Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények az Uniqa Med Help biztosításról, fizet-e, ha császárral szülök? Vélemények? fórum

Vélemények az Uniqa Med Help biztosításról, fizet-e, ha császárral szülök? Vélemények? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 4. 07:00
En is fizettem majdnem 2 evig a med helpet. Volt kozben olyan mutetem 2 is, amire kellett volna fizetniuk. Mind a 2 nem esztetikai fogmutet volt, amire sebesznel nem keveset fizettem. Talaltak mindket esetben kiskaput, hogy miert nem fizetnek. Ugyhogy meg is szuntettem ezt. Egyebkent amikor en kotottem, azt mondta a biztositos, hogy vagy csaszarra fizet, vagy a szuletes tenyere ha csaszarral jszulsz. Gondolom azt fizeti ki, amelyik neki kedvezobb.
2013. nov. 21. 07:45
Amed help biztositás egy átverés én 2011 01 01kötöttem meg és fizettem 2012 12 ig és mivel hogy nem sikerült a baba lentébb vetettem az összegböl ez volt decemberben és kiis jött egy hölgy megcsináltuk közbe márciusba kiderült hogy terhes vagyok ugye megszületett a baba és nem fizetnek azt külték hogy nem járt le az 1 év fölhívtam öket elmontam nekik hogy milyota fizetem és most abba kötöttek bele hogy a decemberi nincs befizetve holott a hölgy monta hogy azt már nem kell befizetni szóval kis kapukat keresnek hogy ne keljen fizetni én nem ajálom senkinek!!!!!!!!!!
2013. jún. 15. 18:05

A Med-Help betegségbiztosításról röviden.

A med-help I. módozat fizet császár esetén is ezt a módozatot 2012 dec 21-ig lehetett kötni.

A Med-help II. már nem fizet császárra, viszont ha a baba születése és a megkötése előtt legalább 1 év eltelik a biztosító fizet egy összegben 50-200 ezer ft közötti baba születési pénzt (szülési támogatás). Ennek felvételére akár az apa is jogosúlt ha neki van Med-help biztosítása.


Bármilyen egyéb kérdésetekre is szívesen válaszolok akár a privát e-mailen keresztűl is.

2013. máj. 16. 12:10
Nekem is MedHelp-em van, és úgy rémlik, hogy a hátsó lapon fel van sorolva a császár. De most a mh-em vagyok, nem tudom megnézni :(
2013. máj. 15. 10:05

Én csak annyit tudok, hogy általában az egészségbiztosítások nem fizetnek a terhességgel/szüléssel kapcsolatos dolgokra.

Szerintem csak akkor fizet a biztosító császárra, ha kifejezetten szerepel a felsorolt kezelések/műtétek között, amelyekre jár térítés. Figyelmesen el kell olvasni a kötvényt.

2013. máj. 14. 21:27
Elvileg fizet, de most hazajött a párom, és az ő kollegája feleségének nem fizettek mert találtak vmi kiskaput, de nem tudta megmondani hogy miért..... Gondoltam hátha valakinek már van tapasztalata
2013. máj. 14. 21:23
Olvasd át a kötvényedet. Te jobban tudod mit írtál alá.
2013. máj. 14. 21:20
Kötöttem medhelp biztosítást, az egyik ismerősöm azt mondta neki nem fizettek császárra, mert találtak vmi kiskaput....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook