Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Veresegyház fórum

Veresegyház (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 16. 21:13
Kedves veresiek!Egy dolgozathoz szükségem lenne a Ligetek térséggel kapcsolatban némi infóra, konkrétan arról írok, hogy a helyiek - kissé gúnyosan - "Dallasnak" hívják (hívták) ezt a területet. Ha bárki tud erről valamilyen történetet, konkrét élménye van ezzel kapcsolatban, kérem, ossza meg velem. (2011. május eleje a dolgozatom leadási határideje).Köszönettel? Kovács Ági kovacsagi011@gmail.com
10. mel81
2010. ápr. 9. 14:38

Sziasztok!


Tudna valaki nekem segíteni abban, hogyan lehet eljutni a Medveotthonba tömegközlekedéssel? A helyi buszokkal kapcsolatban semmit nem találok, merre járnak, ilyesmi. Gödöllőről mennénk, volánbusszal.

2009. nov. 17. 19:47

Köszönöm az infót!

Én is remélem, hogy találkozunk!

Szép estét!

8. davider (válaszként erre: 7. - Ede9aabae1)
2009. nov. 17. 19:43

Oké persze remélem össze is futunk majd:-DD


Igen nekem is egy van :)


Csibe22 kérdezz tőle priviben ő törzsgyökeres Veresi:-D

2009. nov. 17. 19:41

Igen! :-) Ernő Gergő 15 hónapos! :-)))))))


Kicsit elkeserít a védőnők és a dokik kínálata, de remélem, hogy megtaláljuk a legjobb megoldást!!!

Neked is egy babócád van?


Sajnos most mennem kell, mert Ernő is nagyon szeretne segíteni gépelni! :-) Ha gondolod, akkor privát üzeneten át is beszélgethetünk, ha van kedved!

További szép napot!

2009. nov. 17. 19:33

én nem is tudom melyik körzetbe tartozunk..:-DD


Pont a másik felén szada felé a körfotgalomnál kell feljönni a hegyre ott lakunk:-DD


Egy gyermeked van?

2009. nov. 17. 19:32
A medvefarm felé:Fecske utca. Ti merre laktok?
4. davider (válaszként erre: 3. - Ede9aabae1)
2009. nov. 17. 19:29

Merre fogtok lakni???


Én mikor átmentem mondtam szeretném ha ő lenne Lídia orvosa és nem volt gond szerintem nézzd meg és ha szimpi beszélj vele.

3. ede9aabae1 (válaszként erre: 2. - Davider)
2009. nov. 17. 19:28

Szia!


Mi jelenleg Újpesten lakunk! A védőnő, és a dokinéni is jó. Sajnos minket így már nem vállal, hogy Veresegyházán lakunk. Erdőkertest már más is mondta, hogy jó, de már nem nagyon szeretik, ha Veresiek mennek Erdőkertesre.(álítólag)

Ha jól nézetm a neten, mi a II. körzetbe fogunk tartozni.

2009. nov. 17. 19:12

Szia:)

Védönő nekem sajna szörnyű tapasztalatom van mikor ideköltöztünk 2008 máciusában akkor volt nálunk azota sem én bementem mondta ne menjek,mert uj helyre költöztünk máshoz fogok tartotuni majd jövöre ha Lídia elmulik 2 akkor menjünk.....


Doki mi Erdökertesre járunk Leichner Évához itt Veresen egyiket sem ajánlották ő kicsit furi doki de alapos és jo orvos.


Felnött dokikat még nem tudom még mi is pestre járunk.


hol laktok?

2009. nov. 17. 19:09

Üdv!


Dec. elején költözünk Veresegyházára. Szeretnék érdeklődni, hogy milyen az orvosi ellátás,(gyermek orvos, körzeti orvos, védőnőkstb....).

Minden információt szívesen fogadok Veresegyházával kapcsolatban.

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook