Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Vendég a háznál" szoktátok hallgatni? fórum

"Vendég a háznál" szoktátok hallgatni? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 13. 11:46
Én is szoktam hallgatni, igaz éjjel. Valahogy az elmúlt évek során rászoktam az éjjeli rádiózásra. A Kossuthot azért hallgatom, mert sokat beszélnek benne, jobban el tudok aludni. Egy zenés rádiónál ez nem menne. Elég gyakran van, hogy megébredek az éjszaka közepén, és akkor elcsípem ezt a műsort. Nagyon érdekes, nekem tetszik. Múltkor egy autista, vagy viselkedészavaros gyerek édesanyja volt benne,érdekes dolgokat mondott.
2013. nov. 12. 21:25
Volt h hallgatam
2009. febr. 10. 12:47
az egyik kedvenc rádiónk a Kossuth rádió!
6. Margitnéni (válaszként erre: 4. - Anyuca66)
2009. febr. 4. 15:51
A rádiózásban az a jó, hogy munka közben is lehet hallgatni. És ha még okos dolgokat is hallunk, az szuper.
5. Margitnéni (válaszként erre: 3. - Vanet)
2009. febr. 4. 15:50
Én is nagyon szeretem a Kossuth rádiót. Este megy a Vacka rádió az valami isteni, szinte sajnálom, hogy most nincs kicsi gyerekem.
2009. febr. 4. 12:58
Hallgatom, ha épp rádió közelbe vagyok. Nagyon sok okos dolog van benne. És előtte ami van műsor, sokszor érdemes azt is...
2009. febr. 4. 12:30
igen,szoktam és nagyon szeretem. a Kossuth amúgy is szuper, én Kossuth rádió rajongó vagyok :)
2009. febr. 4. 12:18

Ha még nem hallottatok róla, ez egy rádióműsor az MR1-Kossuth rádióban hallható minden hétköznap fél 12-kor.

Bár én már nem vagyok kismama, és még nagymama sem, mégis ha tehetem meghallgatom. Annyira aranyos kis történeteket lehet néha hallani, és a szerkesztő, Horváth Ida, nekem így az éteren keresztül is nagyon szimpatikus.

Kisgyerekes szülők, és nagymamaák is sokat tanulhatnak a műsorból, mások tapasztalataiból, a szakértők válaszából.

Kedves Hoxa, igaz, hogy ez is reklám, de nem akarok semmit eladni. Úgy gondoltam, hogy felhívom minden érintett figyelmét erre, mindig akad valami probléma a gyerkőcökkel, és itt olyan sok jó dolog hangzik el, még én is élvezem, pedig már nem vagyok érintett.

2009. febr. 4. 12:08
"Vendég a háznál" szoktátok hallgatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook