Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Veszprémi futótársat keresek fórum

Veszprémi futótársat keresek (beszélgetős fórum)

14. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 13. - 3a4748ddde)
2013. okt. 16. 17:25

Teljesen megértelek, támogatom is az ötleted, remélem találsz megfelelő személyt a megvalósításhoz, ha ez adná meg a kezdő lökést egy életmódváláshoz, akkor mindenképpen jó döntés!

Amíg még Veszprémben élek boldogan felajánlanám a "sporttársaságom":-), de az antiszociális bolygóközi lények díszpéldányaként efféle szerepekre alkalmatlan vagyok.:-)


Egyébként mint mozgásforma ajánlom a Callanetics -et, én is nemrég kezdtem csak művelni, és mivel kimondottan gerincproblémák mellett végzendő alakformálónak dolgozták ki annak idején, mindenki bátran gyakorolhatja, sőt ha lehet hinni a szóbeszédnek szépen formálja az testet.

Ezt is lehet társaságban végezni, beiratkozni valahova, aztán/vagy saját otthonodban meghívásos alapon művelni. (Hát ez így elég röhejesen hangzott...:)

13. 3a4748ddde (válaszként erre: 12. - 2bd7ab0c9a)
2013. okt. 16. 17:10

Van szobakerékpárom, de egyszerűen már azt érzem, hogy szükségem van egy társra akivel véghez vihetem a célom és akinek persze ugyanaz a célja mint nekem.

Nincs ami inspiráljon, vagyis lenne, de valahogy nem elég.. már én magam sem értem a dolgaimat..

Az egyik az, hogy nagyon vágyom a régi alakomra, amiért pár éve megszenvedtem/megdolgoztam és el is vesztettem. A másik, hogy babavárás előtt el szeretném érni az ideális súlyomat. A harmadik, hogy jobban érezzem magam a bőrömben és jobban tetszem a páromnak, és a régi ruháimat tudjam hordani.

Be kell valljam gyenge vagyok:/

Ha nem a futáshoz, akkor akár kondiba járni vkivel jó lenne.

12. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 10. - 3a4748ddde)
2013. okt. 16. 16:40

Akkor viszont mindenképpen más mozgásformát válassz, kerékpár, esetleg tempós gyaloglás, ezekhez is jól jön a társaság, úgy kitartóbb az ember lánya, és nem utolsó sorban kevésbé veszélyes.


Sőt, ha megtalálod a megfelelő, és megbízható edzéspartnert(eket) kiegészítésképpen valamilyen tornára is elkezdhettek járni a téli időszakban, bár a gyors, tempós gyaloglást bármikor meg lehet ejteni.


A legjobbakat!

11. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 9. - Hte23)
2013. okt. 16. 16:37

Igen, az talán tényleg az egyik leghosszabb egybefüggő viszonylag egyenes terep, ugyanakkor egyik oldalról a főút, másikról masszív erdőség határolja, nem hiszem, hogy a legideálisabb futóterep nők részére, pedig sajnos manapság ezt is komolyan bele kell kalkulálni a szabadidős tevékenységeink megtervezésébe, hova mehet egyedül egy nő. Én például azért nem jártam egyetlen alkalommal sem Balatonalmádiban bringával, pedig évek óta adott a lehetőség, mert nem merem egyedül bevállalni, hiszen az út legnagyobb része erdőben halad, kietlen tájon, ami Almádiig gurulva még nem is nagy gond, de visszafelé, a több kilométeres lejtős szakaszon felfelé, ahol még arra sincs esélyed, hogy gyorsan eltekerj, egyedül egy elhagyott vidéken, nem egy életbiztosítás, pedig annyira csodálatos lehet, de nőként számomra tabu, nem tudom milyen ellenállást jelenthetek a 45 kilómmal egy támadással szemben...:-)


Talán ha 3-4 leányzó együtt futja le a távot, úgy mehet a móka, de még ketten sem ajánlom, persze én bizalmatlan, és rettentő félős vagyok.

10. 3a4748ddde (válaszként erre: 6. - 2bd7ab0c9a)
2013. okt. 16. 10:09

Szia! hehe épp ez az ami nekem nincs..egészséges térd.. de ennek ellenére megpróbálkoznék e sport tevékenységgel.

Köszönöm szépen!

9. hte23 (válaszként erre: 6. - 2bd7ab0c9a)
2013. okt. 16. 09:57
Szerintem a Balatonalmádiba felé vezető út melleti kerékpáros út nem annyira lejtős/emelkedős...azt még birja az izület..
2013. okt. 16. 04:07
Én még azt sem. dombot látok és már menekülök .:))
7. bcec44c3c6 (válaszként erre: 1. - 3a4748ddde)
2013. okt. 15. 23:51
Én legfeljebb kergetést vállalok.
6. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 1. - 3a4748ddde)
2013. okt. 15. 23:50

Szia!


Veszprémben kizárólag tökéletes térdízülettel rendelkezőknek ajánlott futni, vagy éppen nekik nem, mert nem biztos, hogy sokáig megmarad ez a kitüntetett állapot. Képtelenség 3 percnél hosszabb ideig eltartó egyenes terepet találni, roppantmód megterheli a térdeket a rengeteg lejtőzés, ajánlom, ha futni szeretnél azt vmelyik sportpályán tedd!


Remélem találsz egy megbízható, kitartó edzőpartnert, sok sikert hozzá!

5. floracska (válaszként erre: 4. - Forgatos)
2013. okt. 15. 23:45

A kommentem nem neked céloztam bocsi, de tényleg szép környék :)


Utcán nem túl jó ott futni, de az atlétika pályára szerencsére bemehetnek "civilek" is.

4. forgatos (válaszként erre: 3. - Floracska)
2013. okt. 15. 23:44
Ja nem. Csak jártam arra párszor. Szép környék.
2013. okt. 15. 23:42
Nem mondod, hogy veszprémi vagy? Én a veszprémi sportpályára szoktam futni járni, hetente 3-4-szer :))
2013. okt. 15. 23:15
Én ugyan nem, de Veszprém jó dimbes-dombos, ott aztán nem lehet egy sima, egyszerű kocogást tervezni. :)
2013. okt. 15. 23:14
Sziasztok. Azért nyitottam meg ezt a fórumot, mert szabadidő sport tevèkenységhez keresek fiatal nő tàrsat. Remélem, hogy akad itt olyan aki szintén fogyni szeretne és velem tartana...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook