Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Veszekedes fórum

Veszekedes (beszélgetős fórum)


2010. okt. 7. 15:47
Nagyon úgy néz ki hogy a párod apjának a képed nagyon nem tetszik neki azért ilyen. Nem olyan lányt képzel el a fia mellett mint te.
2010. okt. 7. 14:36

Kezd enyhulni a helyzet nagyon hangulat ember de aposom.


Nem akar ö rosszat de sajnos nem mindig ugy sikerul ahogy akarja. Hamar merges lesz meg sokmindenbe akar beleszolni.

2010. szept. 26. 22:10

Én már sokszor probáltam megbeszélni ezt a problémát, de mindig az lett a vége hogy vagy én kezdtem el sírni, vagy ő kapta fel a vizet és ennyiben maradt a dolog.

Vagy ha esetleg mégis megbeszéltük normálisan, ő megigérte hogy meg fog ez változni csak legyek türelemmel.

Sajnos addig fajult már a gond, hogy én nem is megyek le hozzájuk(ö otthon lakik a szüleivel), ezért már ö sem jön le hozzánk, csak a koliban látogat meg engem néha, ha anyuci elengedi.....:'(:(

11. manul
2010. szept. 24. 17:25
Ülj le a pároddal és beszéljétek ezt meg,mert ennek nagyon súlyos következményei lehetnek.Fontos,hogy megértse - nem az édesapja és közé akarsz állni de ez a helyzet nem jó és ezen addig kell változtatni amíg nem késő és ezt nem Neked kell megtenni hanem Neki!
2010. szept. 24. 12:14
Az a problema,hogy a parom apja mindenhol ott mindebe bele akar szolni ha el akarunk menni valahova akkor ö is jön vagy nem tudunk elmenni mert... es altalaban olyan dolgok miatt nem tudunk elmenni ami neki fontos. Engem ez zavara a parom meg mindig azt mondja több eve ilyen es ezzel elintezi.
2010. szept. 24. 12:10
Próbáljatok, komprumisszumot kötni, és ha vitáztok is, soha ne mond a párodnak, hogy nincs igaza, hanem azt, hogy te másképp látod a dolgokat, csupán csak jó tanács! Kívánom, hogy megoldódjon a problémátok!
2010. szept. 24. 12:09
Sziasztok! Én és a párom is gyakran összekapunk. Legtöbbször a semmin, ami viszont abban a pillanatban nagyon fontosnak tünik. Lehet, hogy ez a napi stressz, amit a hozzánk legközelebb álló személy visel el. Higgattabban biztos előre lépés is lenne és nem csak harag...
2010. szept. 24. 12:01
szia.mi is a párom anyja miatt veszekszünk mert elviselhetetlen és mindenbe bele szól és unom nagyon.
6. Ministry (válaszként erre: 4. - C3e28a071f)
2010. szept. 24. 11:57
Szerintem a legtöbben az anyagiak miatt veszekednek.
2010. szept. 24. 11:52
Akkor nem vagyok egyedul.
2010. szept. 24. 11:52

sajnos mostanában mindenki "civakodik"nem csak otthon,a munkahelyen az útcán...megbolondultak az

emberek,mint az időjárás(árvíz,viharok stb)

3. Ministry (válaszként erre: 2. - Midwife)
2010. szept. 24. 11:52
Hát erről én is mesélhetnék... :S
2010. szept. 24. 11:44

Szia. Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok, de én a párom édesanyja miatt.

Nekem is elég nehéz ez, mert nem szeretném választás elé állítani, de lassan már nem bírok versengeni...:(

2010. szept. 24. 11:41
Mostanaban eleg sokat civakodunk a parommal es legtöbbször a parom apja miatt. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet mert mar nem tudok mit csinalni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook