Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vendégház tulajdonos vagy? fórum

Vendégház tulajdonos vagy? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 7. 13:50
Még mindig érdekelne, hogy merre van. :-)
2012. febr. 4. 20:33
Igen, a személyesség, a törődés szerintem is nagyon fontos, nekem is az szokott a legjobban esni. Merrefelé van ez a ház? (nekem is két kisgyerekem van), hátha elmegyünk. :-)
2012. febr. 4. 20:30
Nem vagyok vendégház tulajdonos, de leírom, hogy engem, mint vendég, mi az ami megfog. Kisgyermekes anyaként (legyen kiságy, kiskád, etetőszék), felszerelt konyha. Ezen kívül nálam plusz pont, ha elérhető közelében van bolt, egy hangulato kis étterem, persze, ez nem rajtad múlik. A lényeg a tisztaság, és hogy minél jobban fel legyen szerelve, elérhető áron. Tavaly voltunk egy helyen, ahol hazafelé, kulcsátadás után a tulajtól kaptunk ajándékba 2 dl házipálinkát, egyedi cimkével. Amúgy is jól éreztük magunkat, de az ilyen kis figyelmesség, sokat dob, hogy tovább ajánlják a helyet, esetleg visszatérő vendégek legyenek.
2012. febr. 4. 20:19

A fórumban szeretném, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat a falusi vendégfogadással kapcsolatban. Mi az, amit szeretnek a vendégeitek? Milyen szolgáltatásokat szoktak legtöbbször igénybe venni? Mitől elégedettek?

Milyen nehézségeitek vannak? Kevés a vendég? Szerintetek miért?

Sok vendégetek van? Hogyan csináljátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook