Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vér diéta fórum

Vér diéta (beszélgetős fórum)


2013. dec. 16. 09:00
Sziasztok. én sajnos megvettem a vér diétát. A lúgosításról szól az egész. És nem kapsz semmit csak egy kódot egy honlapra (belépő) Vannak receptek, (drágák) felsorolják a lúgos ételeket. Van tornagyakorlat is de semmi extra és azt javasolják hogy minden nap igyál meg 2 liter 9 PH értékű vizet (ami Kb 1000 Ft) Ezt mind megtalálni az interneten. Szóval kamu az egész, ne vegyétek meg.
2012. okt. 11. 15:14
Acai berry tablettát rendeltem egyszer neten, közben beláttam, hogy hülyeség. Jött az e-mail fizetésről. Én pedig válaszoltam nekik, hogy 165cm vagyok és 45kg, micsoda ízléstelen tréfa ez, feljelentem őket zaklatásért!!!! :D Azóta nemhogy nem válaszoltak, még reklámot sem mernek küldeni!!!! :D
21. kingi7
2012. aug. 30. 17:15

Néztem tegnap :) a GI diétát is ez a cég hirdeti...

a címet minek kell megadni? Nem intrneten nézhető meg egy kóddal?

2012. júl. 24. 13:55
Van aki kipróbála ezt a diétát?
2012. júl. 20. 15:16

Anyukám ivott régen Anti Adiposis teát, mert a fodrászánál össze futott egy nőcivel aki 130egynehány kg volt és látszott a mínusz tízen feletti pár kg.

A hölgy állítólag ugyan úgy evett és cukorral,citrommal készítette a teát.

Egy igazi kis tip-top családnak főző konyhás néni típusú 50körüli anyuka,nagy családos, szeretik a zsíros igazi magyar kaját.

A teát úgy csinálta,hogy 2L vízbe 2-3 filtert áztatott annyi cukor és citromlé amit az ember szája íze kíván.Azt mondta havi 2-3 kg ment le,a fogyása csak azoknak tűnik fel, akik régen látták.Nem a szépségért csinálj, hanem orvosi utasítás, mert veszélyes a túlsúlya.


Kipróbáltam cukorral és citromlével, tényleg finom, mintha fekete teát inna az ember, de én csak egy kávés pohárba kiáztatva üresen iszom kísérővel gyorsan.

2012. júl. 20. 15:05

Meg írnám nekik, ha -10 kgot küldenek ajándékba ami kibontástól azonnal látható kifizetném :)!


Utána is olvasgattam vértisztító és elhízás elleni teáknak.


Most megvettem a Rossmann-ban Dr. Chen Anti Adiposis teáját.Valami 700ft.Vér tisztító, vérzsír csökkentő stb-stb.

Lassan egy hete iszom de diéta mellett, 3 nap alatt 2 kg ment le.Van egy titkos naplóm képekkel de csak csajokat engedek be :)).Kíváncsi vagyok sikerül-e a -8 kg.Ha valaki jelentkezik szívesen beengedem, de saját hülye kitalált babonámból 12 nap múlva.Addig hátha bele is rázódok, mert szigorú diétán vagyok és fosok az evés rohamtól, nem akarom,hogy azzal legyen tele a napló,hogy ma is ettem :)).Akit érdekel szívesen várom, lehet 10 nap haladék is elég, ha belefér a jelentkezőnek.


Most lúgosító teázok és Anti Adiposis teázok egyszerre, mellette káposztaleve kapszulát szedek mert szintén szuperül méregtelenít és búzafű kapszulázok.


Lehet soknak gondoljátok,de a mályva tea erősebb és ott is a napi adag 2 kapszula, 2 tea.

Így úgy gondolom a búzafű semmi extra csak fű kivonat, azt sem tiltják hány fej salátát ehet meg az ember.A káposztaleves kapszula is csak káposzta és hagyma stb kivonat....tehát ezek olyan kis egészséges rost és zöld dolgok.


Ami fogyasztó hatású az az Anti Adip. tea és vértisztító.De igazából a diétától várhat az ember csodát, én is.

Viszont azért fogyasztom, hogy totál kitisztuljak, be lúgosodjak mert az állítólag olyan jó :).

Majd meglátjuk :))!

17. michelle.r (válaszként erre: 15. - Krisy74)
2012. júl. 5. 14:29
Milyen ingyenes ajándékot kapsz? Kérdezd meg tőlük, hogyan lehetséges, hogy ugyanazok a fotók is szerepelnek a weblapjukon a sikertörténetek között, ami Emily blogjában is a "bizonyíték". Legott lehúznak a listáról :)))
16. f64f0d9a69 (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2012. júl. 5. 07:58
Ez jó... :)
2012. júl. 5. 07:52

Sziasztok.


Én is megrendeltem...de ma jár le a fizetési határidőm az ingyenes ajándékhoz, és csak amiatt nem utalatam el mert idegesít, hogy " fenyegetnek" , hogy ki kell fizetnem blabalabala.... És naponta jön az email, hogy már csak 5' 4' stb...napom van hátra.

Szóval nem utalom át, csináljanak amit akarnak. Nem kötelezhetenek átvételre szerintem semmiképp.

14. michelle.r (válaszként erre: 12. - 8b7e22b4a7)
2012. jún. 29. 15:51
Amióta feltettem nekik néhány kérdést, azóta nem kaptam választ, ennek jó ideje :o)). Nem hinném, hogy megpróbálnának fizetésre kényszeríteni :D
2012. jún. 29. 08:45

Ja és úgy gondolom a nagy titok amit majd küldenek egy lúgosító étrend amit megtalálni a neten,mellé valami lúgosító tabletta....amit pedig bármilyen drogériában olcsón megvesz az ember.

Tehát itt is figyelni kell az étkezésre,mint minden diétánál.....és minden diéta alkalmával felfrissül a vér,mert egészségesen táplálkozik az ember.Kamu,hogy annyit ehetünk amennyit akarunk.

Nem mindegy,hogy uborkából és káposztából ehetsz annyit amennyit akarsz és hú de sokat ehetsz belőle....milyen buli !:),mert így igaza van......de kinek nem jön ki a t*kén a nyúl kaja,mikor ízekre vágyunk.Finomságokra éhezünk,hisz nem azért eszünk túlzottan mert folyton éhesek vagyunk.Legalábbis én akkor is eszek,ha éhes nem vagyok de kegyetlenül megkívánok valami finomat.

12. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2012. jún. 29. 08:36

Szia!

Az emailcímed megadásával halmoztak el minden marhasággal, vagy ki is töltötted a rendelési űrlapot és így köteleznek fizetésre?

Remélem csak az email címem megadásával nem akarnak majd rám sózni minden sz*rt.

Különben fizetésre csak akkor kötelezhet,ha át is veszed a csomagot.Máskülönben nem!

11. seamen (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2012. jún. 4. 23:56

Akkor nem is vetted át még?

Kíváncsi lettem volna mit tartalmaz a csomag.

üdv.

10. f64f0d9a69 (válaszként erre: 7. - D983a70d29)
2012. máj. 11. 06:48

Igyekeztünk! :DDD


Most olvastam először erről a diétáról, mert kíváncsi lettem mi ez már megint.

Nem fanatikusan ugyan, de én a vércsoport szerinti étrendet használom.

Szerintem hasznos, mert csak igyekszem kihagyni a nem ajánlott ételeket, azok ugyanis hizlalnak. Persze itt is fontos a mérték:)

Nem kerül többe, mint bármely más étrend.

9. f64f0d9a69 (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2012. máj. 10. 16:02
:DD
8. michelle.r (válaszként erre: 6. - F64f0d9a69)
2012. máj. 10. 13:28
Ó, hát próbáljanak meg kötelezni. Szívesen eljátszadozom velük :DD
2012. máj. 9. 21:33
Köszönöm a tanácsokat.
6. f64f0d9a69 (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2012. máj. 9. 19:12

FIGYELEM! A megrendelés fizetési kötelezettséget von maga után!


Ez jó - és ha nem kell az áru, akkor mi van?

Miért kéne előre fizetni?

Itt találtam [link]

Nem hinném, hogy kötelezhetnének...

5. michelle.r (válaszként erre: 1. - D983a70d29)
2012. máj. 9. 17:38

Véletlenül bukkantam rájuk, érdekelt, gondoltam, ennyit megér, megrendeltem.

Majd tovább bóklászva a honlapon, megtaláltam a fotók között ugyanazt, amit az emily blogján, amivel az acai berry-t reklámozza.

Írtam is a honlap tulajdonosának, hogy szeretném tudni, miért egyezik a két fotó. Tőle nem jött válasz, ellenben a pénzügytől jött a figyelmeztetés, hogy négy napja rendeltem, elfelejtettem fizetni.


Neki is válaszoltam, hogy nem felejtettem el, de addig nem fogok, amíg nem kapok választ a levelemre. Az ügyfélszolgálattól írt egy nő, a kérdésemre ugyan választ nem kaptam, de mint a hülye gyereknek, lassan, artikuláltan elmagyarázta, hogy emily blogja egy reklámoldal.

Erre is válaszoltam, hogy továbbra is az a kérdésem, miért egyezik a sikertörténetek fotója az emily blog fotójával, mert magam is úgy gondolom, hogy az reklámoldal. Esetleg arról van szó, hogy ezek nem eredeti sikertörténetek, hanem kreáltak? Nos, válasz továbbra sincs. Úgyhogy sose fogom megtudni, hogy mit kéne csinálnom, ha a véremet diétára akarom fogni :))

2012. máj. 9. 07:19

Ez a módszer egyszerűen egy normális étrend, amit mindenhol javasolnak.

Bárki ingyen is összeállíthatja magának szerintem, le vagyon írva nagyjából a honlapon.

Aki figyel az étkezésére, az előbb-utóbb eléri az ideális testsúlyát.

Kevesebbet kell enni...

"Az elhízáshoz vezető út fogyókúrákkal van kikövezve!" Dr. Bakanek György

[link]

3. 6b006fc769 (válaszként erre: 2. - Gumicsirke)
2012. máj. 9. 07:13
like!:))
2012. máj. 9. 07:12
Én azt olvastam erről a diétáról, hogy kamu, nem sokat ér, csak hangzatos...de felesleges is sztem ez a hókuszpókusz, meg speckó diéta. Több mozgás, kevesebb evés, ez mindeninél kell, hogy működjön:)
2012. máj. 9. 06:59
Ismeri valaki a vér diétát? Bennem a gyanú azért ébredt fel, mert az első alkalommal azt írja pl. hogy ingyenes, aztán csakhamar eljut az árhoz, ami valóban alacsony, de csak akkor ha használ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook