Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vesefájdalom... fórum

Vesefájdalom... (beszélgetős fórum)


13. bb739fc4ac (válaszként erre: 11. - Kori92)
2011. okt. 14. 20:58
Amúgy nekem is ezt ajánlotta az orvos mikor bevittek vesegörccsel kórházba, minél több sör, és lépcsőzés közben. Tisztítja a vesét
12. Gerencsi (válaszként erre: 11. - Kori92)
2011. okt. 14. 16:00

Ezt én is igazolni tudom, a sör mértékkel fogyasztva egészséges:

Az emésztést segíti, tisztítja, átmossa a vesét, és rengeteg B vitamin van benne.

11. Kori92
2011. okt. 14. 15:54
Tapasztalat, hogy az alkoholmentes sör (vagy akár az alkoholos is), csodákat művel. Nekem a doktornőm ajánlotta, azt mondta, Szlovákiában a vesebetegeknek receptre írják a sört. Nem vicc. Nekem segített, pedig én aztán télen-nyáron fel vagyok fázva!
2011. okt. 14. 13:45

Szia,


nekem tavaly volt ilyen, mondjuk volt kórház is a vese miatt. De mára már kiküszöbölöm a problémákat. Én ha érzem, hogy picit is felfzátam vagy valami hasonló, akkor sok meleg tea, és szaunaöv,illetve a cickafarktea. Az nekem mindig hat:) Én a rossmannban szoktam venni

9. Babeck (válaszként erre: 8. - 1d97508455)
2011. okt. 14. 13:05

Remélem lesz :) Tőzegáfonya-echinace tea (Naturland) nálunk a sarki cébéában is van (ez még finom is) :)


24 már :)

2011. okt. 14. 13:02

Na akkor páromat elküldöm majd délután a dm-be. gondolom ott van. t.áfonya.

De azért megpróbálom a kamillát addig.

Öltözködéssel nincs problémám, én vagyok a családból az, akit hülyének néznek, mert még szinte nyáron is zokni van a lábamon. :)


Köszönöm, Kopi nevében is. :)

Látom hozzátok is bekopogtatott a gólya. Hányadik hét?

7. Babeck (válaszként erre: 6. - 1d97508455)
2011. okt. 14. 12:43

Az jó, ha nincs lázad :)


A tőzegáfonyával biztosan nem ártasz magadnak :)


Ha meg tudod inni a kamillateát, egy pár napos kúra hasznos lehet. Nekem azt mondta a doki, ilyenkor "át kell mosni" a veséket, a kamilla pedig vízhajtó és gyulladáscsökkentő, kitakarítja belőled a bacikat. :)


Azt tudom, hogy ha sokszor szorongatnod kell, az nagyon rossz a veséknek, de egy-egy visszatartós alkalom biztos nem tesz kárt bennük.


Megértelek, remélem többet nem is lesz ilyened! Nem akarok nyanyáskodni, se nem okoskodni, de viselj zoknit, ne lógjon ki a derekat, ne ülj hidegre, stb. :D


Gratu a Pindúrodhoz, nagyon édes :)

2011. okt. 14. 12:21

Szerencsére lázam nincs. Gyorsan megmértem. :)

Olvastam, hogy attól is lehet, ha tartogatjuk a pisit. Múlthéten vasárnap kb egy órát szorongattam, mert nem volt hová elmennem könnyíteni magamon.

Lehet akkor azért. No de ennyivel később jönne elő?

Amúgy még sosem voltam felfázva, azért ez a bizonytalanság.. :/

5. Babeck (válaszként erre: 4. - 1d97508455)
2011. okt. 14. 12:16

Ha belázasodsz, akkor mindenképp doki, én se mentem és lett egy jó kis vesemedence-gyulladásom egy "sima" felfázásból... :(


Vigyázz magadra :)

2011. okt. 14. 12:08
Köszi a segítséget. Amúgy nem vagyok egy nagy dokihoz járós, inkább felhívom, elmondom neki a bajom. De hívogatni sem akarom midig, ezért kérdeztem itt. :) Hisz gondoltam nem egyedül vagyok aki ilyeneket érez... :)
2011. okt. 14. 12:03

Szia!

Mivel azt kérted ne küldjenek orvoshoz, nem teszem. :D (bár szerintem nem ártana)

Én rengetegszer felfáztam de a vesém még nem fájt.Viszont a pisiléssel rengeteg gondom volt, fájt égett piszkosul. Ha nem akarsz dokihoz menni, akkor próbáld meg a körömvirágos ülőfürdőt. A fiamnak ajánlotta a természetgyógyász, kimondottan hólyag és vese gyulladásra. Egy liter vízbe áztass bele kb 2-3 evőkanálnyi körömvirágot, szűrd le és öntsd bele a kád vízbe. Baromi rusnyán néz ki a víz, de hatásos lehet.

2011. okt. 14. 11:57

Sajna esélyes, hogy felfáztál :(

Tőzegáfonya ezerrel! Esetleg medveszőlőlevél tea és grapefruit cseppek is segíthetnek.


Jobbulást!


Lázas nem vagy, ugye?

2011. okt. 14. 11:55

Tegnap előtt kezdődött gyakori vizelési ingerrel, tegnap már fájdogált a hátam bal fele, és néha elől a hasam is. Ma már el sem múlik a fájdalom és folyamatosan pisilnem kell. Felfázhattam?


Akinek volt már ilyen, légyszi írjon.

Előre is köszönöm a segítségeket!


Találgató, okoskodó hozzászólásokkal légyszi ne idegesítsetek.

No meg a menj dokihoz hsz-októl is kíméljetek. Hisz nem a semmiért tettem fel pont itt ezt a kérdést, és nem véletlenül nem a dokinál ülök! Köszönöm!!!!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook