Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Véleményeket szeretnék a Tatai nőgyógyászati szakrendelőről. Melyik orvoshoz érdemes menni? fórum

Véleményeket szeretnék a Tatai nőgyógyászati szakrendelőről. Melyik orvoshoz érdemes menni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. márc. 1. 22:31
Én a Pálost tudom ajánlani!!! Én hozzá járok, és ő is psztályvzető a Tatabányai kórázban!
8. 118ace9012 (válaszként erre: 7. - A908366fdb)
2010. márc. 1. 22:20

Na őt nem ismerem,még hírből sem. :-)

Nekem már volt szerencsém egyszer itt szülni,most júniusban fogok majd másodszor. Háát nem egyszerű eset ez a kórház az biztos. Nekem muszáj volt itt kerítenem dokit mert veszélyeztetett voltam,aztán volt egy-két gyors kórházlátogatás...

Amúgy a Borsó után mentem volna Pestre,csak hát máshogy alakult.

2010. márc. 1. 22:16

Én tatai vagyok:)

A Kosztin Árpádhoz járok!:)

Viszont nála csak Pesten lehet szülni, ezért ott is szültem, de azt sem bántam meg!

Tbányán semmi pénzért nem szülnék:S

2010. márc. 1. 22:13

Hát az lehet :-)))

Tényleg nagyon nehéz jó orvost találni.

Kihez jársz Komáromban? Bár az nekem úgyis messze lenne,én tatabányai vagyok. :-)

5. a908366fdb (válaszként erre: 4. - 118ace9012)
2010. márc. 1. 22:08

Szerintem itt az sztk-ra gondolt...de nem biztos...:)

Ha nem, akkor én inkább Tatán nem ajánlok orvost:)

Én komáromba jártam, nekem nagyon megérte, mert egy imádnivaló dokit fogtam ki:)

2010. márc. 1. 22:01

Szia!

Tatán nagyon jó orvos Dr. Borsó György,bár nem éppen olcsó.

Ha kismama vagy,akkor Dr. Molnár Mihályt ajánlom, ő Tatabányán oszt.vez.főorvos és Tatán is szokott rendelni.

2010. márc. 1. 19:50

Szia!

Szerintem csak akkor érdemes menni, ha a Pálos van...azt viszont nem tudom, ő mikor szokott lenni, vagy van e még egyáltalán...én magánhoz járok...

Az sztk-ba csak akkor mentem, ha ő volt ott, mert régen voltam a Lakosnál, az egy állat szerintem(bocsi a kifejezésért)

2010. márc. 1. 19:42
Ha van tapasztalatok adjatok tanácsot melyik orvoshoz érdemes menni.
2010. márc. 1. 19:39
Sziasztok.Véleményeket szeretnék a Tatai nőgyógyászati szakrendelőről.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook