Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Véres vizelet fórum

Véres vizelet (beszélgetős fórum)


2009. júl. 15. 21:19
köszönöm a megnyugtató hozzászólásokat!:)
2009. júl. 15. 19:58

Sajnos csuri-ügyben eléggé otthon vagyok, hetente kell tesztet csinálni a fiamnak.

Ha semmi mást nem mutatott a teszt (baci, fehérje, nitrát) akkor tényleg nincsen semmi baj. Mert ha fertőzés okozza a vért, akkor a fent említett 3 valamelyike is megjelenik, azon kívül hőemelkedés/láz is.

2009. júl. 15. 19:54

Ne aggódjál, szerintem.

Nekem is volt terhesen minimális vér a vizeletemben (mikro hematuria vagy mi a fenének mondták).

A védőnő elküldött belgyógyászhoz, az meg félreverte a harangokat. Mindenféle vizsgálattal szadiztak, és semmi baj nem volt. Nyilván oka volt neki, de semmi komoly dolog nem húzódott a háttérben. Az a borzasztó, hogy a terhességemből egy hónapot betegség tudattal kellett leélnem.

Egészséges babám született, ennek 13 éve, és azóta is rendben van minden.

Szerintem ne félj!

2009. júl. 15. 19:47
Ma voltam a védőnőnél, és a vizeletvizsgálat minimális mennyiségű vért mutatott, de mivel egyéb dolgot(pl.baci)nem mutatott a vizelet, azt mondta, ne aggódjak, egy kis hámsérüléstől is lehet, ha együtt szoktam lenni a férjemmel.Vélemény vagy hasonló tapasztalat?(amúgy 21 hetes vagyok, és eddig sose volt gond)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook