Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vérzés 11 hetesen, görcs nélkül fórum

Vérzés 11 hetesen, görcs nélkül (beszélgetős fórum)


2020. máj. 29. 11:57
Köszönöm a válaszokat! Akinek írták fel C vitamint, mekkora dózist javasolták naponta?
2020. máj. 12. 09:12

Szia!


5h5n-tól vérzek. Hol jobban, hol kevésbé.. volt egy hematoma 6-7. héten, ami kivérzett, aztán most a 10. héten megint lett egy, ami a baba mögött van. Azóta hol sötét bordó, hol nagyon sötét barna folyasom van. Hébe hóba görcsölök. 11+2 tartok ma. Csütörtökön megyek dokihoz. Eddig minden rendben a babával, szépen fejlődik. Genetikai lesz csütörtökön. Bízom benne, hogy minden rendben lesz, doki azt mondta hogy a Jó Isten kezèben vagyunk. Utro, rutascorbin, arnica, c vitamin, magnosolv ,amiket szedek emiatt. Hetente egy vérzés csillapító injekciót is kaptam az elmúlt 3 hétben, mikor vizsgálaton voltam. Többször öntött el nagy mennyiségű élénk piros vérzés, ami darabos volt.

Mit ne mondjak, eddig a terhessegem minden kismama rémálma. Feküdnöm kell nonstop. Emellett van egy 5 éves lányom, a férjem és anyukám szerencsére tud segíteni, így hogy már március óta nincs óvoda :( jelenleg megint épp volt reggel egy kis sötét bordó verzesem meg sötétbarna folyás. A doki mondta hogy valószínű szivodik fel a hematoma, amiatt a barna folyas. Éjjel elég kellemetlen görcsöm volt, nem menstruacio szerü, inkább szúró, keményedő érzés. Lehet az időjárás is közre játszik, nálunk nagyon elromlott az idő tegnapi nagy meleget képest. Emellett nekem hashimoto pajzsmirigy betegségem és enyhe fajta epilepsziám is van, amire plusz gyógyszert szedek, veszélyeztetett vagyok az elejétől kezdve.

Aterzem a helyzeted, nagyon rég “kinlódok” ezzel és nem fog megnyugtatni a betöltött 12. hét sem. Sosem gondoltam vol a, hogy 28 évesen ilyen nehez terhessegem lesz, ami remélem, hogy a kezdeti nehézségek után problémamentesen fog folytatódni.


Elég hosszúra sikerült, bocsi.

2020. máj. 7. 05:53
Én az első 14 hetet végig véreztem. Pont karácsonykor annyira hogy azt sem tudtam mit csináljak. Nem mentem orvoshoz mert nem volt görcs. Amit szedtem végig az progeszteron és magnézium és egyszer csak elmúlt. Most 27 hetes vagyok 😊
5. Doncsika88 (válaszként erre: 4. - Böbi3)
2020. máj. 6. 10:38

Nekem sem tudtak magyarázatot adni erre a dologra. Tegnap már teljesen elmúlt, ma ébredés után pedig ismét vereztem elég jelentősen, görcs nélkül ismét. Holnap lesz a 12heti UH, így nem megyek sürgősségire.

Nagyon félek h baj lesz, hiába nem csinálok egész nap semmit, mégis ez történik

...

2020. máj. 2. 14:43

Sziasztok! Hasonló helyzetben vagyok, mint ti. Jelenleg a 9. hétben járok és a múlt héten 3x is véreztem, de mintha csurogna csapbóla víz, görcs nélkül. Én is visszamentem az orvoshoz és nálam is minden rendben van. Progszteron, magnézium és fekvés, pihenés. 1 éve is volt egy terhsségem, 8. héten vérzés, 12. héten vérzés...gond sosem volt, aztán a 20. héten megrepedt a burok....:(

A vérzésekre annyi magyarázatot katam, hogy ismeretlen eredető. Nem tudnak mit csinálni! Nincs hematóma. Nektek valami mondott az orvos?

3. Doncsika88 (válaszként erre: 2. - Kuszkudina)
2020. máj. 1. 13:07

Örülök, hogy neked minden rendben ment.

Ma reggel már darabos volt a vérzés, ezért elmentem orvoshoz. A magzat jól van, szivhang rendben, méhszáj rendben. Pihenés, progeszteron. Említette az orvos, hogy kialakuloban lehet a méhlepény, az is okozhat vérzést, hematoma nincs. Csak így is kicsit ideges vagyok...

2020. máj. 1. 11:23

Én is 11 hetesen kezdtem el vérezni, az uh kimutatta, hogy hematóma van a baba mellett. Kaptam duphastont, és pihennem kellett. Magától felszívódott.

Júliusban 26 éves lesz a lányom.

2020. máj. 1. 10:51

Sziasztok! 11 hetes terhesen elkezdem egy nap vérezni. Az ultrahang szerint minden rendben, zárt méhszáj. Utána nap csillapodott is. Majd ismét felerosodott, mind ez görcs nélkül. Enyhe alhasi feszülés van, de ez már több hete.

Járt valaki hasonlóan, kezdjek aggódni? Korábban volt már egy miss.ab,tudom mivel jár. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook