Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vérkeringés fórum

Vérkeringés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
15. 93a74b44ea (válaszként erre: 14. - Bige)
2007. márc. 28. 18:33

kisgével még nem beszéltél erről? mintha ő említett volna valami olyat, hogy Te is jössz, vagy hogy csak szeretné?...

na mindegy, mindenesetre gyere!!! :-)

helyszín még nincs, de 13-a délután, kora este biztosnak tűnik

14. bige (válaszként erre: 13. - 93a74b44ea)
2007. márc. 28. 18:30
ápr. 13? hol, mikor? naná!!!
2007. márc. 28. 18:30
bige, jössz velünk talizni 13-án? :-)
12. kisgé
2007. márc. 28. 17:34

Na mi van, meg is állt ez a vérkeringés?


g

11. kisgé (válaszként erre: 1. - Bige)
2007. márc. 22. 09:10

Hát igen, a vérkeringés beindult, a hosszú, hideg tél után!:))))) Tavaszodik, beindulnak a hormonok, az anyagcsere, süt a nap, termelődik a D vitamin. Itt az ideje a szocializálódásnak!

Hát ezért mondtam és örülök, hogy megint itt vagy!:))))))

Azért nemsoká találkozunk!:)))

10. Gilaggi (válaszként erre: 9. - Bige)
2007. márc. 20. 16:06
Ez remek ötlet!!!!! Támogatom! :)
9. bige (válaszként erre: 8. - 'szti)
2007. márc. 20. 16:05

:-) imádok visszatérni:-))))

itthon vagyok. majd csak nyáron megyek ki. és sokszor jövök. csak egyszer kéne végignézni, hogy mik nyíltak közben.


Hoxa Anyu!!!!!

nem tudtok csinálni kedvencek gombot? oda bepakolhatná az ember azokat a topikokat, amiket figyelemmel akar kísérni, és nem kell annyit lapozni:-)

8. 'szti (válaszként erre: 1. - Bige)
2007. márc. 20. 15:49

Még ezt a topikcímet :-))

Dehogyis felejtettünk el, mi van veled? Most itthon? Vagy kinn? Vagy mi is van?

7. 93a74b44ea (válaszként erre: 6. - Bige)
2007. márc. 20. 10:17
Kontroll április 13-án, én szerettem volna két héttel előbb... De akkora biztosan... Csak attól félek, bár készülök rá, hogy dolgozni nem fognak rögtön visszaengedni. Napi 4-5 óra talpon azért még sok lenne, ezt én is tudom.
6. bige (válaszként erre: 5. - 93a74b44ea)
2007. márc. 20. 06:10

köszi:-)

:-) örülök neki, hogy jól vagy. nem, az adatlapommal még semmit nem foglalkoztam. Igazából nem is tudom, hogy mi van rajta:-)

Mikorra fogsz felépülni kb? mit mondanak?

5. 93a74b44ea (válaszként erre: 1. - Bige)
2007. márc. 19. 21:35

Hogy felejtettünk volna el?? :-)

Két perce láttam meg a nevedet a Most kattintott-ak között, és máris mentem az adatlapodra, néztem, mi van Veled, hátha megtudok valamit. Egyelőre nem sikerült sokat... :-))))

De remélem, most már tényleg Te is többet leszel...


Én pedig tök jól vagyok, épülök felfelé, rohamléptekkel! :-) Köszi a drukkot!!!

2007. márc. 19. 13:33

Szia Bige!

Új erővel, vidáman -boldogan,Sok derűvel üdv a körünkben ismét:)))

3. bige
2007. márc. 19. 13:00
:-) köszi. nagyon aranyos vagy!
2. Hoxa
2007. márc. 19. 12:37

Szia Bige Nagyi! :)

De jó téged megint látni!!!!

1. bige
2007. márc. 19. 12:09

Kisgével randiztam a napokban, és azt mondta próbáljak meg visszatérni a vérkeringésbe.

..hát, rajtam ne múljon mostmár. :-)))

...feltéve, ha a hosszú szünet alatt nem felejtett el mindenki:-(


hosszú ideig nem voltam, sokminden történt velem is, az ittlévőkkel is. Én a rosszakat sikeresen kiiktattam, emelt fővel tekintek újra előre.


Amiről biztosan tudok: letty műtéte:-( Nagyon sajnálom, hogy nem tudtad megúszni, és bízom benne, hogy segít a felépülésedben az ittlévők szeretete, szurkolása.


rengeteg új tag regisztrált- nők és férfiak, gyerekek és idősebbek. Ez nagyon jó, viszont ahogy beleolvasgattam a hozzászólásokba - bizony előfordul olyan megjegyzés, kitörés, ami nem igazán volt jellemző erre a portálra- illetve, ha volt is valaki, akinek a stílusa nem volt idevaló - előbb-utóbb letűnt./ugye Roni...? / Remélem, hogy a mostaniak is előbb-utóbb észreveszik, hogy itt a baráti , egymást segítő stíluson kívül nem helyénvaló a piszkálódás, kötekedés.

Annyira jó volt mindig arra gondolni, hogy tulajdonképpen "vadidegen" emberekben is lehet bízni, segítenek önként és dalolva, buzdítanak, és nem irigykednek. sose felejtem el, amikor együtt szültünk Hoxával. :-))))Ezért érdemes erre a portálra járni, nem pedig a dühünket levezetni másokon. vagy jobb híján ott van a dühöngő .

amit viszont nagyon nem tudok elfogadni: ki és miért bántotta meg "Anyánkat"? Ha valaki - hát ő az, aki biztosan nem érdemel meg egy rossz gondolatot sem, nemhogy szót!

bízom a jóérzésű emberekben, hogy helyes irányba terelik-jük az eltévelyedett stílusokat akár így-akár úgy. vannak, akik ezt érteni fogják

hát, talán ennyit szerettem volna hirtelen


kalóriáktól mentes , szép napot mindenkinek. Égjen a zsír!:-)

1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook