Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Veszprémben profi fodrászt tudtok ajánlani? fórum

Veszprémben profi fodrászt tudtok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


9. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 7. - Makkmarcsi)
2013. ápr. 23. 07:51
Meg szerintem megfizeted a nevét is, mint a használati tárgyáknál a márkát, pl: Nike vagy Eletrolux. Kisebb az esélye, hogy úgy jössz kia fordásztól, hogy basszus lehet még sem kellett volna.
8. 9d7907a17a (válaszként erre: 7. - Makkmarcsi)
2013. ápr. 15. 10:16
Szerintem a profikkal picit elszaladt a szekér. Illetve többen a válság miatti kevesebb emberből próbálják ugyanazt a bevételt kihajtani.
2013. ápr. 15. 09:54
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ez valóban arányban áll az árral, amit elkér egy profi? Tényleg ennyivel jobb, vagy azért az ár-érték arány kicsit elcsúszott? Tudom, hogy embere válogatja, de mégis: általánosságban megér ennyit kifizetni egy fodrászatért?
6. makkmarcsi (válaszként erre: 5. - Makkmarcsi)
2013. ápr. 15. 09:52
priviben
5. makkmarcsi (válaszként erre: 4. - 9d7907a17a)
2013. ápr. 15. 09:52
Igen, érted a lényeget :-) Elküldeném Te is az illető elérhetőségét priveb? Megköszöném!
4. 9d7907a17a (válaszként erre: 1. - Makkmarcsi)
2013. ápr. 15. 09:50
Profi fodrásznál ez valóban alsó hang. Én a helyedben inkább megbízható, jól dolgozó fodrászt keresnék és akkor van esélyed megúszni a feléből. A derékig érő szőkére festett vörössel melírozott hajamat ezelőtt 10 évvel igazította, festette 5000Ft-ért, nem profi de a mi városunkban igen elismert fodrász.
3. makkmarcsi (válaszként erre: 2. - Ba7da9cfc0)
2013. ápr. 15. 09:48
Tulajdonképpen nem vagyok sznob, nem ezért kell, hogy profi legyen, hanem a végeredmény miatt. Megköszönöm, ha elküldöd az elérhetőségét, lehet, hogy még ismerem is :-)
2013. ápr. 15. 09:45
A profi fordászok általában elég magas áron dolgoznak. Nekem van egy ismerősöm, profi ő is, de talán nem ilyen drága. Ha kell privátban megírom az elérhetőségét. Viszont rá elég sokat kell várni, szóval jövő héten biztos nem tud még fogadni.
2013. ápr. 15. 09:43
Sziasztok! Hosszú a hajam, szeretném kicsit megigazíttatni, és befestetni. Egyik barátnőm ajánlott egy nagyon pfori fodrászt, illetve szalont. Megnéztem az árakat, le vagyo döbbenve. Ezért a kis vágásért + festésért ott kellene hagynom alsóhangon 15,000,-forintot. Lehet, hogy le vagyok maradva, mert nem járok fodrászhoz, de nekem ez horror! Naív vagyok, gyerekek, vagy ez tényleg sok? Nem tud valaki prfi fodrászt Veszprémben emberi áron, Köszi előre is! Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook