Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vérzés 8 hetes terhesen görcsök nélkül - mi lehet? fórum

Vérzés 8 hetes terhesen görcsök nélkül - mi lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. jún. 13. 11:08
Nekem sajnos a vérzés rosszat jelentett,csak egy kis élénk színű vérzésem volt....Aztán még egyszer és ennyi....ügyelet nincs szívhíng 7 hetes volt,előtte az uh-on még volt szívhangja...:((Reménykedtem,hogy nem lesz baj,mert a nővéremből dőlt a vér a baba mégis megmaradt,neki is heamatómája volt.Sajnos nekem nem volt szerencsém.A babára 1 évet vártam.Szorítok neked!Ha voltál dokinál megírhatnád mit mondott.Egyébként én sem görcsöltem.
2008. jún. 12. 14:33
Nekem volt 4 hetes terhesen sima menzeszem, fájdalom nélkül, csak sokkal kevesebb vérzéssel (így nem vettem észre 8 hetes koromig, hogy babát várok :))). De ha nagyon sok a vér, akkor inkább orvos lásson!!!
2008. jún. 8. 20:26

Először is irány az ügyelet!!!!

Még nagyon fiatal terhességnek számít a 8 hét, mindenképpen lásson a doki!

Egyébként nem kötelező, h ez bajt jelentsen!

Lehet a méhszáj záródásától is, stressztől.....és még sok mástól is.Pihenj sokat!

2008. jún. 8. 17:14
Én is véreztem 9 hetesen görcsök nélkül.(ömlött belőlem a vér)Megvoltam róla győződve hogy elvetéltem,ezerrel rohantunk a kórházba.Az orvos alig tudott megvizsgálni én csak azt hajtottam magamon kívűl hogy elment...elment.Végűl közölte velem hogy nyugodjak meg ,mert meg van a terhesség csak ultrahangon is megnéz hogy tudjuk mi is történt.Kiderült hogy egy hatalmas vérömleny volt a magzat mellett és az ürült ki.8 napig bent feküdtem.Ezt csak azért írtam le,hogy ilyen is van.
2008. jún. 8. 17:07

Szia!Nekem a kisfiamnál volt enyhe vérzésem,görcsök nélkül,8-9 hetesen.Két hetet feküdtem vele kórházban,gyógyszert adtak rá,el is múlt teljesen és aztán végig zavartalanul zajlott a terhességem.

Reméljük,nálad is rendben lesz minden!

5. n.emi (válaszként erre: 3. - Imibolya)
2008. jún. 8. 17:04
menstruációs vérzés
4. Roni24 (válaszként erre: 2. - N.emi)
2008. jún. 8. 17:04

Szia!


Előfordul olyan, hogy a kismamának ugyanúgy van havi vérzése a terhesség alatt, mint amúgy normálisan, igaz ritka.

De azt hiszem erre csak az orvosod tudna igazán megnyugtató választ adni neked! Szerintem keresd fel, mihamarabb!

2008. jún. 8. 17:03
Mennyire vérzel?Piros v. barnás?
2008. jún. 8. 17:00

Sziasztok!

jelenleg 8hetes terhes vagyok,4hetesen volt egy bevérzésem,akkor még megmaradt a baba,most ismét vérzek,görcsök,fájdalmak nélkül,az orvosom szerint még az ezelőtti bevérzésnek köszönhető a mostani vérzésem.Az lenne a kérdésem,mittől lehetséges és megmarad-e a baba?A válaszokat előre is köszönöm!

2008. jún. 8. 17:00
Vérzés 8 hetes terhesen görcsök nélkül
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook