Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vérhígitó (Clopidogrel) mellé lehet kúraszerűen enni medvehagymát? fórum

Vérhígitó (Clopidogrel) mellé lehet kúraszerűen enni medvehagymát? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 24. 07:03
Én Warfarint szedek,és megeszem a medvehagymát minden további nélkül mert szeretem.Általában az INR szintem 2,2- 2,8 között van beállitva,de sikerült már felvinni 6,6 ra is,akkor kis orrvérzés volt,más problémám nem adodott belőle.ez a magas INR nem a medvehagymátol volt.:)
5. 3532273647 (válaszként erre: 4. - Eruska83)
2013. ápr. 15. 12:56

Húú,akkor nekem se szabad!-pedig milyen finom

A Clopidogrel a hatóanyag,sok gyógyszer van ilyen hatóanyaggal(Kardogrel,Trombex,Egitromb,Zyllt..)

2013. ápr. 15. 12:28

Én marfarint szedek, erről a vérhigítóról még nem is hallottam, de marfarin mellé nem szabad! Sőt nekünk nagyon figyelni kell, arra hogy mit és mennyit eszünk. Például tv paprikából is csak pár naponta max egy cm.es csíkot lehet. Salátát tilos, meg minden ami zöld tilos. (iiletve én néha bűnözök, de persze óvatosan így 3 vérröggel és 3 agyi infarktussal később)

Kívánom, hogy megtaláld az egyensúlyt, és tudj együttélni a gyógyszereddel! (nekem így 5 év távlatából sem a legegyszerűbb néha)

2013. ápr. 15. 10:49
Én nem enném gyógyszer mellett, mert erős gyógyhatású növény.Bekavarhat.
2013. ápr. 15. 10:42

Clopidogrel tartalmú vérhigítót szedek rendszeresen.A múlt héten sikerült medvehagymát szereznem,napi 3-4levelet eszek.

Utánaolvastam,a sok-sok jó mellett írták,hogy vérhígitóval együtt óvatosan kell szedni,mert a medvehagymának is van ilyen hatása.

Most egyem,vagy ne?Ráadásul nemsokára megyek kórházba kivizsgálásra,ott a véralvadást is nézik..szerintetek mennyi idő alatt ürül ki a hagyma hatása?A gyógyszert naponta szedem.

2013. ápr. 15. 10:37
Medvehagyma-vérhígitó(Clopidogrel)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook