pénzéhes, és bunkó

- Vince: korrekt, nem kedveskedő, de tapintatos

- Lövei: altatás előtt láttam, megnyugtatott, jó fej volt, de tényleg kissé nagy arcú

- Bagarus: nekem csak pozitív a véleményem volt az 1. szülés után, így a 2. gyerekkel magánba jártam hozzá. Mikor bekerültem görcsök miatt, minden nap benézett hozzám az osztályra. Olyan jó érzés volt, hogy valaki hozzáértő rajtunk tartja a szemét.

- még volt egy srác (misi mókus-nak becéztük), ő új és tanulja, de nagyon kis aranyos :) ha eszembe jut a neve leírom...

-Meg egy csajszi is volt új, ő sajnos nem találta a méhszájamat, de még tanuló...és kedves volt, csak hát szülésnél az ember annyira nem örül a sok rezidensnek :D

849. Levelunda (válaszként erre: 848. - Susika2009)
2013. febr. 8. 08:42
érdekes, van ott egy szülésznő, aki nagyon jó véleménnyel van róla, nem tudom miért. lehet, hogy tetszik neki :) végül is jóképű, nem mondom, de attól még beképzelt és kellemetlen egy alak.
848. Susika2009 (válaszként erre: 847. - Levelunda)
2013. febr. 8. 08:05
tudom már,leesett kia lövei,igen ő tényleg nem egy sbeszédes pasi,beugrott,most ahogy ujra elolvastam mit irtál,engem 2szer vizsgált,nagyjábol elmondta mit lát..aztán ennyi...egyszer ultrahangozott,akkor sem vitte tulzásba:-)
847. Levelunda (válaszként erre: 846. - Susika2009)
2013. febr. 7. 13:47

a lövei péter nem nagyon magas, olyan 175 cm talán. Sötétbarna rövidre vágott haja van és elég beképzelt.


Aki még csalódás volt az a Szabó Kinga. Az egyik szobatársam a betege volt. A doktornő nem is reagált rá a viziteken. Értem én, hogy a vizit nem bratyizásról szól. De hogy valaki 8 hónapon jár hozzá magánrendelésre, utána az orvos tudomást sem vesz róla, arról nem beszélve, hogy talán viziten kívül visszajöhetett volna csak úgy két emberi mondatot váltani vele. Ráadásul komplikált terhesség volt, lett belőle egy drámai szülés. Utána sem érdeklődött sem a betege, sem a gyerek iránt. Rideg nő. Nem szülnék nála.

846. Susika2009 (válaszként erre: 845. - Levelunda)
2013. febr. 7. 12:19
a lővei a magas kicsit göndör hajú doki?? mert akkor nála szültem,valahogy a nevét nem tudtam megjegyezni..megegyeztem vele mikor megvizsgált és közölte 9 cm hogy sietni fogok mert megigértem a lányoknak hogy barátokköztre visszaérek..ez volt 3/4 8 kor:-) 9 kor meglett a bébi:-) nem sokat beszélgetett,csak hogy a szülésznők miközben burkot repesztett a doki ramónát szilviát és többi csöpögös könyvet olvastak,erre azt mondja a doki milyen romantikus könyveket olvasnak meg gyerekek születnek..már csak a sex hiányzik..és csak annyit mondtam neki hogy ne is emlitse egy ideig a sexet,,röhögött és elment:-)
845. Levelunda (válaszként erre: 843. - Susika2009)
2013. febr. 4. 14:05

nemrég szültem Veszprémben. Láttam párszor Vince dokit a szülőszobában. Elég távolságtartónak tünt vagy csak visszahúzódó a természete? A szülés elején még ő vizsgált meg, legalább volt egy kedves mondata, nem úgy az ügyeletesnek, akinél aztán szültem.


Lövei nem arról híres, hogy emberszámba veszi a kismamákat. Szült valaki nála? Fiatal, jóképű, 30 körüli férfi. Még soha nem találkoztam olyan orvossal, aki úgy vezeti le a szülést, hogy közben nem szól hozzád.


Vince doki volt az egyetlen, aki a folyosón átfutva legalább megkérdezte hogy van a gyerek és én hogy vagyok. Lövei sem a gyerek iránt nem érdeklődött, sem a gátsebemet nem nézte meg.Miért megy orvosnak az ilyen?

844. Alma86 (válaszként erre: 835. - Levelunda)
2013. jan. 10. 12:29
én hozzá jártam terhesgondozásra, és nagyon meg voltam vele elégedve!!!
2012. nov. 25. 16:29
Vincze Gábor egy nagyon normális doki,ugyanis nekem nem tudták eldönteni mikor is kellene megszülnöm:-) Vérzés szerint már januárban,de Benikém méretei akkorák voltak hogy a dokim (SZTK) szerint már akár december végén is megszülhettem volna...Kevés magzatviz miatt korházba kerültem és azt mondták akkor hogy legalább 5 hét mire meginditják a szülést,ha addig nem történik semmi,Vincze volt az egyetlen aki leült velem és nem sajnálta az idejét átnéztünk mindent papirt minden méretet a gyerköccel és Ö elkezdte volna már másnap az oxitocinos terhelést,hogy lássák mi van a gyerköccel,de a főorvos nem engedélyezte,,rá egy hétre kezdték el,végül február 17.én született meg 2011-ben Benikénk:-)
842. nemethN (válaszként erre: 839. - Levelunda)
2012. nov. 6. 10:00
Kérdés nélkül is elmond mindent, figyelmes, nem tudok rosszat mondani.. próbálkozik a gátvédelemmel..talán csak annyi a negatív, hogy miután megszültem, összevart, stb., utána eltűnt, és egyszer sem nézett rám az elkövetkezendő 6 napban. Persze, lehet h szabin volt, meg ugye nem is fogadott dokim volt. De az a lényeg, h amikor kellett, akkor minden jó volt..
841. Levelunda (válaszként erre: 840. - Rachel81)
2012. nov. 6. 08:22

ez igen! ezt nem sokan mernék ma már megtenni.


A régi orvosom a farfekvést is természetes szülésnek tartja és levezeti, nincs ám azonnal császár. (Figyelembe veszi a testi adottságokat meg száz olyan dolgot, amit mi, civilek, nem tudhatunk).


Húú, ngyon örülök, hogy ezt leírtad.

2012. nov. 6. 07:04
a Vince Gábor annak ellenére hogy fiatal,szerintem megbízható...tavaly ősszel természetes úton levezetett egy ikerszülést
839. Levelunda (válaszként erre: 838. - NemethN)
2012. nov. 5. 20:21

olyan fiatal még a doki, igaz, hogy kedves, minden kérdésre válaszol? és jó szakember?


gratulálok a babához, de jó, hogy túl vagy a szülésen!

838. nemethN (válaszként erre: 837. - Levelunda)
2012. nov. 5. 16:04
Én nem jártam hozzá, de nála szültem 4 hete..
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook