Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vertek már át netes vásárlásnál? (pl. teszvesz) fórum

Vertek már át netes vásárlásnál? (pl. teszvesz) (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 24. 19:00
Eddig mindig minden rendben volt. Rendeltem már eBayről is többször.
14. winny
2009. dec. 15. 14:57
Még nem!
2009. jún. 6. 20:13
Még soha... Lehet, szerencsés vagyok. Általában nagyon utánanézek annak, hogy kitől vásárolok. Ha már van negatív értékelés, nem nagyon állok vele szóba, de ugye ez sem garancia sajnos...
2009. ápr. 29. 12:51
Amúgy nem tudnátok nekem ajánlani nekem valami jó kis netes áruházat, (kizárva a teszvesz és a vatera) ahol tudnék alkonyatos holnit vásárolni?Ha valaki tudna segíteni, az küldjön már nekem egy pirivis üzit. Előre is köszönöm!
2009. ápr. 23. 21:29
Képzeljétek! Kiderült ki vert át! Ez nem egy teszveszes oldal,hanem a prohardveren vettem egy telót! ÉS úgy történt, hogy elutaltam a pénzt, de a telót nem küldte az illető! És úgy történt az egész,hogy aki eladta a kamu telefont, az megadott egy számlaszámot ammire elutaltuk a pénzt, és ő meg elment a csávóhoz személyesen akinek én utaltam a pénzt, és megvett tőle egy vinyót! Magyarul úgy rendezte,hogy velünk elutaltatta a 17 ezret, és ő meg átvette ami végülis nekem járt volna! aljas emberek vannak, ilyet kitalálni.... így semmit sem tudunk az illetőről aki elvette a pénzem :( Kicsit bonyolulta történet, és szomorú!
2009. ápr. 23. 19:04
engem eddig még nem hál istennek :P
2009. ápr. 18. 23:14

Én sokat járok netes aukciós oldalakra, ahol tökjó dolgokat lehet megkapni nagyon jó áron.

Negativ tapasztalatom olyan volt, hogy rendeltem Versace Bright Crystal parfümöt, 20 ml-es "retikülös" kiadásban, később pedig Kenzo-t, ugyanigy 20 ml-set, és egyáltalán nem az volt bennük, hanem valami tiszta más szagu lötty....ugyhogy ezekkel a 20 ml-s parfümökkal vigyázni fogok, a többi dologgal (főleg kozmetikumok) eddig még jol jártam...

2009. ápr. 18. 23:02

Én még most is várok egy kis pulcsira, amit állitólag feladtak már pár hete...


De ettöl függetlenül nagyon sok tranzakciót sikeresen bonyolitottam, és csak egy áru nem felelt meg a valoságnak!

2009. ápr. 14. 19:26

Én 2006. februárja óta tesz-veszezem, volt már 1-2 negatív tapasztalatom, de nem vészes. Olyan igazi átverés még nem.


Sajnálom, ha így jártál! Azért ne add fel, van sok rendes, megbízható emberke.

2009. ápr. 14. 19:23
Még nem.Hála istennek!
2009. ápr. 14. 19:21
Még engem sem, bár én ragaszkodom a hiteles szállítókhoz! :)))
2009. ápr. 14. 19:21
Nekem ill. a páromnak sem volt negatív tapasztalata, pedig sokszor rendeltünk ezt-azt (autóhoz, motorhoz, stb.)
2009. ápr. 14. 19:20
Át nem vertek,de silányabb cuccot kaptam,mint amit a leírás alapján vártam.
2009. ápr. 14. 19:19
még nem, pedig már az ebay-en is vásároltam, és akkor a Világ másik végérol hozták a megrendelt terméket
2009. ápr. 14. 19:16
Vertek már át netes vásárlásnál? (pl. teszvesz)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook