Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vélemények obezitológusról, dietetikusokról fórum

Vélemények obezitológusról, dietetikusokról (beszélgetős fórum)


2021. márc. 16. 06:19
Vkinek esetleg pozitív tapasztalat? 🙂
2021. márc. 14. 07:33

Szóval összességében nem éri meg. Hogy ha csak olyasmiket mondanak, ami a neten is fent van, azt ingyen is elolvashatom.

Én ezt úgy képzelném, h a beszélgetésen felül ad élelmiszeres listákat, esetleg bevásárló listát, majd pl kb 2 hét múlva átbeszéljük, hogy vált be.

2021. márc. 14. 06:01
Nem. Nekem azt firtatta, hogy miért este takarítok, miért nem nézek tévét, mint minden rendes ember. Amit elmondott, azt tényleg a neten is olvashattam. Mozgas, rendszeres étkezés, szénhidrátok csökkentése, sok folyadék.
5. globus (válaszként erre: 3. - E60897a118)
2021. márc. 13. 23:01
Ebben legtöbbet sorstársak tudnak segíteni. Mikor kiderült nálunk a tej-tojás-liszt, és dietetikus csak azt fújta, mit ne, lehetőségekről semmit, nagyon elkeseredtem. Egy FB csoportban tért vissza az életkedvem.
2021. márc. 13. 22:39
Pár éve endokrinológián jártam dietetikusnál. Semmi újat nem mondott. Ahogy terhesség alatt a diabetológián dolgozó dietetikus sem. Nagyjából ismerem az élelmiszereket, hogy mi egészséges, mi meg nem. Mi dobja meg a cukrot, mi kevésbé.
2021. márc. 13. 20:49
Voltam dietetikusnál ètelintolerancia miatt. Adott jó tanácsokat, bár közel sem annyit mint amire számítottam, de egynek jó volt.
2021. márc. 13. 19:55

Dietetikusnál azért nem voltunk, mert nem találtam meg.

Pedig a férjem zárójelentése szerint megfelelő tanácsokkal látta el a férjemet a műtét után.

Gondoltam, megkeressük, mégis mit tud tanácsolni, de ez megmaradt a gondolat szintjén.

2021. márc. 13. 19:32

Jártatok már obezitológusnál, vagy dietetikusnál?

Milyen benyomással, véleménnyel távoztatok onnan?

Tudnak olyasmit mondani, amiről nem írnak a neten? Megéri?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook