Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vérszívó élősködő fórum

Vérszívó élősködő (beszélgetős fórum)


2009. aug. 12. 17:08
BIO KILL A LEGJOBB BOLHA ÉS EGYÉB ÉLŐSKÖDŐ IRTÓ SZER. BIOLÓGIAILAG LEBOMLIK, AZ EMBERRE IS VESZÉLYTELEN. SZINTE MINDEN MEZŐGAZDASÁGI BOLTBAN LEHET KAPNI. AZ ÁRA 1000-1500 FT.
2009. júl. 27. 18:31

sziasztok!


köszi szépen a hsz-eket!

megnéztem a cecelegyet a neten és nem úgy néz ki ez a dög.mostmár biztos, hogy állatorvos lesz belőle!a neocidolból nincs véletlenül spray/por változat?mert fürdetés után még befújkálnám, hogy tuti legyen a hatás.

2009. júl. 26. 16:38
mi neocidollal szokzuk a kutyákat megfürdetni, az jó bolha meg atka ellen
2009. júl. 26. 16:18

Ampullában van, vízzel kell higítani, úgy spriccelni!:)


A nevét sajna ne tudom, de az állatorvosod biztos fogja tudni!

2009. júl. 26. 16:16
Van olyan, én az állatorvostól kértem! A kutyát kell lespriccelni vele, és nemcsak legyek ellen, hanem kullancs és bolha ellen is jó!
3. e799f80651 (válaszként erre: 2. - 37403e3af4)
2009. júl. 26. 16:09

így van

ha be mész egy állatpatikába ott adnak valamit

2009. júl. 26. 14:53

Szia!

Szerintem a te bánatod a cecelégy. Ez általában disznók, tehenek stb környékén fordulnak elö gyakran, de ha nem vigyáz az ember akkor őt is megcsípi. Ha a kutya meg van kötve, kisebesedhet a füle, és minden olyan testrész ahol vékony a bőr. Lehet kapni olyan vegyszert gazdaboltban (nekünk a lovak mellett az istállóban bevált) amit a falra kell permetezni és akkor nem mennek oda, de szerintem biztos van olyan is amivel a kuyát lefújhatod.

2009. júl. 26. 14:47

Sziasztok!


A kutyámon van egy "légyszerű" vörösesbarna, repülő vérszívó bogár(van amikor több is)és ezek micsodák?találkoztatok már hasonlóval?hogy lehet őket kiírtani?jól táplált, fürdetett, öregedő, udvaron tartott kutyáról van szó.

A segítséget előre is köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook