Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Velőűrszeg eltávolításáról tapasztalatok fórum

Velőűrszeg eltávolításáról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2012. nov. 13. 14:54
Nekem most lesz pénteken sípcsontból veszik ki, 10. műtétem, volt már számos fémkivételem amik alapjáraton nulla fájdalommal járnak, de itt a velőűrszegnél kicsit más lesz, mivel megbabrálják a térdemet is és meg fúrják a sípcsontot is ahol kihúzzák a velőűrszeget és csontlevésést is csinálnak közben, amit ahogy utána olvasgattam a dolgoknak általában szoktak az esetek többségében ilyen jellegű fémkivételnél.Tapasztalataim alapján ez rázós lesz, amikor a csontba is belenyúlnak az mindig rázósabb, de attól amikor betették csak jobb lehet. A dokim elmondása alapján másnap rá is léphetek majd.Időben pedig félórát mondott, igaz most 3 órát leszek a műtőben de a maradék 2,5 óra már a plasztikai sebész "pepecselése" lesz a rengeteg sok hegemmel.Szép napot, és szorítsatok nekem!
2011. dec. 6. 14:58
nekem volt, 1,5 év múlva vették ki, 4óra volt a műtét (combcsontban volt), utána 3 hónap mankó, epidurállal csinálták, nem fájt utána, semmi extra.
2011. nov. 23. 13:56
Senkinek sem volt ilyenje?
2011. nov. 22. 00:25
Kicsit felhozom, hátha...
2011. nov. 21. 11:11

Sziasztok! Édesanyámnak két éve volt egy lábszártörése, amit velőűrszeggel hoztak helyre. Ezt a héten fogják neki eltávolítani. Érdeklődnék, hogy ha volt valakinek ilyen műtéte, mik a tapasztalatai. Meddig tartott a műtét, meddig tartották bent a kórházban, mennyi ideig tartott a felépülés? Voltak-e fájdalmak a műtét után, ha voltak, meddig? Mikortól volt terhelhető a láb?


Ehhez hasonló dolgok érdekelnének. Előre is köszönöm a válaszokat!


Szép napot mindenkinek! Vicus

2011. nov. 21. 11:08
Velőűrszeg eltávolításáról tapasztalatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook