Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények az Expect terhességi tesztről? Nektek melyik.teszt vált be? fórum

Vélemények az Expect terhességi tesztről? Nektek melyik.teszt vált be? (tudásbázis kérdés)


2015. nov. 5. 06:20
De Brandy,tulajdonképpen mindegy,tisztában vagyok vele,hogy bizonyos idő után bármelyik kimutatná.Attól még kíváncsi lehetek a véleményekre nem?Megcsináltam a tesztet,és hibás volt,úgyhogy beszereztem a nekem már bevált X-epilt.
2015. nov. 3. 14:19

Tulajdonképeen nem mindegy?

Én anno a férjemet küldtem el a patikába,mert nappalos voltam aznap.Fingja nem volt róla milyet vett.Este műszak után meg is csináltam és erős pozitív lett,aznap kellett volna megjönnie.Nem is csináltam többet.

Nem kattogtam rajta.Elmentem dokihoz.

2015. nov. 3. 13:51
Ne haragudj, ha közhellyel válaszolok, de ha nem tartozol abba a nagyon-nagyon elenyésző százalékba, akiknél a vizeletben nem mutatható ki a Hcg, akkor bármelyik terhességi teszt kimutatja a terhességet. Nem kell kapkodni a teszteléssel, soha nem szabad a várt vérzés előtt megcsinálni, egy haloványka pozitívnál (ami néha szellemcsík, néha száradási csík, néha kémiai terhesség is lehet) sokkal jobb érzés egy olyan második csíkot meglátni, ami majd' leugrik a tesztcsíkról 4-5 nap késés után. Ez legalábbis az én tapasztalatom, pedig ismerem az érzést, milyen türelmetlen tud lenni az ember.
2015. nov. 3. 13:00

ez :-)

igaz, már 8 napja késett, amikor megcsináltam, és

egyértelműen pozitív lett :-)

2015. nov. 3. 12:39

Én csináltam múlt héten, szerintem kevésbé érzékeny, mint a többi, mert halványabb pozitív lett, mint az előtte való napon ellőtt nem tudom milyen márka, DM-ben vettem, állítólag 4 nappal az esedékes mensi előtt kimutatja, nekem a nem várt napján nagyon erős pozitív lett, másnap csináltam ezt az Expect-et, az kevésbé lett pozitív.

A nem várt napján szerintem már az esetek nagy többségében kimutatja az összes teszt, de attól függ, hogy mikor volt az ovu

2015. nov. 3. 12:09
Vélemények az Expect terhességi tesztről?Nektek melyik.teszt vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook