Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Véleményeket szeretnék. fórum

Véleményeket szeretnék. (beszélgetős fórum)


1 2
38. Carmena (válaszként erre: 31. - Hisztys)
2011. márc. 19. 12:46

A szerelem és a szenvedély keresése.... komoly téma.

Várakozóban van egy cikkem, ami nagyon komolyan meg fogja osztani az itt lévő nőket. A címe: Félrelépésem története, még nem tudom mikor jelenik meg.


Hisztys, szerintem álmodozz! Élvezd ki a kapcsolatodban, hogy az álmodban lévő fantázia férfi is a tied. Az nem bánt senkit, és neked jobb lesz.

Ha valamilyen karmikus jelentősége van a doloknak, akkor meg itt úgysincs vége. De a dolgokat akkor kell megoldani, amikor előkerülnek, előtte kár rajta agyalni.

2011. márc. 19. 12:44
akár hogy is van ez egy MÁTRIX....:)
36. dadbbc4cf8 (válaszként erre: 35. - Hisztys)
2011. márc. 19. 12:40
na erre én azt mondom mindig:nem kell nekem pasi,ott a fiam:)
35. hisztys (válaszként erre: 32. - Dadbbc4cf8)
2011. márc. 19. 12:39
Biztos nem egyszerű..de gondolom a kicsi aranyos és sok boldogságot, örömet okoz :)!
34. dadbbc4cf8 (válaszként erre: 31. - Hisztys)
2011. márc. 19. 12:38
ja és nem tudhatod mi jár egy tőled távol élő ember fejében...
33. e3565e88d4 (válaszként erre: 24. - 98be58747b)
2011. márc. 19. 12:38
Na látod ez pedig a valós álomkép....:D
32. dadbbc4cf8 (válaszként erre: 31. - Hisztys)
2011. márc. 19. 12:35
igen,csak nehéz 3éves gyerekkel újra pasit találni...
2011. márc. 19. 12:28

Nem hinném egyébként hogy gondol rám, de lehet.

Mosolyka sajnálom hogy ez van nálatok.

Egyébként az én párocskám minden nap a kedvem lesi 5 éve és nagyon a kedvemben akar járni, pedig szerintem Ő sem "tüzel" már úgy mint az elején, szóval én ezért nem lépnék és lépek ki egy tökéletes kapcsolatból, azért mert nem érzem az első szerelem érzését. Meg kellene tanulnom elégedettnek lenni, ezt már hallottam sokat. Csigu, fel a fejjel nem szabad az előző kapcsolatokra alapozni.

30. dadbbc4cf8 (válaszként erre: 29. - Dadbbc4cf8)
2011. márc. 19. 12:25
*kapcsolat
29. dadbbc4cf8 (válaszként erre: 26. - Hisztys)
2011. márc. 19. 12:22
ja,10év alatt 3tönkrement kacsolat,ebből 1házasság:(
2011. márc. 19. 12:19

Akik hisznek az ilyesmiben azt mondják lehetséges másnak az álmaiba belemászni:D

Na lehet ez a régi szerelmed gondolt egyet és amíg le volt gyengülve az aurád,pl aludtál megvarázsolt téged...ilyent mondanak a nagyokosok...

27. 98be58747b (válaszként erre: 25. - Hisztys)
2011. márc. 19. 12:18
hát nekem nem olyan felemelő érzés hidd el, minden nap szembesülni azzal hogy egyszer nagyon szerettük egymást és most még egy kisbabánk is van és hát gyakorlatilag undorodik tőlem....
2011. márc. 19. 12:17
Ti mindig érzitek a párotokkal a szerelmet? Szerintem az csak az elején nagyon erős. Utána sok sok erősebb érzelem is összeköt még egy párt.
25. hisztys (válaszként erre: 24. - 98be58747b)
2011. márc. 19. 12:16
Ez aranyos :).
2011. márc. 19. 12:13
Én azt szoktam álmodni hogy a párom rendes aranyos kedves tisztel és becsül és nagyon szeret, de amikor felébredek akkor jön a csalódás.....
23. dadbbc4cf8 (válaszként erre: 9. - Hisztys)
2011. márc. 19. 12:08
igen,v pszichiáterre
2011. márc. 19. 12:06
Szerintem sem a személy hiányzik neked,hanem maga a szerelem érzete,tudat alatt erre vágysz:)
2011. márc. 19. 11:54

Miért is ne álmodozzon...? (kérdem én)

Álmodni jó, mert álmainkban járhatunk olyan helyeken, ahol még soha, és olyan dolgokat is megtehetünk, amiket csak képernyőn láttunk. Egy szabadabb világban élhetünk, ahol a szabályokat mi alakítjuk, hiszen mi teremtettük ezt a világot.

(boldogságot,reményt,örömöt,szomorúságot,és persze sok-sok élményt tartogat számunkra...nekem,neked,nekik,és mindenkinek legyen az kellemes vagy kellemetlen de ez így van jól....:)

2011. márc. 19. 11:50
Nem karom, hogy hiányozzon egy ember a múltból, amikor párom olyan édes és nagyon szeret. De ilyenkor az álmok után egy pár órát hiányzik.Aztán elfelejtem.
2011. márc. 19. 11:47
Köszi a tippeket, azt hiszem megpróbálom elfelejteni. Kicsit amúgy az egész butaságnak is tűnik, hogy foglalkozom vele, de hihetetlenül boldog tudok lenni, amikor álmomban végre újra találkozunk és ez zavaró. Szerintem az idő is szépíti a dolgokat, és a sok jóra emlékszem vele kapcsolatban csak, aztán ki tudja milyen ember lett, nem bántom, mert nem tudom, na de tényleg ez lehet hogy egy nagy időpocsékolás csak.
2011. márc. 19. 11:43
valószínűleg karmikus feladatotok volt egymással, ami feltehetően nem teljesült. Most vagy az álmaidban teljesül, vagy így tudatosul benned ez az egész. Lehet, hogy egy új életben ismét találkozni fogtok és a mostani álmok felkészítenek arra, hogy hogyan viszonyulj hozzá (????) Ezek tippek, nekem is van (nagyon) hasonló "élményem" most ezek jutottak eszembe a magaméval kapcsolatban:)
17. pinkdreams (válaszként erre: 16. - Hisztys)
2011. márc. 19. 11:35
Annyi olyan portál van, ahol megkeresheted. Pl. Facebook, Google, iwiw. Csak írd be a nevét a keresőbe. Azért ez még nem megcsalás!
2011. márc. 19. 11:31
pinkdreams, ez érdekes gondolat. Nem tudom hogy ő gondol e rám, de nem is szabadna hogy ez érdekeljen.Bevallom múltkor kutattam az egyik portálon az ismerősei után, hátha valaki tud adni egy e-amilcímet, és megkérdezem mi van vele stb. De ez már gáz lenne párommal szemben, nem? meg amúgy sem találtam semmit.
2011. márc. 19. 11:25

Igazából nem volt komoly kapcsolat vele, csak az első csók, első pasi az életemben más éren is és utána elágaztak az útjaink, igazából én küldtem el Őt anno, mert más érdekelt.

Nekem az a véleményem, hogy igen, tényleg azok az érzések hiányoznak nekem, amiket anno önfeledten éreztem,mert azóta sajnos elég görcsös vagyok, azért jártam kin-hez. De mostmár jobb csak valami valóban néha hiányzik ahhoz, hogy átéljem ezeket a jó érzéseket, amiket álmomban.

14. pinkdreams (válaszként erre: 1. - Hisztys)
2011. márc. 19. 11:25
Szerinte azért álmodsz róla, mert mostanában ő is sokat gondol rád. Olvastam valahol, ha többször erősen gondolsz valakire, annál megjelensz az álmaiban.
13. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Hisztys)
2011. márc. 19. 11:19

Arra nem gondoltál,hogy talán nem is a személy,vagy maga az álom részletei a fontosak,hanem maga az érzés ,amit ad?

Ami nem más ,mint a szerelem.

Szerintem ennek az érzésnek a hiánya szüli az álmaidat tudat alatt.

12. a26b2a1b7e (válaszként erre: 9. - Hisztys)
2011. márc. 19. 11:17
Kineznél voltál.... Hellinger nem érdekel? Ha valami ilyesmi kérdésed van, sztem. ott könnyebben felteheted, és talán kapsz is rá olyan választ, ami más megvilágításba helyezi a dolgokat...
11. a26b2a1b7e (válaszként erre: 9. - Hisztys)
2011. márc. 19. 11:16
Sztem. sokan inkább irigykednek, nem támadnak ;)
2011. márc. 19. 11:10
Nekem az ugrott be, hogy vajon nem azért álmodsz vele, mert vannak még nyitott kérdéseid vele kapcsolatban? (Nem arra gondolok, h újra kezdj vele kapcsolatba, hanem bármi más, amire nem kaptál választ tőle/vele kapcsolatban.) Nem írtál semmit arról, h hogyan ért véget a kapcsolatotok, megbeszéltetek-e mindent.
2011. márc. 19. 10:59
Na nem kell támadni, tudom hogy ennél nagyobb problémák is vannak, nem is kell írni annak akit ez nem érdekel. Az igaz, hogy nem is kellene rá gondoljak, csak már olyan rendszeres.Lehet én rendszeresítem azzal hogy agyalok rajta. Csigu: jártam tréningekre, meg kineziológián, nem érzem hogy most orvosra szorulnék, mire gondoltál egyébként, pszichológusra?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook