Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vena Cava Superior fórum

Vena Cava Superior (beszélgetős fórum)


2021. dec. 27. 01:12
Már csak kiírni is jó volt magamból, ha nem olvassa el senki és nem kapok választ, akkor is.. Senkinek nem tudom elmondani az érzéseimet erről az egészről. Ha egyszer hazajutok, elmegyek pszichológushoz, de addig is muszáj kiadnom valahogy.
2021. dec. 27. 00:56

Van itt olyan sorstársam, akinek a fent megnevezett erét nyomta egy megnagyobbodott nyirokcsomó? És azóta is él és virul, mert összement a nyirokcsomó, vagy kioperálták? Esetleg kemoterápiára volt szükség?



Már lassan egy hete tudom, hogy valószínűleg

limfómám van, de eddig nem akartam elhinni. Most kezdek ideges lenni, mert bármelyik nap jöhet a telefon, hogy vissza kell-e mennem a kórházba, vagy elég a gyógyszeres kezelés… nem akarok kórházba menni, mert van egy 1 éves kisfiam és 1 éjszakát is olyan nehéz volt kibírnom a múltkor.. persze ha muszáj akkor muszáj. De igazából mindegy is, hogy limfoma vagy sem, nem attól félek, mert tudom, hogy jól gyógyítható. Viszont az egyik nagyon rossz helyen van, a szívemnél nyom egy eret, emiatt köhögök már október óta és sokszor volt halálfélelmem ezidő alatt, pedig akkor még azt hittem, hogy csak sima megfázás miatt köhögök.

És a ct-t nézve egy doktornő azt mondta, hogy ha kicsit nagyobb lenne a csomó az nagyon veszélyes lenne.

Soha nem éreztem magam a topon, mindig volt valami rejtélyes egészségügyi gondom, amire soha nem tudtak megoldást az orvosok. A terhesség alatt végre egészségesnek éreztem magam, elhittem, hogy végre sínen van az életem… Én voltam a világ legboldogabb embere, amikor megszületett a kisfiam, de most újra rettegek. Nem hall mást, csak hogy köhögök néha öklendezésig. Alig várom, hogy vége legyen ennek az egésznek és újra a jókedvű anyukája legyek… és még unokázni is akarok 😢

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook