Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Velvepil szőrtelenítő fórum

Velvepil szőrtelenítő (beszélgetős fórum)


2015. aug. 14. 20:36
Remélem a Macinak nem egyenként:)))
3. Panka1980 (válaszként erre: 2. - Vellavella)
2015. aug. 14. 19:27

Nagyon köszi a válaszod!

Nem győztél meg, egyelőre maradunk a krémnél.

2015. aug. 12. 20:16

Szia,

Én tegnap rendeltem, ma kaptam meg. Rögtön neki is álltam...

Negatív:

-3x jobbra, 3x balra körkörös simizés nem elég, nekem legalább 4-5x, valahol 6-7x kellett megdolgoznom a szőröket, hogy eltünjenek (lecsiszolódjanak). Leszedtem a két alkaromról és a két lábszáramról a szőrt. Ez 2x fél órába került. Közben egy órát kellett pihennem, mert elfáradt a kezem.

-Az elem 45 percig bírta, aztán leállt. (Egyéként nem értem minek ez a vibrálás, sehol sem találtam rá 'tudományos' magyarázatot, miért jó...). Utána vibrálás nélkül folytattam. Könnyebbség volt a kezemnek.

- A csiszoló papír is hamar tönkre megy. Nekem 2 kicsi és két nagy fogyott el.

Pozitív:

-Tényleg nem fáj.

-Simább, selymesebb lett a bőröm.

-Utána rögtön uszodába mentem, semmilyen irritáció vagy ilyesmi nincs (borotválás, gyanta után, azért 1-2 napig van)

Egyéb:

-A szőrszálakat fel kell porszívozni.

-Intim részeket, vagy ahol vékonyabb a bőr, azért nem mernék vele szőrteleníteni.

-Kissé drága, ahhoz képest, hogy sima csiszolópapír.

-hogy megéri-e, még nem tudom. Attól függ, mennyi idő alatt nő vissza a szőr, és hogyan.

2015. aug. 9. 22:28

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata? Tényleg jó, vagy kamu az egész?

A kislányomnak idén nyáron már kellett itt-ott epilálni. A borotvától kipattog, és másnap fáj neki, a gyantáról még hallani sem akar, a szőrtelenítő krém, na attól meg én viszolygok, mi lehet benne, ami azt teszi a szőrzettel...

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook