Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Veszprém-megyében keresek jó endokrinológust.Tudnátok ajánlani? fórum

Veszprém-megyében keresek jó endokrinológust.Tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 12. 16:19
Én is Fulcz doktornőt tudnám ajánlani, maximálisan elégedett vagyok vele. Nekem ő fedezte fel a pajzsmirigy betegségem, azóta is hozzá járok kontrollvizsgálatra. Az eredmények szerint minden rendben, a kínzó tünetek is elmúltak. Nagyon kedves és türelmes, ritka az ilyen orvos. Az egyik barátnőm is hozzá jár, babát szerettek volna, de sehogy se akart összejönni, már mindenfelé jártak, több nőgyógyászt is felkerestek, voltak meddőségi központban, mindenütt azt mondták, hogy természetes úton nem jöhet össze a baba, végül felkeresték még a doktornőt, hátha... Júniusban pedig jön a baba, szerintem ennél többet nem kell mondanom.
2. csillag80 (válaszként erre: 1. - Providence)
2011. márc. 29. 19:15

dr Fulcz Ágnes

még nem tudom, mennyire jó, de állítólag Vp-ben ő a legjobb a létező 3 közül, most hozzá járok, csak még nincs vége a vizsgálatoknak, ezért nem tudom, mennyire jó, de kolléganőm dicséri

beírod a keresőbe a nevét, van honlapja, azon lévő infók helyesek (tel.szám, ár, stb.)

2011. márc. 29. 18:41
Veszprém-megyében keresek jó endokrinológust.Tudnátok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook