Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vércsoport-szerológia, plusz aggasztó vérkép fórum

Vércsoport-szerológia, plusz aggasztó vérkép (beszélgetős fórum)


2010. febr. 2. 13:49
Hasonló cipőben jártam mint te,csak azt láttam,hogy jóformán minden magasabb mint a normál érték,agyon paráztam magam,de senki nem magyarázta el,hogy terhesség alatt ez normális,bizonyos mértékig.A második labor után már bele voltam betegedve a dologba,szinte már "temettem" magunkat,aztán a neten találam egy táblázatot ami a terhességi vérképről szólt,ez után nyugodtam meg.A labor értékek átlag "egészséges" nem terhes emberekre van beállítva.Úgyhogy nyugalom!A cukorra meg nagyon oda figyelnek,ha magas úgy is mondják,nekem mondjuk az pont bent volt a megadott tartományban,terheléses vizsgálat után is.
2010. febr. 1. 19:57
Köszönöm!
2010. febr. 1. 19:55
Ja, mint szülésznő írom.
2010. febr. 1. 19:55
a vércukrod se vészes! Nyugi!
5. e990c32519 (válaszként erre: 1. - Kjumika)
2010. febr. 1. 19:55
Szia! Nem gáz értékek terhesség alatt magasabb a fehérvérsejtszám, nyugi a cukor sem gáz.
2010. febr. 1. 19:52

Hát... én is ebben reménykedem, hogy csak szólt volna legalább a belgyógyász, mert a labor után csak nála voltam...

De azért most kicsit megnyugodtam, köszi!

2010. febr. 1. 19:43

Szia, a feherv;rsejt normalis, mivel egyébként 12ig norma, de terhesség alatt a magasabb is normális...

és sztem a másik sem vészes. ha valami baj lenne, akkor meg szerintem ők szóltak volna. de ha attól megnyugszol, akkor keresd fel az orvosod.

2010. febr. 1. 19:41
Szia gyere át a 2010 augusztusi baba várók fórumjára, hátha tud segíteni valaki!!!
2010. febr. 1. 19:39

Sziasztok!


Jan. 28-án volt ez első laborvizsgálatom (teljes vérkép és vizelet), 12 hetes vagyok. A leletért már visszamentem, de azt mondták, a vércsoport csak 2 hét múlva lesz meg a védőnőnél. Ezek szerint majd neki küldik meg és csak akkor tudom meg? Mert legközelebb csak feb. 22-én megyek hozzá.


A vérképen, amennyit én értek belőle, van pár dolog, ami számomra nem megnyugtató. A fehérvérsejtem a max. 10 helyett 13.8, a vércukrom a max. 5.8 helyett 6.2. Ezzel is várjak feb. 22-ig vagy inkább mihamarabb menjek el a védőnőmhöz? Ezek nagyon gáz értékek?

(A nődokimhoz meg legközelebb csak márc. közepén-végén megyek, a genetikai uh. után)


Előre is köszi a válaszokat és a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook