Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vércsoport diétában "B" ki tud segíteni? Adamo ABO könyvet olvastam, még info kell fórum

Vércsoport diétában "B" ki tud segíteni? Adamo ABO könyvet olvastam, még info kell (tudásbázis kérdés)

7. Mari20 (válaszként erre: 6. - Cstbrigi)
2011. márc. 10. 07:44
köszönöm
2011. márc. 9. 12:56

Szia!

Ha írsz nekem priviben egy e-mail címet, akkor szívesen küldök neked egy táblázatot.

5. Mari20 (válaszként erre: 4. - Bb2ac1c42d)
2011. márc. 9. 08:56

köszönöm drága

hogy utánna nézel, várom nagyon....


kétségbe esésemben mindent kipróbálok

tudom fejben dől el minden


nem tudom mit csinálok rosszul, miért ragaszkodik a testem a felesleghez, mikor én és a tudatom , le szeretnénk adni.

4. bb2ac1c42d (válaszként erre: 3. - Mari20)
2011. márc. 9. 08:46

Hát egy pár évvel ezelőtt én is próbáltam ezt a fajta diétát,de nekem péld.nem jött be.Sőt,a paradicsomot kifejezetten tiltja,én pedig imádom...hát nem tudom.Most teljes kiőrlésű kenyeret eszem egy ideje,semmi süti,és csoki(ez a legnehezebb része)sok zöldség,gyümölcs.Én ezzel fogytam 10 kg-ot.

Még nem olvastam másfajta szakirodalmat,de utánanézek:)

3. Mari20 (válaszként erre: 2. - Bb2ac1c42d)
2011. márc. 9. 08:36

olvastam a könyvet, a rám vonatkozó részt többször, néhány egymásnak ellentmondó párositást is találtam, listát is készitettem, hogy mi a nagyon javasolt táplálék, már közel 2 hete csak azokat eszem, és még mindig nem mutat a mérleg csökkenést....


esetleg van már konkért listája valakinek, a tuti ehető ajánlott ételekről, nyersanyagokról, bármit megeszek akár nyersen is, de le akarom adni a feleséeget.


szóval ételeket, párositásokat, ami bevált már valakinek, vagy irodalmat hogy hol tudom még több infot beszerezni.


megdöbbentő számomra, hogy alig kapható liszten kivül más pl: tönkölyön kivül, zab lisztből szinte semmi tészta, de ami fontos 1 db étel házhoz szállitó céget találtam aki vércsoport szerinti ételt is főz....

2011. márc. 9. 08:30
Szia,"B"-s vércsoportú vagy?Pontosan milyen infot szeretnél?
2011. márc. 9. 08:28
Vércsoport diétában "B" ki tud segiteni, Adamo ABO könyvet olvastam, még info kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook