Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Veri a barátnőmet az apja! fórum

Veri a barátnőmet az apja! (beszélgetős fórum)


2009. aug. 18. 20:40
De, igen, régóta van ez a helyzet. Csak az utóbbi időben sürübben a pohár fenekére nézett az apja, a csajszi meg mindenképp járni akar az egyetemre.
2009. aug. 18. 08:36
Általánosan nem jellemző a zűrös családra, hogy egyetemre tudják járatni a gyereket meg az sem hogy el tudja végezni .Mióta tart ez az állapot?? Mert van egy gyanúm hogy nem túl régóta.
2009. aug. 18. 06:06
Van szakmája, mos egyetemista. Szeretné elvégezni, de nem ilyen családi körülmények közt.
14. Cinka
2009. aug. 17. 17:29
Lehet h a lány ott tudná hagyni a házat, de ott marad az anyja, akit lehet verni tovább.
2009. aug. 17. 16:31
Tanul még a barátnőd van szakmája???Nem tudna önálló életet kezdeni.Tudom nehéz de már 22 évesen lehet önellátó.
2009. aug. 17. 16:25
Ercuki! Ő is attól fél, h rosszabbul jár, ha rendőrség lesz belőle. már van egy előzetesen hasonló ügye az apjának(akkor is le kellett fogni mert ment neki a családnak csákánnyal meg fejszével) akkor volt az, h mondták neki, h ha még1 ilyen lesz irány a börtön. sztem ez nem volt igaz, csak fenyegetés. ebből a szempontból igazságtalan az élet. h az ilyen féreg emberek szabadon járkálhatnak, mások meg csak nyelnek.
2009. aug. 17. 16:22
Én is attól félek, h mivel már nagykorú és hála istennek megúszta nagyobb sérülések nélkül, nem fognak semmit sem csinálni a hatóságok. Annyit tudtam neki tanácsolni, h költözzön el otthonról vagy barátjához vagy nagyszüleihez. Ez a magyar jog egy nagy rakás sz...r. Senkit nem véd meg, senki nem tudja hasznát venni.
2009. aug. 17. 16:19
Szia.Sajnos a látlelet meg a rendőrségi előzetes ilyen esetben csak még tovább ront az így is rossz helyzeten mivel mikor hazaér jön a bosszú.Egy megoldás van csak.Drasztikus de ott kell hagyni.Mert katasztrófa lehet a vége.Ismerőseim körében volt rá példa.Nem tudom mennyi idős a barátnőd de szerintem az anyukájának kellene toppon lenni és kimenteni a gyerekeit és önmagát is.
2009. aug. 17. 16:17
Hány éves a barátnőd, mert ha fiatalkorú, akkor első körben fordulhat a helyi családgondozó,családsegítő csoporthoz,amik a helyi önkormányzat felügyelete alatt működnek és tudnak segíteni...Ha nagykorú, a látlelet birtokában jelentse fel, de jobb ha a NANE szervezethez fordul, ők a bántalmazott nőket védik,és segítenek a bántalmazót megfelelő helyre juttatni...Ne hagyja magát, járjon utána,és intézze a saját és a család sorsát!--ez nem lesz jobb--csak rosszabb ha nem fékezik meg a garázdát!!!! Szép napot,sok sikert!
8. Cinka (válaszként erre: 6. - 73000ceac6)
2009. aug. 17. 16:16
Látlelettel polgári peres eljárást lehet indítani magánváddal, de ha 8 napon belül gyógyul, akkor csak pénzbünti meg ejnyebejnye.
2009. aug. 17. 16:13
Tudok egy gimis lányról, aki a részeg apjáról felvételeket gyártott és mikor józan volt az apja, lejátszotta neki DVD-n. Állítólag utána eléggé magába szállt az ipse. Na de ez egyszeri eset.
2009. aug. 17. 16:13
Az a gond, h szülei elváltak már csak még nem takarodott el az apja a házból. A házat még nem tudták eladni és így ott eszi a fene és terorizlja a családot. A nővére már felnőtt, elköltözött Pestre. A lány, akiről írtam, 22 éves. Mikor megcsináltatta a látleletet azt mondták neki, menjen el a rendőrségre vele. És utána mit csinálnak?
2009. aug. 17. 16:10
en pont par napja inditottam egy forumaot ahol errol beszeltunk a lanyokkal es ma mondta valaki hogy meg a tavoltartasi vegzest is toroltek, ha valaki nem tud hova koltozni akkor is pad helyzet van mert nincs anyaotthon ami meg van az is tomve az ezzel foglalkozo szervek pedig csak tanacsot
4. Cinka (válaszként erre: 1. - 73000ceac6)
2009. aug. 17. 16:09
Van egy jó könyv, Morvai Krisztina: Terror a családban. Abban ilyen és hasonló esetek tucatjai vannak leírva, jogi háttérrel és megoldásokkal. A tömény lényeg azonban az, hogy ma Magyarországon az ilyen állat emberek ellen szinte semmit sem lehet tenni. Max. belemenni az anya részéről egy család-és idegromboló, sokszor évekig húzódó válóperbe, amelynek során még ezerszer bántalmazhatja őket az apa. Amíg együtt és egy helyen van a család, hacsak valakit agyon nem üt a pasas, semmit nem lehet tenni!
2009. aug. 17. 16:09
NANE egyesület
2009. aug. 17. 16:08
Nem tudom! kiskorú a barátnőd? És a nővére?
2009. aug. 17. 16:02
Barátnőmet már többször megverte az apja alkohol állapotban. Az utóbbi alkalommal vetetett látleletet az orvosnál. Az apja verte a nővérét,őt is gyerekkoruk óta, meg az anyját is. Mit lehet ez ellen tenni? Már volt egy hasonló eset, mikor az anyjának nekiment az apja fejszével. Akkor kint voltak a rendőrök is és 24 órára lecsukták, de minden folytatódott úgy, ahogy eddig. Szegényt sajnálom és mondtam is neki, h ezt nem lehet elviselni szó nélkül. Tenni kell vmit, de nem tudja mg ő sem h mit. Kérlek, ha volt vki ilyen helyzetben vagy tud vmit ennek büntetőjogi következményeiről írjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook