Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Véletlenül kétszer utaltam el az összeget az eladónak Vaterán, mit tehetek? fórum

Véletlenül kétszer utaltam el az összeget az eladónak Vaterán, mit tehetek? (tudásbázis kérdés)

2013. szept. 18. 16:37
Nem hiszem, hogy nem lehet vele megbeszélni, mármint az eladóval, hogy utalja vissza. Ha nem akar utalni, mert neki az költség, vegyél nála még valamit, úgy sem postázott még szerintem. Inkább, mint egy polgári per 3200 forint miatt.
8. Ficánka5 (válaszként erre: 1. - 291012e1f1)
2013. szept. 18. 16:28
Banki zárásig, ha más bank számlájára utaltad, telefonon leállíthatod. Feltéve ha ma történt. Ha ugyanazon bank más számlájára utaltál, azt azonnal jóváírja a másik számlán.
2013. szept. 18. 16:27

Utalásokkal (is) foglalkozom, sajnos ha nem utalja vissza, csak polgári peres eljárásban tudod visszaszerezni.

A bankodnál jelezheted, de nincs sok értelme.

A partner számlájáról csak akkor emelheti le az ő bankja, ha a számla tulajdonos hozzájárul.


Esetleg felajánlhatod, hogy vonja le belőle a visszautalás díját.

2013. szept. 18. 16:23
Kérd meg szépen, hogy utalja vissza. Ennyit tehetsz. Vagy ha nem teszi, téves utalásként jelentheted a banknál, illetve rendőrségen, de 3200 Ft-ért nem biztos, hogy megéri a felhajtást.
2013. szept. 18. 16:22
Tudsz feljelentést tenni, de gyanítom sokra nem mész vele. Illetve a vaterának is mindenképpen jelezni kell és ők biztos segíteni fognak a továbbiakban.
2013. szept. 18. 16:21
Nem tudom mert jóváírták a számláján.Ha nem utalná vissza, tudok valamit csinálni?
2013. szept. 18. 16:16

Már nem tudod visszavonni az utalást?

Ha nem, akkor csak abban lehet bízni, hogy egy becsületes illetővel hozott össze a sors, és visszautalja!

2013. szept. 18. 16:12

Hát ha normális, biztos vissza fogja utalni, ne aggódj!

A legegyszerűbb, ha megvárod, hgoy mit válaszol...

Amíg nem derül ki, hogy visszautalja-e vagy sem, addig úgysem tudsz mit csinálni, csak várni.

2013. szept. 18. 16:10

Segítséget kérnék ahhoz, hogy V*terán vettem egy cipőt és próbáltam elutalni az összeget, de akkor vonták le a hitelt és nem sikerült, viszont másnap megjött a fizum és újra elutaltem, de az előző napi utalás függőben maradt, így azt is elutalta automatikusan.

Szóltam az eladónak, de nem tudom vissza fogja e utalni.Mit lehet ilyenkor tenni?3200 forintról van szó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook